دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

تمامی تلاش ها در این وبلاگ ؛ جلب رضایت امام حاضر و ناظرمان مهدی عج است ؛ امید است با عنایت ایشان موفق باشیم ...

آخرین مطالب

به نام خدای شنهای طبس


 

 

 

امام باقر (ع):
سفیانی، سپاهی را به مدینه می فرستد که حضرت مهدی [به ناچار] از آنجا دور شده و به مکه می روند. به سپاهیان سفیانی خبر می رسد که ایشان به مکه رفته اند. او هم سپاهی به دنبال ایشان می فرستد؛ آنها به آن حضرت نمی رسند تا این که ایشان همانند حضرت موسی ترسناک از تعقیب کنندگانشان وارد مکه می شوند. فرمانده سپاه سفیانی وارد بیداء (بیابان) می شوند. منادی هم از آسمان ندا می دهد که ای بیداء! آنها را در کام گیر و بیابان هم آنها را در خود فرو می برد. »


از امام باقر (ع):
... و یبعث السفیانی بعثاً إلی المدینة فینفی المهدی منها إلی مکة، فیبلغ أمیرالجیش السفیانی أن المهدی قد خرج ذلی مکة، فیبعث جیشاً علی أثره، فلا یدرکه حتی یدخل مکة خائفاً یترقب علی سنة موسی بن عمران، قال: و ینزل أمیر جیش السفیانی البیداء، فینادی مناد من السماء: یا بیداء أبیدی القوم، فیخسف بهم.

منبع:
1- الغیبة نعمانی، ص 188؛ بشارة الاسلام، ص 102؛ تاریخ الغیبة الکبری، ص .521وکتاب شش ماه پایانی (الفجر المقدس المهدی علیه السلام و ارهاصات الیوم الموعود)، تألیف مجتبی السادة، ترجمه و توضیح محمود مطهری نیا، ناشر: موعود عصر (عج)، چاپ چهارم، 1385، صفحات 95 و 96

پیامبر اکرم ‏صلی الله علیه و آله و سلم کارنامه سیاه سفیانی و قتل عام مدینه توسط آنان را شرح می د‏هد، در پایان می ‏فرماید: چون به سرزمین بیدا رسیدند، خداوند جبرئیل را برای نابودی آنها می ‏فرستد. جبرئیل با پای خود بر زمین بیدا می ‏زند، پس همه آنها را در کام خود فرو می ‏برد. این است معنای آیه «وَلَوْ تَری اِذْ فُزِعوا». تنها دو نفر از آنها می ‏ماند که یکی بشیر و دیگری نذیر است و آن دو از قبیله جهینه می ‏باشند.

امیرمؤمنان ‏علیه السلام از گسیل داشتن لشکری جرّار به مدینه توسط سفیانی سخن گفته و در پایان از فرو رفتن آنها در کام زمین در سرزمین بیدا گفتگو نموده، می ‏فرماید: این است معنای کلام خداوند که می ‏فرماید: «وَلَوْ تَری اِذْ فُزِعوا». همچنین در ضمن یک حدیث طولانی که به صورت مکتوب برای معاویه ارسال نموده، از کارنامه سیاه سفیانی و از فرو رفتن سپاه او در سرزمین بیدا با استشهاد به آیه یاد شده خبر داده، در پایان می ‏فرماید: آنها از زیر قدم‏هایشان در زمین فرو می ‏روند و کسی از آنها باقی نمی ‏ماند، به جز گزارش‏گری که خداوند صورتش را به پشت سرش برمی ‏گرداند.
www.afsaran.ir/link/726764عکس و طرح از: مهرداد/بچه مثبت


#وندی_شرمن #امریکا #اعتراف #پول #انرژی_هسته_ای #مذاکرات #سپاه #پاسدار #سپاه_پاسداران #افشاگری #سپاه #سپاه_قدس #توان #ایران #بودجه_دفاعی #مامیتوانیم #کارآفرینی #مرگ_بر_امریکا #ایران #موشک #موشکهای_سپاه #بودجه_سپاه #بودجه_سپاه_پاسداران #اقتصاد #iran #usa

http://mehrdadz.blogfa.com/post/597
http://www.afsaran.ir/Link/726764
http://hadinet.ir/view/post:8247398
http://sangariha.com/view/post:6558649
http://razesorkh.com/view/post:4176517نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی