دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

تمامی تلاش ها در این وبلاگ ؛ جلب رضایت امام حاضر و ناظرمان مهدی عج است ؛ امید است با عنایت ایشان موفق باشیم ...

آخرین مطالب

۲۵ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

به نام خدای مهدی عج
افسران - شهید آوینی: کمالات انسان در مبارزه‌ شیطان و یارانش ظاهر می‌شود.

شهید مرتضی آوینی:
خداوند شیطان را آفریده است تا انسان در مبارزه‌ی درونی و بیرونی با او و اذنابش به کمال رسد و کره‌ی زمین، سراسر، عرصه‌ی مبارزه‌ی انسان با شیاطین است. خداوند شیطان و یارانش را مهلت داده است تا جهان را در کف خویش گیرند و کار را بر مؤ‌منین دشوار کنند، و کمالات انسان، سراسر، در کشاکش این دشواری‌ها و ابتلائات ظاهر می‌شود.

منبع:
http://www.aviny.com/article/aviny/Chapters/Matnefilm/part_5/halabche.aspx

#شهید_آوینی #سید_مرتضی #سید_شهیدان_اهل_قلم #امتحان #کمالات_انسان #شهید_بصیرت
#مبارزه_با_شیطان #یاران_شیطان #آخرالزمان #عکس_نوشته #راهپیمایی #نتانیاهو #اسرائیل #فرانسه #محمود_عباس

دانلود صوت شهید
http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/audio/DatUOhUG_ozvasrkqbAK5roao_RCvKxUZxn2ArUJ0Y3JbrxPXquGiA/d/aviny-mobareze-ba-sheytan.mp3
یا
http://yon.ir/aviny

http://www.afsaran.ir/link/1167753
http://mehrdadz.blog.ir/post/283
http://hadinet.ir/view/post:8324726


حاج اسماعیل دولابی

خداوند متعال «شیطان» را هم برای تکامل انسان قرار داده است تا ناخالص‌ها را از بهشت دور و خالص‌ها را به بهشت داخل کند.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930409001223نقش شیطان در تکامل مؤمنان

http://azad.masjedun.com/?siteid=379&pageid=56107۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۱:۳۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - امام خمینی: اگر دیر بجنبیم اسلام امریکایی از جلسات سیاسیون ظاهرالصلاح وابسته به امریکا ترسیم می‏گردد.


امام خمینی1367/4/3:
چگونه باید جواب نسلهای آینده را داد، بحث بر سر این است که اگر دیر بجنبیم اسلام امریکایی از جلسات سیاسیون ظاهرالصلاح وابسته به امریکا و نیز از همین حوزه‏ها و دانشگاهها چنان زیبا برای جهان پابرهنگان تشنه عدالت ترسیم می‏گردد که همگی محکوم به فنا هستیم.
منبع:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901203000663

#امام_خمینی #اسلام_آمریکایی #روحانیون_ظاهر_الصلاح #وابسته_به_امریکا #وابستگی
#آخوند_انگلیسی #آخوند_امریکایی #میر_حسین_موسوی #سیاسیون #اگر_دیر_بجنبیم
#موسوی_خوئینی_ها #مهدی_کروبی #محمد_خاتمی #تشنه_عدالت #پابرهنگان


http://www.afsaran.ir/link/1166946
http://mehrdadz.blog.ir/post/280
http://hadinet.ir/view/post:8324691


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۹۴ ، ۰۱:۱۷
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


نه با شاه جنگیدیم نه با صدام!

ما با شاه مبارزه نکردیم. طاغوت پهلوی، در قد و قواره ای نبود که بتواند پانزده سال قیام مردم مسلمان ما را به خاک و خون بکشاند. این شاه نبود که به فیضیه حمله کرد. این شاه نبود که جوانان ما را به جرم حق طلبی به شکنجه گاه فرستاد و پانزده خرداد و هفده شهریور خونین را پدید آورد.

ما با صدام جنگ نکردیم. صدام کسی نبود که بتواند به جمهوری اسلامی ایران حمله کرده و کیلومترها از خاک مقدس آن را به اشغال درآورد و مردم بیگناه کوچه و خیابان را با بمب ها و موشک های دوربرد خود به خاک و خون بکشاند.

منافقین خائن، عددی نبودند که بتوانند پاک ترین فرزندان این مرز و بوم را ناجوانمردانه به شهادت برسانند.

کجا خلق عرب و جدایی طلبان فریب خورده آذربایجان و بلوچستان و ترکمن صحرا و کومله و دموکرات کردستان، یارای آن را داشتند که دست به اسلحه برده و برای خوشایند اربابان فتنه گرشان، بخش هایی از میهن عزیززمان را به ویرانه تبدیل سازند؟

عربستان سعودی حقیرتر از آن بوده و هست که بتواند حج سال ۶۶ و منای سال۹۴ را به قربانگاه حاجیان بیگناه بدل نماید. اشغالگران قدس، کوچک تر از آن هستند که بتوانند ذره ای تهدید را متوجه مردم قهرمان کشورمان بنمایند. یک مشت جیره خوار وطن فروش، پست تر از آنند که برجسته ترین دانشمندان ایران عزیزمان را با سرب داغ بی غیرتی، به شهادت برسانند.

ما هیچ گاه با شاه نجنگیدیم نه با صدام نه با منافقین کوردل و فتنه گران نه با آشوبگران و جدایی طلبان نه با داعش و طالبان و ….

ما سال های سال است که رو در رو و چشم در چشم درنده ترین گرگ خونخوار بیابان جهل و زیاده طلبی، ایستاده و پنجه در پنجه او قامت برافراشته ایم.

ما سال های سال است که زیر سهمگین ترین فشارهای اقتصادی و فرهنگی آمریکای جهانخوار با دم عاشورایی مردان و زنان ذلت ناپذیرمان، جانانه مقاومت کرده و ذره ای از آرمانهایمان عقب ننشسته ایم.

نبرد ما با آمریکا یک ستیز سیاسی یا نظامی صرف نیست که بشود با تغییر در تاکتیک ها و مصلحت اندیشی های منفعت طلبانه، معامله و مذاکره ای را جایگزین آن نمود.

موضوع اختلاف ما با آمریکا یک مصداق و دو مصداق و ده مورد نیست که بتوان برای آن راه حلی همه پسند را برگزید. نه خوی استکباری سران کاخ سفید به آنها اجازه می دهد که لحظه ای از خصومت ذاتی خود با مطالبات به حق ملت ایران دست بردارند و نه عزت و شرافت ما اجازه خواهد داد که لحظه ای سر تسلیم در برابر این ابرجنایتکار عالم فرود آوریم. یا حاکمان ضد بشری ایالات متحده باید از خواسته های شیطانی خود در غارتگری و استثمار ملت ایران و به یغما بردن ذخایر مادی و معنوی این کشور اسلامی دست بردارند یا آن که مردم ایران، عزت و شرافت خود را به حراج بگذارند تا شاید تفاهم و سازشی بین این دو صورت بگیرد.

آن چه از حقایق بر می آید گواه است که نه این کشور به پاس خون شهیدانش می تواند جمهوری آمریکایی بشود و نه آن کشور زیاده خواه به مبانی انسانی، تعهد نشان بدهد و تا زمانی که ماهیت حرکت الهی مردم ایران با خوی حیوانی سردمداران زر و زور و تزویر، در تعارض باشد صلح و مفاهمه بین این دو، مثال رابطه و دوستی مضحک گرگ و میش است که هیچ گاه محقق نخواهد شد.

شعار مرگ بر آمریکای ما نه فقط لعن و نفرین بر سردمداران خبیث کاخ سفید که فریادی انسانی بر ضد همه پلیدی ها و درنده خویی های حیوانی است که از منظر برده داری و منفعت طلبی به بشریت نگریسته و مفهوم انسانیت را بازیچه ای برای باج خواهی و قدرت طلبی خویش می پندارد. چه کسی است که نداند مصداق اتمّ انسان ستیزی و توحش مدرن در دنیای امروز، حاکمیت سفاک ایالات متحده آمریکاست؟!

سیزده آبان امسال نیز بانگ رسای مرگ بر آمریکای جوانان این مرز و بوم، خواب خوش ساده لوحان سطحی نگر را پریشان ساخته و یک بار دیگر به همگان نشان خواهد داد که تا ظلم هست، مبارزه نیز باقی است و تا باطل بر طبل طغیان می کوبد، پرچم جبهه حق نیز در اهتزاز خواهد بود. تا یزید هست، راه حسین علیه السلام نیز ادامه خواهد داشت. تا آمریکا، آمریکاست، جوانان ایران اسلامی نیز با فریاد مرگ بر آمریکا، رعشه بر اندام زالوصفتان عالم خواهند انداخت. دنیا بداند صراط المستقیم نبرد با شیطان بزرگ ادامه

سیزده آبان امسال نیز بانگ رسای مرگ بر آمریکای جوانان این مرز و بوم، خواب خوش ساده لوحان سطحی نگر را پریشان ساخته و یک بار دیگر به همگان نشان خواهد داد که تا ظلم هست، مبارزه نیز باقی است و تا باطل بر طبل طغیان می کوبد، پرچم جبهه حق نیز در اهتزاز خواهد بود. تا یزید هست، راه حسین علیه السلام نیز ادامه خواهد داشت. تا آمریکا، آمریکاست، جوانان ایران اسلامی نیز با فریاد مرگ بر آمریکا، رعشه بر اندام زالوصفتان عالم خواهند انداخت. دنیا بداند صراط المستقیم نبرد با شیطان بزرگ ادامه خواهد داشت؛ ولو کره المشرکون والمنافقون!


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۰۵:۳۳
مهرداد بچه مثبت
به نام خدای مهدی عجافسران - سربلندی امام خمینی و شیخ زکزاکی در امتحان دشوار الهی (فرزند)


سربلندی امام خمینی و شیخ زکزاکی در امتحان دشوار الهی (حب فرزند)

آیه 28 سوره انفال
و اعْلَمُوا أَنَّما أَمْوالُکُمْ وَ أَوْلادُکُمْ فِتْنَةٌ
و بدانید اموال و اولاد شما، وسیله آزمایش است.

امام(علیه السلام) فرمود: هیچ کس از شما نگوید خداوندا! به تو پناه می برم از این که مرا امتحان کنی، زیرا هیچ کس نیست مگر این که امتحانی دارد. ولی اگر کسی می خواهد به خدا پناه برد و دعا کند، از آزمون های گمراه کننده به خدا پناه برد، خداوند سبحان می فرماید: «بدانید اموال و اولاد شما وسیله آزمایش شماست». معنای این سخن آن است که خداوند مردم را با اموال و اولادشان آزمایش می کند تا آن کس که از روزی اش خشمگین است از آن که شاکر و راضی است عمل آشکار گردد).
نهج البلاغه مولا علی (ع) حکمت 93

امام خمینی بعد از شهادت فرزندشان آقا مصطفی با صبری باور نکردنی در تشییع ایشان شرکت کرده و حتی گریه نکردند.
http://www.imam-khomeini.ir/fa/n3341/

شیخ زکزاکی بعد از شهادت 3فرزندش در سال93 توسط ارتش،مردم را به آرامش دعوت کرده و خود بر پیکر شهدا نماز خواند!
http://shohadayeiran.com/fa/news/101949

#امام_خمینی #شیخ_زکزاکی #زکزاکی #نیجریه #ایران #امتحان_الهی #حب_فرزند #حاج_مصطفی_خمینی #کشته_شدن #شهادت #واکنش_بعد_از #ترور #سوره_انفال #آیه28 #قرآن #سوره #شهدا #دولت_نیجریه #روز_قدس #نماز_خواندن

http://www.afsaran.ir/Link/1166862
http://mehrdadz.blog.ir/post/276
http://hadinet.ir/view/post:8324685


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ آذر ۹۴ ، ۰۱:۴۸
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - گزارش افسران از تشییع شهید محمدرضا علیزاده مدافع حرم و سخنرانی حاج حسین یکتا

IMG_9399

IMG_9353

تشییع پیکر شهید مدافع حرم محمد رضا علیزاده در ینگه امام ساوجبلاغ
شهید محمدرضا علیزاده در دفاع از حرمین شرفین توسط نیروهای داعش در خاک سوریه به مقام والای شهادت نائل آمد.
http://basijnews.ir/fa/news/8608010/

دانلود صوت:
http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/audio/eFLSFunScbkc-o1I0cQ-17m3fDy4oaMlrWuBr6XSFTtx6xLR_okOjg/s/w100/yekta_modafe_haram_94.9.26.mp3

http://yon.ir/modafea
#شهید_محمد_رضا_علیزاده #شهید_مدافع_حرم #محمد_رضا #علیزاده #جنگ_در_سوریه #حوادث_شام
#سخنرانی #حاج_حسین_یکتا #دانلود_صوت #دانلود_سخنرانی #آذر_94  #ینگه_امام #ساوجبلاغ #هشتگرد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۹۴ ، ۰۲:۰۹
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


افسران - امروز 27 آذر، سالروز ترور شهید دکتر مفتح تسلیت باد.


حضرت آیت الله دکتر مفتح در ساعت 9 صبح روز سه شنبه 27 آذر 1358 در حیاط خلوت دانشکده الهیات دانشگاه تهران با شلیک چند گلوله از سوی کمال یاسینی یکی از اعضای گروهک فرقان بشدت زخمی شد و معالجات در بیمارستان اثری نبخشید. ایشان حدود ساعت 2 بعد از ظهر همان روز به شهادت رسید.
http://korang.ir/content/9909/

زندگی نامه دکتر شهید مفتح
شهید آیت الله دکتر محمد مفتح در سال ۱۳۰۷ ه.ش در خانواده ای روحانی در همدان به دنیا آمد. پدر ایشان مرحوم حجت الاسلام حاج شیخ محمود مفتح از وعاظ بزرگ همدان بود.
استعداد فراوان و عشق زیاد شهید به تحصیل باعث شد که بزودی مراحل مختلف تحصیل را بگذراند، به نحوی که دیگر حوزه همدان برای او قابل استفاده نبود و لذا در سال ۱۳۲۲ در حالی که تنها ۱۵ سال داشت برای ادامه تحصیل به حوزه علمیه قم مهاجرت کرد.
تحصیلات تکمیلی
پس از ورود به قم در حجره ای در مدرسه دارالشفاء اقامت کرد و شبانه روز به تحصیل علم پرداخت. از محضر اساتید بزرگی همچون حضرت آیت الله العظمی امام خمینی، مرحوم آیت الله علامه طباطبائی، مرحوم آیت الله داماد، مرحوم آیت الله حجت و ... استفاده کرد و بزودی دوره کامل خارج علوم مختلف حوزه را گذارند و جامع منقول و معقول گردید تا اینکه به درجه اجتهاد نائل آمد و به عنوان مدرسی در حوزه به تدریس پرداخت، به نحوی که حوزه های درسی ایشان در زمینه های مختلف به خصوص فلسفه از رونق خاصی برخوردار بود و از پراستفاده ترین حوزه های درسی برای فضلای قم محسوب می شد.
شهید مفتح در کنار تحصیل  در حوزه به تحصیل علوم جدیده پرداخت و مدارج مختلف تحصیلات جدیده را نیز گذراند وی پس از مدت نسبتاً کوتاهی موفق به اخذ درجه دکتری (P.H.D) در رشته فلسفه گردید.
فعالیتهای ایشان در مسائل اجتماعی و سیاسی و آشنایی که از نزدیک با حوزه و دانشگاه و کلیه مسائل آن پیدا کرده بود سبب شد که استاد شهید از سالهای بسیارقبل، به اهمیت وحدت فیضیه و دانشگاه پی برد.
مقاله ایشان تحت عنوان �وحدت مسجد و دانشگاه� که در سالهای حدود ۱۳۴۰ در نشریه مکتب اسلام قم چاپ شد خود به خوبی نشانگر نوع تفکر و تلاش عملی استاد مفتح در زمینه ایجاد این وحدت از آن سالهاست.
با شروع قیام حضرت امام خمینی(ره) شهید مفتح که یکی از شاگردان نزدیک ایشان بود، از روز اول قیام پشت سر امام مبارزات خود را اوج بیشتر داد.
منبرهایی که ایشان در شهرهای آبادان، خرمشهر، اهواز و... می رفتند بارها منجر به دستگیری و تبعید ایشان گردید ولی شهید مفتح مجدداً در مناسبت بعدی برای منبر به آن شهرها می رفتند تا بالاخره در آخرین بار ایشان دستگیر،  تبعید وبه استان خوزستان ممنوع الورود شد.

در دانشکده الهیات
غنای علمی استاد، تبحر و تسلط ایشان به علوم جدیده و قدیم، بیان شیوا و قلم قدرتمند ایشان، دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران را بر آن داشت تا به طور رسمی از ایشان دعوت به عمل آورد تا به تدریس در آن محل بپردازد. شهید مفتح به شوق همکاری با استاد شهید آیت الله مطهری تدریس در دانشکده الهیات را پذیرفت و از سال ۱۳۴۹ در تهران اقامت گزید.


مسجد جاوید؛ سنگر مبارزه با ظلم و الحاد
شهید آیت الله دکتر مفتح با قبول امامت مسجد جاوید در سال ۱۳۵۲ هسته ای دیگر را در جهت تجمع نیروهای مسلمان مبارز و سنگری برای ارائه اسلام راستین و جبهه ای برای مبارزه با رژیم پهلوی ایجاد کرد. وی ابتدا اقدام به تشکیل کتابخانه ای در مسجد کرد و سپس با تشکیل کلاسهای مختلف از جمله اصول عقاید، فلسفه، اقتصاد، تفسیر قرآن، نهج البلاغه، عربی، تاریخ ادیان، جامعه شناسی و... برای دانشجویان و نیز کلاسهای دیگری در سطح دانش آموزان اقدامی مؤثر برای بالابردن سطح آگاهی های مذهبی به صورتی منظم و سیستماتیک و همچنین ایجاد زمینه برای آشنایی در جهت پیشبرد انقلاب اسلامی نمود تا این که در سوم آذر ماه ۱۳۵۳ با دستگیری شهید آیت الله مفتح و آیت الله العظمی سید علی خامنه ای مسجد جاوید تعطیل شد . شهید مفتح حدود ۲ ماه در زندان رژیم زیر شدیدترین شکنجه ها به سر برد .

مسجد قبا ؛ قلب تپنده انقلاب
حدود ۲ سال پس از آزادی از زندان شهید آیت الله دکتر مفتح امامت مسجدی در نزدیکی حسینیه ارشاد را پذیرفت و آن مسجد را �قبا� نامید و بدین صورت مسجد قبای دیگری در راستای مسجد قبا در صدر اسلام بنیاد نهاده شد تا سنتهای اصیل رسول خدا و خاندان پاکش را احیا کند.
وی این مسجد را به عنوان بزرگترین سنگر در جریان مبارزات انقلاب اسلامی درآورد. جمعیتهای چندین صدهزار نفری که در سالهای ۵۶ و ۵۷ در سخنرانی های ماه مبارک رمضان در مسجد گرد می آمدند، تا آن زمان بی سابقه بود و رعب و وحشت زیادی در دل رژیم منفور پهلوی ایجاد می کرد.


فعالیت در لبنان؛ اقدامی عملی در تعمیق و گسترش انقلاب اسلامی
در جریان جنگهای داخلی لبنان که رژیم صهیونیستی اشغالگر با همکاری رژیمهای مرتجع منطقه برای سرکوبی شیعیان و فلسطینیهای مسلمان به پا خاسته مقیم لبنان برپا کرده بود، شهید آیت الله دکتر مفتح اقدام به جمع آوری اعانه به مقدار زیاد کرد و آنها را به لبنان فرستاد. او معتقد بود اساسی ترین کار برای پیشرفت هرچه بیشتر شیعیان لبنان، بالاتر بودن سطح آموزش و فرهنگ آنان است، علیهذا برای جنگ زدگان لبنان دو برنامه کوتاه مدت و درازمدت داشت. در برنامه کوتاه مدت سعی بر آن داشت تا مخارج تحصیلی کودکان شهدای لبنان را تأمین کند و در این راه موفق شد عده زیادی از بازماندگان شیعیان جنگ زده را با تأمین مخارج تحصیل و پوشاک و غذا راهی مدارس بکند. هدف وی از اجرای برنامه درازمدت این بود که یک مرکز و مجتمع آموزشی شیعی در لبنان ایجاد کند و با این اقدام دست به اساسی ترین کار در جهت از بین بردن عقب افتادگی شیعیان لبنان زد.

نماز عید فطر؛ نقطه عطفی در حرکت انقلاب
شهید مفتح در رمضان سال ۱۳۵۶ اقدام به تشکیل جلسات سخنرانی در مسجد قبا نمود و از کسانی که رژیم، آنها را از انجام سخنرانی منع کرده بود دعوت کرد و با این عمل قدم مؤثری را در جهت رسوا کردن رژیم برداشت.
پس از روزهای سازندگی ماه رمضان ۵۶ شهید آیت الله دکتر مفتح اعلام کرد که نماز عید فطر را در زمینهای قیطریه خواهد خواند.
ساعت ۸ صبح پنجشنبه ۱۶ شهریور دکتر مفتح به زمینهای قیطریه آمد و مشاهده کرد که سر تا سر زمین توسط نیروهای مسلح ارتش شاهنشاهی اشغال شده است.
در اوائل راه ،ارتش شروع به شلیک تیر هوایی و گاز اشک آور به سوی جمعیت مؤمن و مبارز کرد اما مردم با روشن کردن آتش و سوزانیدن مقوا در اطراف شهید مفتح مانع از آسیب رسانی گاز به ایشان شدند.
نظامیان شاه به کمی پائین تر (خیابان دکتر شریعتی، سر راه شهید کلاهدوز) حمله کردند و دکتر مفتح را با سرنیزه و قنداق تفنگ به سختی مجروح و مضروب کردند به طوری که امکان حرکت از وی سلب شد.
شهید مفتح که صبح جمعه ۱۷ شهریور برای مداوا و پانسمان زخمهای ناشی از تظاهرات دیروز به بیمارستان رفته بود، موقع بازگشت به منزل به وسیله ساواک دستگیر شد.
بدین ترتیب در اولین ساعات حکومت نظامی وی با تن و بدنی مجروح دستگیر و روانه زندان کمیته ضد خرابکاری شاه گردید.
بعد از ۲ ماه که رژیم سابق در اثر اوجگیری انقلاب ناچار به گشودن در زندانها شد شهید آیت الله دکتر مفتح از زندان آزاد شد.

پس از انقلاب
کوشش های شبانه روزی استاد مفتح، پس از انقلاب با شدتی بیشتر دنبال شد، لیاقت و جدیت و کاردانی ایشان ناشی از ایمان و اعتقاد عمیقشان به انقلاب اسلامی بود.
وی علاوه بر عضویت در شورای انقلاب با درخواست دانشجویان دانشکده الهیات و بعد از مشورت با استاد مطهری سرپرست دانشکده الهیات شدند و علاوه بر این سرپرستی کمیته منطقه ۴ تهران نیز برعهده وی بود.
دکتر مفتح در ادامه سالیان دراز کوشش و تلاش برای وحدت فیضیه و دانشگاه که اسلام بر جامعه حاکم و کشور تحت رهبریهای حضرت امام به پیش می رفت به کوشش خود در این زمینه افزود. در سالگرد شهادت آیت الله حاج سیدمصطفی خمینی اقدام به تشکیل سمینار وحدت حوزه و دانشگاه در دانشکده الهیات نمود که این اولین سمیناری بود که تحت این عنوان برگزار می شد.
http://masomiye-shahreza.kowsarblog.ir/?p=8641&more=1&c=1&tb=1&pb=1

#لحظه_ترور #شهید_مفتح #شهید_دکتر #آیت_الله #دانشگاه_تهران
#کمال_یاسینی #بیمارستان #درمان #27_آذر #سالروز #سال1358
#زندگینامه #شهر_حال #سرگذشت #میزان_تحصیلات #تسلیت #گروهک_فرقان
#تروریست #قربانی_ترور #جمهوری_اسلامی #تاریخ_انقلاب
http://www.afsaran.ir/link/1164501

http://mehrdadz.blog.ir/post/274

http://hadinet.ir/view/post:8324512
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ آذر ۹۴ ، ۱۲:۲۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


افسران - استاد رائفی پور: شیخ زکزاکی چگونه با سیره حسینی 10 میلیون نیجریه ای را شیعه کرد.


#استاد_رائفی_پور
بیایین مایه زینت #اهل_بیت باشیم
خبردار شدیم دولت کثیف #نیجریه حمله کرده به خونه اقای #زکزاکی و معاون و پزشکشو کشته.
ایشون کیه؟
رهبر شیعیان نیجریه.. ایشون اولین #شیعه نیجریه ست.. سی و هفت سال پیش بخاطر #انقلاب_اسلامی  میاد #ایران میره درس #حوزه میخونه برمیگرده نیجریه.
بیست و پنج میلیون آدم رو شیعه میکنه!
من آرزومه ایشونو ببینم خاک نعلین شو بزارم رو چشمم!
روش #تبلیغ این آدم رو ببینین میفهمین چه جوری مایه زینت اهل بیت بوده.
وقتی برگشت کشورش، نه پول داشته نه #رسانه نه #جمهوری_اسلامی ای بوده ازش حمایت کنه.
رفت عین #سیره اهل بیت رو ارائه داد .
دوسال پیش که دولت نیجریه دوتا پسرشو کشتن جمعیت شیعیان از بیست به 10 میلیون رسید!
روز #عاشورا به #شیعیان دستور داد برن خون رایگان بدن،
#امام_حسین خون داد ماهم خون میدیم.بعد اون روز هر نیجریه ای که بهش خون رایگان میرسه میفهمه این خون شیعه ست و شیعه میشه!چرا چون جز خوبی ندیده!
میگه چقدر اینا خوبن!
چقدر امامشون خوبه! چرا شیعه نشم!
حالا خداوکیلی اینو بزارین کنار این جریان که من رو یه اروپایی تامرز مسلمون شدن کار کرده بودم، بحث اینکه شیعه بشه یا #سنی،گفتم خودت برو تحقیق کن. چون ما از تحقیق نمیترسیم.
بهم ایمیل زده بود
You are wilds!شما وحشی هستین
کنارشم لینک گوگل ایمیج Google image رو زده بود بازش میکردی نوشته بود shia muslimهمش #قمه_زنی و خون و خونریزی میومد.
عکس بچه شش ماهه میومد که به زور کله شو نگه داشتن با تیغ میزنن رو سرش!!!
دیگه هرچی ایمیل زدم جواب نداد... روش این اقای زکزاکی رو بعضی شیعه های اروپایی هم یاد گرفتن.
روز عاشورا بخاطر این جریانات قمه زنی میرن خون میدن. تا جایی که نماینده یکی از کشورهای شمال اروپا رفته بود مجلس سخنرانی کرده بود ما امروز تو کشورمون خون پولی نداشتیم!خون اضافی اومد. یه #فرقه #مذهبی هستن به نام شیعیان که خون رایگان امروز به مردم میدن!
گفتن مگه امروز چه روزیه؟
گفت
Today is #Hosein day!
امروز روز حسینه!
اینجوری امام حسین رو معرفی میکنه.

http://www.afsaran.ir/Link/1164271
http://mehrdadz.blog.ir/post/273
http://hadinet.ir/view/post:8324435

#شیخ_زکزاکی #آقای_زکزاکی #زکزاکی #نیجریه #مردم_مظلوم #مظلومانه
#استاد_رائفی_پور #علی_اکبر_رائفی_پور #آفریقا
#کشتار_شیعیان #10_میلیون #شیعه #شهادت
#اسارت #اسیر #زخمی #علت_حمله #سیره_اهل_بیت #روحانی_سیاه_پوست

اقای زکزاکی اولین شیعه نیجریه است.37سال پیش با انقلاب ایران میاد درس حوزه میخونه برمیگرده نیجریه.
وقتی برگشت کشورش، نه پول داشته و نه رسانه و نه حامی! رفت عین سیره اهل بیت رو ارائه داد.روز عاشورا به شیعیان دستور داد برن خون رایگان بدن،امام حسین خون داد ماهم خون میدیم.بعد اون روز هر نیجریه ای که بهش خون رایگان میرسه شیعه میشه!چرا چون جز خوبی ندیده! میگه چقدر اینا خوبن! چقدر امامشون خوبه! چرا شیعه نشم! 10میلیون آدم رو شیعه میکنه! من آرزومه ایشونو ببینم خاک نعلین شو بزارم رو چشمم!

http://bayan313.ir/%D8%B3%D8%AE%D9%86%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%D8%A6%D9%81%DB%8C-%D9%BE%D9%88%D8%B1-22-%D8%A2%D8%B0%D8%B1-94-%D9%BE%D8%B1%DA%86%D9%85%DB%8C-%D8%B3%D8%B1/
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۴ ، ۰۵:۱۰
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - شیخ زکزاکی رهبر شیعیان میلیونی نیجریه در حرم امام رضا (ع) + شرح


#استاد_رائفى_پور
بیایین مایه زینت #اهل_بیت باشیم
خبردار شدیم دولت کثیف #نیجریه حمله کرده به خونه اقای #زکزاکی و معاون و پزشکشو کشته.
ایشون کیه؟
رهبر شیعیان نیجریه.. ایشون اولین #شیعه نیجریه ست.. سی و هفت سال پیش بخاطر #انقلاب_اسلامی  میاد #ایران میره درس #حوزه میخونه برمیگرده نیجریه.
بیست و پنج میلیون آدم رو شیعه میکنه!
من آرزومه ایشونو ببینم خاک نعلین شو بزارم رو چشمم!
روش #تبلیغ این آدم رو ببینین میفهمین چه جوری مایه زینت اهل بیت بوده.
وقتی برگشت کشورش، نه پول داشته نه #رسانه نه #جمهوری_اسلامی ای بوده ازش حمایت کنه.
رفت عین #سیره اهل بیت رو ارائه داد .
دوسال پیش که دولت نیجریه دوتا پسرشو کشتن جمعیت شیعیان از بیست به بیست و پنج میلیون رسید!
روز #عاشورا به #شیعیان دستور داد برن خون رایگان بدن،
#امام_حسین خون داد ماهم خون میدیم.بعد اون روز هر نیجریه ای که بهش خون رایگان میرسه میفهمه این خون شیعه ست و شیعه میشه!چرا چون جز خوبی ندیده!
میگه چقدر اینا خوبن!
چقدر امامشون خوبه! چرا شیعه نشم!
حالا خداوکیلی اینو بزارین کنار این جریان که من رو یه اروپایی تامرز مسلمون شدن کار کرده بودم، بحث اینکه شیعه بشه یا #سنی،گفتم خودت برو تحقیق کن. چون ما از تحقیق نمیترسیم.
بهم ایمیل زده بود
You are wilds!شما وحشی هستین
کنارشم لینک گوگل ایمیج Google image رو زده بود بازش میکردی نوشته بود shia muslimهمش #قمه_زنی و خون و خونریزی میومد.
عکس بچه شش ماهه میومد که به زور کله شو نگه داشتن با تیغ میزنن رو سرش!!!
دیگه هرچی ایمیل زدم جواب نداد... روش این اقای زکزاکی رو بعضی شیعه های اروپایی هم یاد گرفتن.
روز عاشورا بخاطر این جریانات قمه زنی میرن خون میدن. تا جایی که نماینده یکی از کشورهای شمال اروپا رفته بود مجلس سخنرانی کرده بود ما امروز تو کشورمون خون پولی نداشتیم!خون اضافی اومد. یه #فرقه #مذهبی هستن به نام شیعیان که خون رایگان امروز به مردم میدن!
گفتن مگه امروز چه روزیه؟
گفت
Today is #Hosein day!
امروز روز حسینه!
اینجوری امام حسین رو معرفی میکنه.شیخ زکزاکی رهبر شیعیان میلیونی نیجریه در حرم امام رضا (ع) + شرح  

اقای زکزاکی اولین شیعه نیجریه است.37سال پیش با انقلاب ایران میاد درس حوزه میخونه برمیگرده نیجریه.
وقتی برگشت کشورش، نه پول داشته و نه رسانه و نه حامی! رفت عین سیره اهل بیت رو ارائه داد.روز عاشورا به شیعیان دستور داد برن خون رایگان بدن،امام حسین خون داد ماهم خون میدیم.بعد اون روز هر نیجریه ای که بهش خون رایگان میرسه شیعه میشه!چرا چون جز خوبی ندیده! میگه چقدر اینا خوبن! چقدر امامشون خوبه! چرا شیعه نشم! 25میلیون آدم رو شیعه میکنه! من آرزومه ایشونو ببینم خاک نعلین شو بزارم رو چشمم!


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۹۴ ، ۰۰:۵۷
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


افسران - حاج احمد خمینی: برخی احمق ها  نظرشان روی فلانی برای رهبری؛ او که حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارد چه برسد به یک مملکت!در سال 69 بنده به حاج احمدآقا خمینی گفتم که شما طی یک سخنرانی اعلام کردید که "هر کس بین اطاعت از مقام معظم رهبری و امام راحل(ره) تفاوت قائل باشد، در خط آمریکاست " که ایشان با تأیید دوباره این سخن گفتند، بنده از روی اعتقاد این حرف را زده‌ام. بعد ایشان فرمودند: برخی از این افراد دور من را گرفته‌اند که بنده را در مقابل حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار دهند که من متوجه شدم و توی دهن‌شان زدم.

حاج احمدآقا در ادامه فرمود: باید به این احمق‌هایی که می‌گویند آقای خامنه‌ای نباید رهبر شود، گفت "پس چه کسی؟ " اگر نظر آن‌ها بر روی فلانی است، او که حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارد چه برسد به یک مملکت.

همچنین ایشان فرمودند: سه سال قبل از عزل منتظری، یعنی سال 1365، سران قوای سه‌گانه کشور در جماران جلسه داشتند که آن روز آقای منتظری نیز با امام راحل(ره) ملاقاتی داشت، آن‌ها مشغول بحث و گفت‌وگو بودند که یک‌دفعه امام خمینی برخلاف معمول بدون زدن در، با ناراحتی وارد اتاق می‌شود.

بنا به گفته حاج‌احمدآقا، در این جلسه خود ایشان، میرحسین موسوی با منصب نخست‌وزیری، موسوی اردبیلی رئیس قوه قضاییه، هاشمی رفسنجانی رئیس مجلس و آیت‌الله خامنه‌ای نیز با سمت ریاست جمهوری حضور داشتند.

امام(ره) با ناراحتی تمام گفتند: بنده از اول گفتم منتظری به درد رهبری نمی‌خورد، مجلس خبرگان رأی بر شایستگی او داد و بنده به خاطر التزام به قانون پذیرفتم، ولی امروز به صورت صریح این سخن را تکرار می‌کنم.

در آن وضعیت سکوت عمیقی در جلسه حاکم شد که آیت‌الله خامنه‌ای با طرح این سئوال که پس چه کسی عهده‌دار رهبری شود؟ سکوت را شکستند که در همین لحظه امام بدون کوچک‌ترین مکثی انگشت اشاره را به سوی حضرت خامنه‌ای گرفتند و گفتند: "خود شما، مگر شما از دیگران چه کم دارید؟ "

وی گفت: سکوت بیشتر شد تا حدی که نفس‌ها به شماره افتاد. خود مقام معظم رهبری خطاب به امام گفتند: "این مسئله که شما می‌فرمایید موضوع جدیدی است، بنده می‌خواستم شما به اعضای این جلسه حکم ولایی کنید که ما حق دم زدن از این جلسه را نداریم تا زمانی که خود شما حکم بفرمایید. " امام نیز این حکم را کردند. (به نقل از آیت‌الله خزعلی)

حاج احمد آقا می‌فرمایند: باید در کنار نظام‌مان پشت سر رهبری قرار بگیریم. رهبر ما شاگرد امام است. رهبر ما از چهره‌های شناخته شده انقلاب که سالیان سال در زندان‌های سفاک پهلوی به سر برده... هیچ کس حق شکستن حریم رهبری را ندارد. حرمت رهبری نظام اسلامی، از اصول خدشه‌ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستور رهبری عمل کنند... ما امروز موظف هستیم پشت سر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حرکت کنیم. هر چه ایشان گفت، گوش کنیم.

اگر روزی حرکت ما با حرکت ولی نخواند، بدانید که نقص از ماست... قاطع‌تر پشت رهبری باشیم و نگذاریم رهبرمان احساس تنهایی کنند. همان‌طور که نگذاشتید امام احساس تنهایی کند. اطاعت از خامنه‌ای، اطاعت از امام است. هر کس منکر این معنا شود، مطمئن باشید در خط امام نیست و هر کس بگوید که اطاعت از امام غیر از اطاعت از آیت‌الله خامنه‌ای است، در خط آمریکاست.

من بعد از رحلت امام، با خدا و امام عهد کرده‌ام که کوچک‌ترین قدمی را علیه رهبری و بر خلاف رهبری و حتی بر خلاف میل رهبری بر ندارم. و اگر شما مردم هم چنین پیمانی را تجدید کنید، مطمئن باشید که ما در تمام زمینه‌ها بر آمریکا پیروز می‌شویم... به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند که ایشان موفقیت اسلام و نظام کشور را می‌خواهند. هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون نشوند که دشمن در کمین است.

مرحوم حاج احمد آقای خمینی می‌فرمودند: بر خود واجب می‌دانم شهادت دهم زندگی داخلی آیت‌الله خامنه‌ای، نه از باب اینکه رهبر عزیز انقلاب ما به این حرف‌ها نیاز داشته باشند، بلکه وظیفه خود می‌دانم تا این مهم را به مردم مسلمان و انقلاب ایران بگویم. من از داخل منزل ایشان مطلع هستم، مقام معظم رهبری در خانه، بیش از یک نوع غذا بر سر سفره ندارند. خانواده معظم‌له روی موکت زندگی می‌کنند. روزی به منزل ایشان رفتم، یک فرش مندرس آنجا بود، من از زبری فرش به موکت پناه بردم.

در ملاقاتی که مقام معظم رهبری با حاج احمدآقای خمینی داشته‌اند، ایشان می‌فرماید: حضرت امام بارها از جناب‌عالی به‌عنوان مجتهدی مسلم و بهترین فرد برای رهبری نام بردند.

منبع:
http://fararu.com/fa/news/51814

#حاج_احمد_خمینی #فرزند_امام_خمینی
#امام #سید_علی #خامنه_ای #رهبر_معظم_انقلاب
#ساده_زیستی #حاج_احمد #انتخاب_رهبری #بعد_از_امام
#ماجرا #موضع #رابطه_حاج_احمد_و_رهبری

http://mehrdadz.blogfa.com/post/583
http://www.afsaran.ir/link/195275
http://mehrdadz.blogfa.com/post/491
http://razesorkh.com/view/post:4092671
http://sangariha.com/view/post:6514469
http://hadinet.ir/view/post:8226893


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931206001096

yon.ir/syed
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ آذر ۹۴ ، ۰۲:۲۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


افسران - اثبات حقانیت اسلام ؛ چگونه باکتری به گوشت حلال نفوذ نکرد!
اثبات حقانیت اسلام ؛ چگونه باکتری به گوشت حلال نفوذ نکرد!

ماجرا این گونه بود که در یکی از رستوران های آمریکا به نامjack in the boxتقریباً حدود ۶ یا ۷ سال پیش اتفاقی افتاد که عده ای از این اسهال خونی مردند و بعد که یک مقدار تحقیقات شد معلوم شد که علت این باکتری ها بوده این باکتری ها البته در دستگاه های گوارشی مثل روده و... هست یعنی در بدن همه ی انسان ها هست ولی وقتی از طریق خوردن وارد بدن بشود باعث ابتلابه اسهال خونی خواهد شد که درصد تلفاتش بالا است. در این رستوران هم متوجه شدند که مدفوع زیر ناخن آشپز رستوران به گوشت منتقل شده و تعدادی از مشتریان را کشته .

شرکتی که تامین کننده گوشت در ان ایالت بود به استاد بنده پروژه ای را داد که بر اساس ان قرار شد ما در گوشت لاکتوفرین ها را فعال تر کنیم که اگر باز هم میکروبی در انها نفوذ کرد امکان رشد نیابد . مبلغ این قرار داد ۱۵ میلیون دلار بود (معادل بیش از 50 میلیارد تومان) و ...

چون پروژه من هم در مورد همین لاکتوفرین بود با ۵ نفر دیگر کار را شروع کردیم اما متاسفانه میزان نفوذ لاکتوفرین در گوشت ها در حین آزمایش متغیر بود و این امکان وجود نداشت که به ماده ثابتی برسیم که اضافه کردن آن به گوشت میزان محافظت در برابر باکتری ها را افزابش دهد.
ما در لابراتوار این لاکتوفرین را فعالش می کردیم (این لاکتوفرین با بافری خاص تحت pH خاصی فعال می شد )و وقتی که تست می کردیم لاکتوفرین در حالت عادی باکتری ها را از بین می برد اما روی گوشت که امتحان می شد گاهی موفق و گاهی نا موفق بود. من ازمایش روی نمونه ها را انجام می دادم و گوشت می گرفتم و محلول های متفاوت را ازمایش می کردم روزی من تصادفاً دیرم شد و مجبور شدم که گوشت از منزل ببرم که گوشت اسلامی بود وقتی امدم این تست را کردم دیدم ای بابا جوابها خیلی فرق می کند با گوشت های دیگر یعنی اولاً وقتی ما این باکتری ها را می گذاشتیم درصد این نفوذ باکتری ها خیلی کمتر بود یعنی واقعاً اصلاً خود باکتری بدون لاکتوفرین هم نفوذ نمی کرد! وقتی هم که می شستیم اصلاً چیزی دیگه نمونده بود روی گوشت. کنترلر آزمایش ما آب بود یعنی هر ازمایش با محلولی خاص صورت می گرفت و کنترل ان با آب بود.

من دیدم خود باکتری وقتی به گوشت اسلامی می رسد نفوذ نمی کند و اگر هم کمی نفوذ کند با اب کاملا تمیز می شود. سبحان الله ! وقتی استادم جواب ازمایش را دید تعجب کرد من گفتم که امروز یک فرقی کرده من امروز گوشت حلال آوردم ایشان آقای دکتر نرن نایدی بود و یک هندی هستند که دکترا رو در سوئد گرفته وقبلا به واسطه کشف دلایل میکروبیولوژیک مرگ تعدادی از زنان که از وسایل خاص بهداشتی استفاده می کردند مشهور شده به من گفتند که خودشون ـ با اینکه مسلمان نیستند ـ از گوشت حلال استفاده می کنند .
در لابراتوار بعضی برایشان سوال شده بود که این چه گوشتی است که این قدر نسبت به نفوذ باکتری ها مقاوم هست . استاد ما در حالی که سالن را ترک می کرد گفت این گوشتی است که هرگز به شما اسهال خونی نمی ده!
برای من علت این مقاومت گوشت حلال بسیار مهم بود و نکته جالب تر این بود که سازمان گوشت امریکا برای تمیز نگه داشتن گوشت ۱۵ میلیون دلار خرج می کند تا این آقا اسپریی برای ایشان بسازد که به گوشت بزنند و مقاوم شود و ان وقت خود او می داند که اگر گوشت اسلامی باشد دیگر نیازی به ان همه هزینه نیست.

بر می گردم به اون قسمت لاکتوفرین؛ لاکتوفرین دلیلی که کار می کند این است که آهن را می گیرد به خودش و برای همین چون آهن وقتی نباشد باکتری ها نمی توانند رشد کنند ما وقتی که گوشت را اسلامی سر می بریم اول شاه رگ زده می شود بدون اینکه نخاع قطع بشود وقتی شاه رگ قطع می شود چون که نخاع قطع نشده قلب هنوز در حال تپیدن هست وقتی قلب می زند همه خون از بدن خارج می شود و از انجا که تمام اهن در گلبول قرمز است وقتی که همه خون خارج می شود دیگر گوشت ان آهن را ندارد و به خاطر همین نیازی به لاکتوفرین برای از بین بردن آهن نداریم و باکتری ها هم به علت نبود اهن در خون جذب نمی شوند و اگر بشوند با شستشو با اب ساده از بین می روند. گرچه استاد ما با همان ایده ای که از گوشت اسلامی گرفت ان مبلغ را دریافت کرد و اسپری خاصی را هم ساخت و نهایتا حق را منکر شد اما برای خود من این نکته بسیار مهم بود که حساسیت اسلام به نجاست خون ازین جهت است که در تمام فضای اطراف ما صدها بلکه هزاران نوع باکتری وجود دارد که به شدت جذب اهن می شوند و وقتی دست شما خون می اید امکان جذب باکتری ها به وسیله اهن خون بسیار بالا است بنابر این در معرض انواع عفونت ها هستید اما اگر با دقت ( یک بار یا سه بار ) دست خونی خود را اب بکشید راه نفوذ باکتری ها را بسته اید .
من با پروفسور هشام ابراهیم در مورد این تحقیق صحبت کردم که ان شا الله چاپ بشود اما ایشان پیشنهاد دادند که بهتر است زیر نظر یک استاد غیر مسلمان تحقیقات را ادامه دهم تا در مجامع علمی امریکا پذیرفته شود! که البته در پی آن هستم .

منبع:
http://yon.ir/NLBC
http://jahannews.com/vdcepz8zxjh8p7i.b9bj.html

#گوشت_حلال #منبع_خبر  #رستوران_آمریکایی #ذبح_حلال
#ماجرا #تحقیقات #آمریکا #دانشمندان #15_میلیون_دلار #پروفسور
#هشام_ابراهیم #حقانیت_اسلام #باکتری #نفوذ #مجامع_بین_المللی  #مدفوع_انسان #مدفوع
#شیعه #اسلام #مسلمانان #حقیقت #علنی_شدن #حلال #حرام #باکتری #خون #آلودگی #آلوده

http://www.afsaran.ir/link/1165130
http://mehrdadz.blog.ir/post/268
http://hadinet.ir/view/post:8324556
 
 


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۴ ، ۰۱:۴۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - شهید بهشتی: ایران دیار عاشقان است نه عاقلان ... + صوتشهید دکتر بهشتی:
ایران کشور عاشقان است و نه کشور عاقلان، این ره عشق است راه عقل نیست.
کدوم عقل رو بگم که ما عقل نداریم. نه! من این عقل حسابگر و معامله گر رو می گم که تا آدم این عقل حسابگر و معامله گر رو از خانه ی تنش بیرون نکند عشق خدا به خانه دلش قدم نگذارد.
عاشق شوید!
برادرها و خواهرها، عاشق شوید!
زندگی به عشق است، عقل به آدم زندگی نمی ده. عقل به آدم یاد می ده که چه جور بهتر بخوره چه جور بهتر بخوابه. چه جور بهتر پلاسیده باشه، چه جور بهتر دلمرده باشه. عشق است که در درون انسان آتش زندگی و شعله زندگی را بر می فروزاند.
مسلمان عاشق است. عاشق خدا، عاشق حق است، عاشق عقل است، عاشق انسان شدن است، عاشق ملکوت است

دانلود صوت:
http://yon.ir/PWUq

#شهید_بهشتی #دکتر_بهشتی #دیار_عاشقان #دیار_عاقلان #ایران_سرزمین_عاشقان
#شهدا #دفاع_مقدس #جنگ_تحمیلی #جهاد #معامله_گر #حسابگر #دانلود_صوت

http://www.afsaran.ir/link/1162476
http://mehrdadz.blog.ir/post/267
http://hadinet.ir/view/post:8324356
http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/audio/vzDp5bJ2N2tk8jEch4KP84r4WD9rs4quQvEvhau8U2o7qiS_J43BDw/d/Beheshti_eshq_aql.mp3
http://mehrz313.persiangig.com/audio/Mazhabi/sh_Beheshti_eshq.mp3۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۴ ، ۰۱:۱۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - السلام علیک یا عشق ابن عشق ابن عشق ................... عشق ؛ مهدی قائم (عج)


به نام خدای مهدی (عج)
السلام علیک یا عشق ابن عشق ابن عشق ................... عشق ؛ مهدی قائم (عج)

عشق اول = امام زمان (عج)
عشق دوم= امام حسن عسکری (ع)
عشق سوم=امام هادی (ع)
عشق چهارم=امام جواد (ع)
عشق پنجم = امام رضا (ع)
عشق ششم= امام موسی کاظم (ع)
عشق هفتم= امام صادق (ع)
عشق هشتم= امام باقر (ع)
عشق نهم= امام سجاد (ع)
عشق دهم = امام حسین (ع)
عشق یازدهم = حضرت فاطمه (سلام الله) و مولا علی علیه السلام
عشق دوازدهم= حضرت محمد مصطفی (ص)

#السلام_علیک_یا #عشق_ابن_عشق #عشق #حضرت_مهدی_عج
#عکس_امام_زمان_عج #عکس_مهدی_موعود #عکس_ظهور #طرح #گرافیک #قائم_عج

http://www.afsaran.ir/Link/1161566
http://mehrdadz.blog.ir/post/265
http://mehrdadz.blogfa.com/post/510
http://akstube.com/image/show/224366
http://sangariha.com/view/post:6366019
http://hadinet.ir/view/post:8166235


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۹۴ ، ۰۰:۰۸
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - مقایسه ارث زن در ادیان و تفکرات مختلف + منابع تاریخینکته 1: تنها دین های اسلام و زرتشتی هستند که برای زن حقی را قائل هستند ... یعنی دقیقا همین ما ایرانیان

چه دین قبل اسلام ممان و دین فعلی یعنی اسلام عزیز...

نکته2: همانهایی که صدایشان گوش فلک را در حمایت از زن کر کرده (استکبار جهانی) هیچ ارزشی برای زن قائل نیستند واین نشان از ادعای پوچ و فریبنده شان دارد.

نکته3: همه ادیان الهی در حقیقت ارزش مساوی ای برای زن قائل هستند. ولی امروزه بی توجهی به مقام زن نشان از تحریف آن ادیان دارد به طوری که در خود قرآن هم اشاره شده که این قرآن ؛ تنها کتاب الهی است که تحریف نخواهد شد ...
سوره حجر آیه 9
إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ ﴿9﴾
بی‏تردید ما این قرآن را به تدریج نازل کرده‏ایم و قطعا نگهبان آن خواهیم بود (9)

چرا ارث زن نصف ارث مرد است؟
 علت اینکه اسلام سهم الارث زن را نصف سهم الارث مرد قرارداد وضع خاصی‏ است که زن از لحاظ مهر و نفقه و سربازی و برخی قوانین جزائی دارد. اسلام مهر و نفقه را اموری لازم و مۆثر در استحکام زناشوئی و تأمین آسایش خانوادگی و ایجاد وحدت میان زن‏ و شوهر می‏شناسد. از نظر اسلام الغاء مهر و نفقه و خصوصا نفقه موجب تزلزل‏ اساس خانوادگی و کشیده شدن زن به سوی فحشاء است، و چون مهر و نفقه را لازم میداند و به این سبب قهرا از بودجه زندگی زن کاسته شده است و تحمیلی‏ از این نظر بر مرد شده است، اسلام می خواهد این تحمیل از طریق ارث جبران‏ بشود، به همین دلیل برای مرد دو برابر زن سهم الارث قرار داده است.

یکی از علت های زیاد بودن ارث مرد نسبت به زن آن است که نفقه زن بر عهده مرد است؛ یعنی مرد علاوه بر این که باید مخارج خود را تأمین کند، موظف است هزینه زندگی زن و فرزندان را هم تأمین نماید. از سوی دیگر، مرد دهنده مهریه و زن گیرنده آن است.

در زندگی زناشویی، مرد مکلف است علاوه بر تأمین مخارج زندگی خود، مخارج زن و فرزندان را نیز به عهده بگیرد، تأمین خوراک، پوشاک و مسکن متناسب با شأن زن از جمله وظایف مرد است. زن حتی اگر ثروت کلانی هم داشته باشد، هیچ مسئولیتی در زمینه تأمین مخارج خود و فرزندانش ندارد. زن نه تنها هیچ بار مالی را در زندگی زناشویی بر دوش نمی‏کشد، بلکه در صورت تمایل حق دارد در قبال کارهای معمول خود در منزل از قبیل شیردادن و پخت و پز و... از شوهر خود اجرت دریافت دارد.

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=245389

  ارث در آیین یهودیت (کلیمی): در یهودیت دختر ها ارث نمی برند، ارث در صورتی به دختر می رسد که متوفی ، فرزند پسر نداشته باشد ؛ همچنین دختران یهود اگر ازدواج کرده باشند ارث نمی برند.ارث در آیین مسیحیت: مسیحیان به دلیل اینکه آیین خود را آیین اخلاقی و معنوی و آخرت گرا می دانند لذا کتاب مقدس مسیحیان (عهد جدید)، شریعت و قانون و فقه مستقل و مشخصی را ارائه نکرده و ارباب کلیسا مسیحیان را به شریعت یهود ارجاع می دهند. بنابراین در مسیحیت نیز مانند یهودیت دختر ها ارث نمی برند و فقط در صورتی که متوفی پسر نداشته باشد دخترش ارث می برد.

http://www.adyan.porsemani.ir/content/%D8%A7%D8%B1%D8%AB-%D8%B2%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%8A%D9%8A%D9%86-%DB%8C%D9%87%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B3%D9%8A%D8%AD%D9%8A%D8%AA-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85

مطالعه ی تطبیقی ارث زن درمیان ادیان الهی(دین یهود-دین مسیح-دین زرتشت)

http://www.salehinrajainajafaba.blogfa.com/post-444.aspx


دین زرتشت:
عمده ترین تفاوتهای موجود بین ارث زن ومرداعم ازمحرومیت های زن وامتیازات اودردین زرتشت به این قراراست:برطبق مقررات رسمی احوال شخصیه ی زرتشتیان هنگامی که زن وشوهردرپی حادثه ای باهم بمیرند ویااگرتنهایکی ازآنهافوت کندتقسیم ارث بین اولادآنهابراساس جنسیت متفاوت خواهدبودبه این ترتیب که نسبت به ارثیه ی پدرهرپسردوبرابرسهم یک دختربهره مندخواهد شدونسبت به ارثیه ی مادردختروپسربه طور مساوی سهم خواهندبرددراین حکم ازیک سوشاهدنوعی محرومیت جزئی هستیم وازسوی دیگرمشاهده میکنیم که مردازامتیازی معادل زن دربهره مندی ازارث مادربرخورداراست.درصورت انحصاروراثت درچندبرادروخواهراگرمتوفی مردباشد سهم هربرادردوبرابرسهم هرخواهر خواهدبود،حال اگرمتوفی زن باشد سهم هربرادر مساوی سهم هرخواهراست.درصورت انحصاروراثت متوفی درعمووعمه اگرمتوفی مردباشدسهم عمودوبرادرسهم عمه است ولی اگرمتوفی زن باشد عمووعمه باهم به طورمساوی ارث خواهندبرد.اگرمتوفی مردوورثه ی اومنحصردرخاله ودایی باشند دایی دوبرابرخاله ارث خواهد بردولی اگرمتوفی زن باشد سهم الارث دایی وخاله مساوی است.درصورت انحصاروراثت درعموودایی خویشاوندان پدری یعنی عموها ترجیح داده شده وهمه ی ارثیه را مالک میشوند. به این ترتیب مشاهده می گرددکه درآیین زرتشت زن درتحت عناوین متعدد درصورتی که متوفی مردباشد بامحرومیت جزئی ازارث مواجه است وبهره ای معادل نصف مرددارد البته دراین دین زن ومردتحت عنوان پدرومادرازارث برابربرخوردارند همچنین زن وشوهردرصورتی که تنهاوراث باشند به طورمساوی ازارث بهره مند میگردند وهردونصف دارایی رابه ارث میبرند امادرصورتی که متوفی شوهرباشد وازخوداولاد نیزداشته باشد سهم الارث همسراو واگرمتوفی زوجه باشدواولادهم داشته باشد سهم الارث شوهراوبرابرباسهم پسرودخترمتوفی خواهد بود. درقانون مدنی زرتشتیان درزمان ساسانیان(بند10ازفصل24)آمده است اگردختری بعدازفوت پدربه دنیاآید خرج عروسی اوازماترک پدرمیباشد .محورتفاوت مبتنی برجنسیت درتقسیم ارثیه رادردین زرتشت میتوان دراین اصل خلاصه کرد که مرددربهره مندی ازارثیه ی زن ازسهم برابربازن برخورداراست ولی زن دربهره مندی ازارثیه ی مرد سهمی معادل نصف مرد داردیعنی بامحرومیت جزئی مواجه است.

دین یهود:
تفاوت های اساسی ارث زن ومرد وبه طور مشخص محرومیت های کلی وجزئی زن دردین یهود بدین شرح است:درصورتی که متوفی فرزند باشد یعنی پدرومادراوزنده باشده پدربه تنهایی درطبقه ی دوم وراث قرارمیگیرد ولی مادربامحرومیت کلی ازارثیه ی فرزندش مواجه است واگروراث منحصر درپدرومادر باشند تنهاپدرازترکه ی فرزند ارث میبرد مادراصولاًدرهیچ یک ازطبقات وراث قرارنمیگیرد. درصورتی که متوفی دارای فرزند پسرویاحتی نوادگان پسری باشددختربهره ای ازارثیه ی پدرنخواهدداشت دخترانی که درزمان حیات پدربه خانه شوهر نرفته اند مادامی که شوهر نکرده اند برادران موظفند تمام مخارج ولوازم تعلیم وتربیت آن ها راقبول نمایند وهنگامی که میخواهند به خانه شوهر بروند به آنان جهیزیه بدهند که جهیزیه هریک ازدختران نباید کمتر از سهم الارث پسران باشد وپدران میتوانند برحسب وصیت سهم الارث دختران خودرانسبت به پسران نصف تعیین کند. البته این قاعده درمقررات اصلاحی ،اصلاح گردیده به موجب آن دخترچه ازدواج کرده باشد چه ازدواج نکرده باشد نصف وراث ذکوراز ماترک والدین خود ارث میبرد .اگرچه زوجه درطبقه اول وراث اززوج قراردارد ولی این امردرصورتی است که زوجه اولادی نداشته باشد ولی اگردارای اولاد باشد تنهاحق دارد که مهریه وجهیزیه ی خودراکه درواقع اموال اوست مالک گردد درصورتی که اولاد نداشته باشد علاوه برمهریه وجهیزیه ترکه ی زوج رابه ارث میبرد. درمقررات اصلاحی ارث اصلاحاتی درچگونگی ارث به نفع زوجه وبه ترتیب زیرصورت میگیرد:

الف) درجایی که زوجه اولاد دارد سهم الارث زوجه برابرسهم یک دختر که نصف سهم یک پسراست خواهد بود مشروط به اینکه میزان مهریه ی اوبیشترازسهم یک دخترنباشد که دراین صورت فقط مهریه رامیگیرد واگرمهریه کمتر ازسهم دخترباشد بقیه رامیگیرد. ب)هرگاه متوفی والدین برادروخواهرداشته باشد سهم زوجه برابربا سهم یک فرزند ذکور به علاوه مهریه وجهیزیه ی خوداوست واگرفقط والدین داشته باشد سهم زوجه برابربا ترکه است به علاوه جهیزیه ومهریه ی وی درمورد سهم زوج ازترکه زوجه مقررشده که هرگاه زوجه اولاد داشته ترکه ی سهم زوج واگر زوجه اولادندارد ترکه سهم زوج است وبقیه به درزوجه یاوراث پدراومیرسد وهمچنین درموردی که تنها وارث زوج است نصف ترکه به زوج بقیه به خویشاوندان پدری زوجه میرسد واگرتنهاوارث زوجه باشد ترکه زوج به علاوه جهیزیه ومهریه به زوجه وبقیه سهم پدریااقوام پدری زوج خواهد شددرصورتی که پدربزرگ ومادربزرگ تنهاوراث باشند همه ترکه به پدربزرگ میرسد ومادربزرگ سهمی ندارد. به علاوه خویشاوندان منسوب به پدرمتوفی به خویشاوندان مادری اوبه شرح زیربرتری داده شده اند: 1- اگربرادران مادری وپدری تنهاوراث باشند فقط برادران پدری ازارثیه بهره مندمیشوند. 2- اگرعموو دایی وارث باشند تنهاعموارث میبرد 3- اگرعمه وخاله تنهاوارث باشند فقط عمه ارث میبرد 4- اگرعمووعمه تنهاوراث باشند تنهاعموارث میبرد (اگرچه هردوخویشاوندان پدری اند) 5- اگرخاله ودایی تنهاوارث باشندفقط دایی ارث میبرد (اگرچه هردوخویشاوندان مادری اند) بنابراین دردین یهود بافهرست طولانی ازمحرومیت های زن درارث روبه روهستیم که محورآنها عبارتند از:ملاک قراردادن نسبت پدری دربهره مندی ازارث ومحروم کردن منسوبان مادری ؛ ترجیح مردان به زنان درمیان منسوبان مادری ومحرومیت کلی وجزئی زوجه ازارث اگرچه دربرخی از مقررات موخر یهودیان برخی اصلاحات دراین موارد صورت گرفت ولی وضعیت کلی همچنان به قوت خود باقیست. دین مسیحیت: دردین مسیح تفاوت قابل توجهی درتقسیم ارث بین زن ومرد که ناشی ازجنسیت باشد مشاهده نمیگردد، دراین دین دختروپسر ، برادروخواهر، پدرومادر، پدربزرگ ومادربزرگ، عمه و عمو ، نوادگان دختروپسر، همه ازارث مساوی برخوردارند وجنسیت تاثیری درتعیین سهم الارث آنان ندارد . زوج وزوجه نیزدرصورتی که تنهاوارث باشند ازبهره ای مساوی برخوردارند ولی درصورتی که همراه آنان وارث دیگری از قبیل اولاد وجود داشته باشد تفاوت هایی در سهم الارث زوجین درشرایط برابر مشاهده میگردد که باتوجه به رژیم کلی حاکم به ارث زن ومرد در دین مسیح قابل توجه نیست.

ارث در شریعت مسیح
آیین مسیحیت چون بر اساس معنویت و اخلاق و آخرت گرایی بناشده است، انجیل شریعت و قانون و فقه مستقل و مشخصی را ارائه نکرده و لذا ارباب کلیسا مسیحیان را به شریعت یهود ارجاع دادند.
در انجیل نیز احکام تورات مورد تأئید قرار میگیرد. چون عیسی مسیح در شماره 5:17 متی میفرماید:
‹‹گمان مبرید که آمده‌ام تا تورات یا صحف انبیاء را باطل سازم نیامده‌ام تا باطل نمایم بلکه تا تمام کنم.››
گویا در مسیحیت زن هم به ارث برده میشده چه رسد به اینکه ارث ببرد.
زن در کلیسا حق حرف زدن نداشت چون پولس (پال) در شماره 35 و 14:34 رساله اول خود به قرنتیان مینویسد:
"زنان شما در کلیساها خاموش باشند زیرا که ایشان را حرف زدن جایز نیست بلکه اطاعت نمودن. چنانکه تورات نیز میگوید." و
" زنان را در کلیسا حرف زدن قبیح است."
اما امروزه زنان در کلیسا آواز هم میخوانند و میرقصند و سخنرانی هم میکنند.

 
ارث درمیان فراعنه و یونان
در دوران اول حاکمیت فراعنه مصر، ثروت حاصل از کار افراد، ملک پادشاه بود و پس از مرگ هر انسان، تمام ثروت اودر اختیار پادشاه قرار می گرفت. تا آن که پادشاه «باکوریوس» در قرن 8 ق. م آن قانون را تغییر داد و قانون انتقال ارث به بزرگترین فرزند پسر را تصویب کرد.

بازنشر:

http://www.afsaran.ir/link/1036688
http://mehrdadz.blogfa.com/post/540

#مقایسه_سهم_ارث_زن_در_ادیان_مختلف  #زرتشت #اسلام #مسیحیت
#یهودیت #ادیان_مختلف #چرا_زن_نصف_مرد_ارث_میبرد #منابع_تاریخی #سند #منبع
#کمونیسم #ارث_زن #سهم_زن #کلیسا #جایگاه_زن #مقام_زن #ثروت_زن


مقایسه ارث زن در ادیان و تفکرات مختلف

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ آذر ۹۴ ، ۰۱:۱۳
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - سفارش حاج احمد خمینی به پسرش حسن: دشمن در کمین است ...افسران - سفارش حاج احمد خمینی به فرزند خود حسن خمینی به حرکت در خط رهبری
سفارش حاج احمد خمینی به فرزند خود حسن خمینی به حرکت در خط رهبری

حاج احمد آقا:

به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت  در آن است و بدانند که ایشان موفقیت اسلام و نظام کشور را می‌خواهند. هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون  نشوند که دشمن در کمین است.

باید در کنار نظام‌مان پشت سر رهبری قرار بگیریم. رهبر ما شاگرد امام است. هیچ کس حق شکستن حریم رهبری را ندارد. حرمت رهبری نظام اسلامی، از اصول خدشه‌ناپذیر انقلاب اسلامی ماست. همه باید به دستور رهبری عمل کنند... ما امروز موظف هستیم پشت سر مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای حرکت کنیم. هر چه ایشان گفت، گوش کنیم.

اگر روزی حرکت ما با حرکت ولی نخواند، بدانید که نقص از ماست... قاطع‌تر پشت رهبری باشیم و نگذاریم رهبرمان احساس تنهایی کنند. همان‌طور که نگذاشتید امام احساس تنهایی کند. اطاعت از خامنه‌ای، اطاعت از امام است. هر کس منکر این معنا شود، مطمئن باشید در خط امام نیست و هر کس بگوید که اطاعت از امام غیر از اطاعت از آیت‌الله خامنه‌ای است، در خط آمریکاست.


http://fararu.com/fa/news/51814

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931206001096

yon.ir/syed


#حاج_احمد #احمد_خمینی #حسن_خمینی #نصیحت #سفارش #اندرز #خط_رهبری
#منافق #خیانت #توهین #حسن_مصطفوی #سید_حسن #انقلاب_اسلامی
#ولایت_فقیه #امام_خامنه_ای #رهبر_انقلاب #حامیان_ولایت #خاتمی #کروبی #هاشمی

بازنشر:

http://www.afsaran.ir/link/1171958

http://www.afsaran.ir/Link/1159874
http://mehrdadz.blog.ir/post/262

http://hadinet.ir/view/post:8325089


به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند و هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون  نشوند که دشمن در کمین است.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آذر ۹۴ ، ۲۲:۴۸
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج


IMG_5516 copyIMG_5606 1st copy

IMG_0359IMG_5465 copy

IMG_0274عکس از: مهرداد بچه مثبت

#عکس_حرم #امام_رضا #علی_ابن_موسی_الرضا_المرتضی
#افسران_جنگ_نرم #فوکوسی #فکوسی #شاتر #عکس #تصویر #مشهد #امام_رضا_ع #مشهد_الرضا #خراسان_رضوی #حرکت_ماشین

http://www.afsaran.ir/link/1159263
http://mehrdadz.blog.ir/post/261۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آذر ۹۴ ، ۱۰:۴۹
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران -  مرحوم آیت الله مهدوی کنی: خوب درس بخوانید تا در آینده بتوانید به اسلام و انقلاب اسلامی خدمت کنید.


پای درس اخلاق مجاهد انقلاب آیت الله مهدوی کنی:

نامه مرحوم آیت ا... 'محمد رضا مهدوی کنی' در پاسخ به درخواست نصیحت اخلاقی یکی از جوانان اهوازی برای نخستین بار منتشر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه های خوزستان، متن پاسخ این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم و رحمة الله
نامه شما که به مناسبت حلول سال جدید مرقوم داشته بودید رسید. از محبت شما سپاسگزارم. امید است که این سال جدید بر همه مسلمانان و شیعیان آل محمد علیهم صلوات الله مبارک باشد.

انشاءالله در ظل توجهات خاصه ولی الله اعظم امام عصر ارواحنا فداه بیش از پیش موفق باشید.

همواره با قرآن کریم انس داشته باشید، شبها قبل از خواب حداقل دوازده آیه از آیات الهیه را قرائت کنید و هر روز قبل از شروع به کار حداقل هفت آیه از قرآن با حضور قلب تلاوت کنید و حتی المقدور پیش از نماز صبح از خواب بیدار شوید و نماز شب را ترک نکنید و هر روز صبح پس از نماز صبح با ذکر صلوات دعای فرج(اللهم کن لولیک...) بخوانید و با عرض سلامی حضور آن حضرت توسل داشته باشید و هیچگاه آن حضرت را فراموش نکنید.

نمازهای واجب را همواره در اول وقت بجا آورید و هیچ چیز را بر نماز مقدم ندارید مگر آنکه واجب اهمی باشد که فوت آن و تاخیر آن جائز نباشد.

بدانید بعد از عبادت واجب هیچ عبادتی بالاتر از خدمت به بندگان خدا مخصوصا مومنین و شیعیان و بالخصوص سادات و فرزندان حضرت زهرا سلام الله علیها نمی باشد و چنانچه محصل هستید خوب درس بخوانید تا در آینده بتوانید به اسلام و انقلاب اسلامی خدمت کنید.

ضمنا کتابهای شهید مطهری قدس سره را بخوانید و کتاب نقطه های آغاز در اخلاق عملی را اگر پیدا کردید به تدریج مطالعه کنید و به کار بندید.

خداوند نگهدارتان باشد انشاءالله.
'محمدرضا مهدوی کنی' ۵/۲/۱۳۷۵

ضمنا یادآوری می کنم بهترین عبادت پس از نماز خدمت به پدر و مادر است ، مبادا آنها را از خود رنجیده خاطر کنید، رضایت والدین مخصوصاً مادر موجب توفیق و برکت در زندگی است و دعای والدین در حیات و ممات مشکلات زندگی شما را حل می کند.

در حیاتشان حداکثر کوشش را در جلب رضایت آنها مبذول دارید و پس از درگذشت آنها با صدقات و خیرات خشنودشان سازید.

در خاتمه یادآوری می کنم که از تظاهر و ریا بپرهیزید و همواره به خدا و اولیاء خدا متوسل باشید و در گرفتاری ها صدقه بدهید. والسلام علیکم و علی عبادالله الصالحین.

دانشگاه امام صادق علیه السلام.
'محمدرضا مهدوی کنی'
http://www.rajanews.com/detail.asp?id=208871

#درس_اخلاق #پای_درس #آیت_الله_مهدوی_کنی
#مهدوی_کنی #مجاهد_انقلاب #نصیحت #پدر_مادر #نماز
#سفارش #نماز_اول_وقت #امام_زمان_عج #مهدی_موعود
#دعای_فرج #سلام #امام_زمان #درس_خواندن #مرحوم #آیت_الله #مهدوی #کنی

http://www.afsaran.ir/link/1159067
http://mehrdadz.blog.ir/post/259
http://mehrdadz.blogfa.com/post/605
http://www.afsaran.ir/Link/734665
http://razesorkh.com/view/post:4238829
http://sangariha.com/view/post:6571832
http://hadinet.ir/view/post:8250615


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ آذر ۹۴ ، ۰۰:۲۳
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - قبرستان بقیع و حرم امامان معصوم قبل و بعد از تخریب ... + صوت دردناک در مورد تخریب بقیعصوت را از دست ندهید ...
ماجرای عجیب تخریب قبرستان و حرم امامان معصوم علیه السلام در بقیع

دانلود صوت مربوطه:
http://yon.ir/WGvE

#صوت_دردناک #جانسوز #بقیع #تخریب #ماجرا #امام_حسن_مجتبی
#رحلت #جانگداز #سوزناک #عکس #عکس_قدیمی

http://www.afsaran.ir/Link/1157878
http://mehrdadz.blog.ir/post/258

امام حسن (ع): اگر اینکار را نکنید دشمنان ما به قبورمان جسارت میکنند (چگونگی تخریب قبرستان بقیع)۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آذر ۹۴ ، ۱۵:۳۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجعکس افسران جنگ نرم: مجموعه تصاویر مهدوی پیاده روی اربعین 94

عکس افسران: مجموعه تصاویر مهدوی در مسیر  پیاده روی اربعین 94

#عکس_اربعین #سال_94 #مراسم_پیاده_روی #پیاده_روی_اربعین #امام_زمان_عج
#ظهور #امام_زمان_عج #مهدویت #مهدوی #عکس #کار_فرهنگی #تعجیل_فرج #کربلا #امام_مهدی_عج

http://www.afsaran.ir/link/1157810
http://mehrdadz.blog.ir/post/257
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ آذر ۹۴ ، ۱۴:۱۳
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهخدی عجافسران - شهید ادواردو آنیلی: شیعه چیزی دارد که سایر ادیان ندارند و آن وابستگی به ولایت اهل بیت است.


شهیدادواردو آنیلی میگفت: من شیعه هستم. او می گفت شیعه تک است چیزی دارد که سایر ادیان ندارند و آن وابستگی به ولایت اهل بیت است اهل بیتی که هرکدامشان تک و بدون مشابه هستند ما تنها یک امام علی داریم یک امام حسین که تک است  کاری که امام حسین کرد را هیچ کس در تاریخ نکرد  و … همه این اهل بیت منحصربه فرد و تک هستند و این تنها مشخصه شیعه است. ادواردو می گفت من فقط الماس هستم با هیج چیز دیگری آمیخته نشدم  الماس یک ماده تک است. اگر بتوانیم  در مسائل فرهنگی و هنری این را به جوامع غیرمسلمان انتقال بدهیم این الماس بودن را می پذیرند زیرا شیعه الماس است در سایر ادیان مشابه وجود دارد مثلا در اهل سنت بین خلفای اول و دوم  نزدیکی و مشابهت وجود دارد. ولی امام علی، امام علی است و هیچ مشابهی در تاریخ بشریت ندارد، در تشیع هر امامی تک است. شیعه مانند  دنیایی است که جداگانه و زنده در این دنیا وجود دارد اذان شیعه تک است نمازش تک است و مهمتر از اهمه اهل بیت  و رهبران اصیل دارد امام علی اگر از همه مشخصه های بارزی که  دارد بگذریم همین که اولین مسلمان بعد از پیامبر بودند برای ولایت و پیروی کفایت می کند. ادواردو می گفت باید شیعه بودن را برای همیشه حفظ کنیم و جمهوری اسلامی کمک کند تا آن را در دنیا نشر بدهیم.

بخشی از مصاحبه رضا برجی با شهید ادواردو آنیلی
 http://www.rajanews.com/news/229097

خانواده ادواردو آنیلی مالک کارخانجات اتومبیل سازی فیات، فراری، مازراتی، آلفا رومئو، لانچیا، آبارت، اویکو به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکتهای طراحی مد و لباس، روزنامه‌های پرتیراژ لاستامپا و کوریره دلاسرا، باشگاه اتومبیل‌رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. افزون بر این‌ها چندین شرکت ساختمان‌سازی، راه‌سازی، تولید لوازم پزشکی و بالگردسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام‌داران اصلی آن‌ها است.
او بعد از گرویدن به اسلام از ارث محروم شد.
http://yon.ir/GlL2

#شهید #ادواردو #آنیلی #ادواردو_آنیلی #ثروتمند #ایتالیایی #فراری #لامبورگینی #فیات #مازراتی #مالک #کارخانه_جات #بان_خصوصی #قتل_مسلمان #شیعه #ولایت_اهل_بیت #امام_حسین #امام_علی #عاشق #امام_خمینی #جبهه #جنگ #تاریخ_بشریت #نمازش_تک_است  #اولین_مسلمان #الماس #رضا_برجی #مصاحبه #سفارت_ایران

http://www.afsaran.ir/link/1159940
http://mehrdadz.blog.ir/post/256


شهید ادواردو آنیلی؛ که به همه ثروتهای عظیم پدری پشت کرد:


شیعه تک است و چیزی دارد که سایر ادیان ندارند و آن وابستگی به ولایت اهل بیت است، اهل بیتی که هرکدامشان تک و بدون مشابه هستند ما تنها یک امام علی داریم و یک امام حسین ؛ کاری که امام حسین کرد ، هیچ کس در تاریخ نکرد.

 http://www.rajanews.com/news/229097اطلاعات کامل در مورد ادواردو آنیلی

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D9%88_%D8%A2%D9%86%DB%8C%D9%84%DB%8C

شهید ادواردو آنیلی به روایت تصویر

http://www.rajanews.com/news/156665رضا برجی مستند ساز، و عکاس مشهور بین المللی:


خیلی ارادت عجیبی و غریبی به امام داشت خیلی… یه شوق وحشتناکی داشت به امام… من اولش باور نمی کردم بعد از آن جلسه بچه ها گفتند که این با امام هم ملاقات داشته است. بعد از شام خودش شروع به صحبت کرد می گفت من دنیا را  طور دیگری می بینم. دنیای من دنیای خالص است. خالص را این طور معرفی می کنم که دنیای من یک بعد دارد مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد مثل الماس است که تنها یه تک ماده ای خالص است، با هیچ چیزی حل نشده، من شیعه هستم. ادواردو می گفت شیعه تک است چیزی دارد که سایر ادیان ندارند و آن وابستگی به ولایت اهل بیت است اهل بیتی که هرکدامشان تک و بدون مشابه هستند ما تنها یک امام علی داریم یک امام حسین که تک است  کاری که امام حسین کرد را هیچ کس در تاریخ نکرد  و … همه این اهل بیت منحصربه فرد و تک هستند و این تنها مشخصه شیعه است. ادواردو می گفت من فقط الماس هستم با هیج چیز دیگری آمیخته نشدم  الماس یک ماده تک است. اگر بتوانیم  در مسائل فرهنگی و هنری این را به جوامع غیرمسلمان انتقال بدهیم این الماس بودن را می پذیرند زیرا شیعه الماس است در سایر ادیان مشابه وجود دارد مثلا در اهل سنت بین خلفای اول و دوم  نزدیکی و مشابهت وجود دارد. ولی امام علی، امام علی است و هیچ مشابهی در تاریخ بشریت ندارد، در تشیع هر امامی تک است. شیعه مانند  دنیایی است که جداگانه و زنده در این دنیا وجود دارد اذان شیعه تک است نمازش تک است و مهمتر از اهمه اهل بیت  و رهبران اصیل دارد امام علی اگر از همه مشخصه های بارزی که  دارد بگذریم همین که اولین مسلمان بعد از پیامبر بودند برای ولایت و پیروی کفایت می کند. ادواردو می گفت باید شیعه بودن را برای همیشه حفظ کنیم و جمهوری اسلامی کمک کند تا آن را در دنیا نشر بدهیم.


می گفت چه خبر از شیعیان افغانستان؟  چه شرایطی دارند از چه راههایی میشود به آنها کمک کرد؟ شیعیان آذربایجان چگونه هستند و خیلی می خواست از وضعیت آنها با  خبر شود. در مورد جنگ سوال زیادی می کرد.

 از کدام شهدا بیشتر خوشش امده بود؟
 
مشتاق شهدا بود. از این جمله شهید باکری خیلی خوشش آمده بود که آن شهید گفته بود می خواهم مفقود الاثر بشوم تا جنازه من حتی یک متر از زمین خدا را اشغال نکند . ادواردو حالا با همان ادبیات خودش می گفت این فرد (شهید باکری ) باید  خیلی شلاق عرفان را خورده باشد که چنین غلظت بالایی داشته است.
 

جنگ ما را از یک زاویه ای می دید که ما الان کمتر بهش رسیده ایم می گفت جنگ شما یک معدنی است که باید از آن استخراج کنید و خیلی هم سختی دارد برایم دیدگاهش جالب بود که یه نفر انقدر باهوش باشد نسبت به یک واقعه تاریخی که از زمانش چند سال گذشته و تمام شده ولی نگاه سرمایه ای به آن دارد می گفت باید این معدن را استخراج کنید استخراج هم سختی دارد توی تونل ریزش هست سختی هست ولی باید استخراج کنید.

بعد از رستوران خداحافظی کردیم و رفتیم قبل از رفتن گفتیم باز هم می توانیم تو را ببینیم؟ گفت نمی دانم با من چکار خواهند کرد. انگار به خوبی از عاقبت خود مطلع بود. دقیقا جمله‌اش این بود که نمی دانم با من می خواهند چکار کنند.  می گفت ایران را خیلی دوست دارم و می خواهم به ایران بیایم.  آن شب حرفی از دیدارش با امام نزد، بعد از شهادت باخبر شدم به دیدار امام رفته و امام پیشانی او را بوسیده است. ادواردو خیلی امام را دوست داشت و او را حقیقتا از زاویه ولایت می دید. آن نگاه عارفانه ای که رزمنده ها از امام داشتند را او به نوعی دیگر داشت. حتی گفته بود تعجب می کنم چطور بعضی به اشارات امام  توجه نکردند. ادواردو خودش را  آماده شهادت کرده بود مثل شبهای قبل از عملیات خداحافظی کردیم به شوخی گفتم بچه ها، این نوربالا می زند. بچه ها خندیدند. متوجه نشد و گفت چی؟  برایش توضیح دادیم که در جبهه به بچه هایی که می خواستند شهید بشوند می گفتند. گفت پس من  همش نوربالا میزنم، ولی بعد گفت شوخی کردم من اصلا چراغی ندارم که نور بالا  راه بروم. او با امام نسبت خاصی داشت که ما نتوانستیم داشته باشیم. عاشق و شیدای امام بود حتی اگر درباره افرادی که مخالف امام بودند حرف می زدند بدش می آمد می گفت اصلا صحبت در مورد اینها نکنید. می گفتیم غیبت نیست می گفت نه من نمی خواهم از این آدمها اصلا بشنوم.شهیدادواردو آنیلی : جنگ شما معدنی است که فقط باید از آن گوهر استخراج کرد


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ آذر ۹۴ ، ۰۰:۲۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


افسران - ماجرای دیدار نماینده گورباچوف با امام خمینی و دیدار پوتین با امام خامنه ای
ماجرای دیدار نماینده گورباچوف با امام خمینی و دیدار پوتین با امام خامنه ای

پیام امام خمینی به نماینده گورباچوف رهبر کشور شوروی قبل فروپاشی
« جناب آقای گورباچف باید به حقیقت رو آورد. مشکل اصلی کشور شما مسئله مالکیت و اقتصاد و آزادی نیست. مشکل شما عدم اعتقاد واقعی به خداست. همان مشکلی که غرب را هم به ابتذال و بن‌بست کشیده و یا خواهند کشید.
http://khabarkeshon.ir/content/5133

توصیه رهبر انقلاب به پوتین رئیس جمهور روسیه
رهبر انقلاب تأکید کردند: آمریکایی‌ها و دنباله‌های آنها در مسئله‌ی سوریه درصددند اهداف تحقق‌نیافته‌ی خود از راه نظامی را در عرصه‌ی سیاسی و پای میز مذاکره محقق کنند که باید با هوشمندی و از موضع فعال، جلوی این کار را گرفت
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=31470

#دیدار #ولایت_فقیه #مسئولین #پوتین_رئیس_جمهور_عراق
#گورباچوف #شوروی #نصیحت #توصیه #درس_عبرت #انقلاب_اسلامی #سیاست


http://www.afsaran.ir/link/1146138
http://hadinet.ir/view/post:8323391
http://mehrdadz.blog.ir/post/254
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/122011150
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آذر ۹۴ ، ۰۰:۵۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عج

یـاران قـائم هـمـه جـواننـد و پیرمرد در میان آنان بسیار کم است.

امام علی(ع):

یـاران قـائم هـمـه جـواننـد و پیرمرد در میان آنان نیست مگر مانند سرمه در چشم و نمک در غـذا
آنها نه از کسی هراس دارند و نه به کسی دل خوش اند.خداوند یاران پراکنده او را همچون ابرها برایش جمع می کند و دل هایشان را با یکدیگر الفت می دهد.
منبع حدیث: غیبت نعمانی ص 170 – منتخب الاثر ص 482 – بحارالانوار ج 52 ص333
http://yon.ir/r6c3

#جوانان #روایات ظهور #سرمه_در_چشم #ظهور_امام_زمان_عج  #علائم_ظهور
#نمک_در_غذا #ویژگی_یاران #امام_زمان_عج #پیرمرد #یاران_مهدی_موعود

http://www.afsaran.ir/Link/1146116
http://mehrdadz.blog.ir/post/253
http://hadinet.ir/view/post:8323387
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/122010793

اَصْحابُ القائِمِ شَبابُ لا کَهُوُلَ فیهِمْ، اِلاّ مِثْلَ الْکـُحْلِ فِی الْعَیْنِ وَ المِلْحِ فِی الزّادِ، وَ اَقَلُّ الزّادِ المِلْحُ
http://entezar.ahlolbait.com/content/%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%BE%D8%B3-%D8%A7%D8%B2-%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ آذر ۹۴ ، ۰۱:۵۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران - ویژگی یاران امام زمان عج در روایات آخرالزمان (شک به دل ندارند و نسبت به امام کاملا مطیع هستند)


عصائب گروهی از یاران حضرت مهدی (عج) هستند که دلهای آنان چون قطعه های آهن است که هرگز شک و تردید در آنان راه ندارد ؛اعتقاد آنان در مورد خدا از سنگ سخت تر است؛ اگر به کوه ها هجوم ببرند آن را قطعه قطعه میکنند ؛ همه مظاهر کفر را از بین میبرند.آنان به هنگام نبرد پروانه وار شمع وجود امام را در میان گرفته محافظت میکنند و هر چه امام اراده کند انجام میدهند ؛ مردان شب زنده داری که شب ها نمی خوابند و زمزه نمازشان چون نغمه زنبوران از کندو به گوش میرسد ؛ شب ها را باشب زنده داری سپری میکنند و خدا را برفراز اسبابشان تسبیح میکنند ؛ آنان در برابر فرمان امامشان از بنده مطیع مطیع تر هستند .

گویی دلهایشان مشعلی نورانی است و ایشان از ترس پروردگار خود نگرانند؛ شعار آنان (یا لثارات الحسین) {ای خون خواهان حسینی} است.

رعب و وحشت آنان مسافت یک ماه جلوتر از خودشان پیش میرود و آنان فوج فوج به سوی مولایشان حرکت میکنند. خداوند بوسیله ایشان ؛ امام حق را یاری میفرماید.

منابع:
اثباه الهداء ج7 ص169
رسالت جهانی حضرت مهدی(عج) {ص 418}

#ویژگی #یاران_امام_زمان #مهدی_موعود #احادیث
#انتظار #منتظر_ظهور #آخر_الزمان #منجی #منبع_روایی
#شعار #یالثارات_الحسین #سرباز_امام_زمان #خصوصویات #ظاهری #مشخصات
#سپاه_پاسداران #انقلاب_اسلامی #ایران #بسیج #مدافع_حرم #پیشانی_بند

http://www.afsaran.ir/link/1145472
http://mehrdadz.blog.ir/post/252
http://hadinet.ir/view/post:8323332
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121998566۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ آذر ۹۴ ، ۰۱:۳۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران -  روایت حاج حسین یکتا از انس شیعیان کشمیر با شهدای ایران + صوتدانلود صوت مربوطه
http://www.afsaran.ir/media/download/754033

روایت حاج حسین یکتا از انس شیعیان کشمیر با شهدای ایران + صوت

آنجا مسابقه داشتند از متن کتاب خاطرات شهدای ایران ؛ بابایی و مطهری و از آن امتحان میگرفتند

کتاب صیاد شیرازی کتاب شهید رجایی کتاب پرواز تا بی نهایت را یکی میخواند و چند صد نفر گریه میکردند...

میگفتند کاش ما گلزار شهدا داشته باشیم ...

میمیرند اسم مقام معظم رهبری مطرح میشد.

تنها شعاری که فارسی همه شان حفظ بودند این بود دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست

کمتر ار لیسانس و فوق لیسانس و دکترا کسی پای منبر نمی نشست.

به ما میگفتند تو را خدا از ایران سوغاتی برای ما چفیه بیارید ؛ عکس آقا بیاورید

ما خانه ای نرفتیم مگر عکس آقا و امام خمینی داخلش بود ...

آنجا کنفرانس ولایت فقیه گرفته بودند ...

میگفتند خدا نکند شما ایرانی ها طور تان بشود همه امید ما به شماست

آنها کشمیری های خاطرات شهدا شنیده ی , آماده ی عصر ظهور و نائب امام زمان درک کرده بودند

دانلود صوت:
http://yon.ir/HE6N

#روایت #حاج_حسین_یکتا #شیعیان_کشمیر #مسلمانان #کشمیر #کتاب_شهدا #خاطران #گریه #انس #شهادت #شیعیان #شیعه #نسل_کشی #مظلومیت  #چفیه #چپیه #کارگیل #شمال_هندوستان #جنوب_لبنان  #هندو #شهید_بابایی #شهید_مطهری #شهید_رجایی  #شعار #دست_خدا_برسر_ماست #خامنه_ای_رهبر_ماست  #عکس_آقا #مقام_معظم_رهبری #امام_خمینی  #وَلا_تَحسَبَنَّ_الَّذینَ_قُتِلوا_فی_سَبیلِ_اللَّهِ  #أَمواتًا_بَل_أَحیاءٌ_عِندَ_رَبِّهِم_یُرزَقونَ

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/link/1300115
http://www.afsaran.ir/link/1145459
http://mehrdadz.blog.ir/post/251
http://mehrdadz.blogfa.com/post/600
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121998291
http://hadinet.ir/view/post:8323329


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ آذر ۹۴ ، ۰۰:۵۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی عجافسران - نظر قرآن مجید درباره خاخام های اسرائیل + مراسم خرافی حمل خر در اسرائیل


مراسم خرافی حمل خر در اسرائیل
این تصاویر مربوط به یکی از آیین های دینی یهودیان افراطی "پینسک کارلین " در شهر قدس می باشد. نام این آیین "آزادی اولین خر متولد شده" است . خاخام های یهودی باید در خلال مراسم یک الاغ را بر روی دوش خود حمل کنند! در اثر تحریف تورات، خرافات بسیاری وارد آن شده است.
منبع:
http://www.shia-news.com/fa/news/67314

نظر قرآن مجید درباره خاخام های اسرائیل
سوره جمعه آیه 5
مَثَلُ الَّذینَ حُمِّلُوا التَّوْراةَ ثُمَّ لَمْ یَحْمِلُوها کَمَثَلِ الْحِمارِ یَحْمِلُ أَسْفاراً بِئْسَ مَثَلُ الْقَوْمِ الَّذینَ کَذَّبُوا بِآیاتِ اللَّهِ وَ اللَّهُ لا یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمینَ
ترجمه:
مَثَل کسانی که به( پیروی از) تورات مکلف شدندسپس به آن عمل نکردند، همچون مثل الاغی است که کتاب ها را حمل کند! بد است وصف آن قومی که آیات خدا را تکذیب کردند! و خدا مردم ستمکار را هدایت نمی کند.
http://tadabbor.org/?page=tadabbor&SOID=62&AYID=5&TPIV=T1

تصاویر دیده نشده از مراسم الاغ گردانی توسط خاخام های اسرائیل
http://yon.ir/Idtc

#نظر #قرآن_مجید #درباره #خاخام_ #اسرائیل #عجیب_غریب #خنده_دار
#یهود #قوم_ستمکار #الاغ #مراسم #آیین #ظهور #منجی #حمل_خر #حمل_الاغ
#علائم_ظهور #آخر_الزمان #خرافه_پرستی #خرافات #حماقت #احمق #ابله #دیوانه

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/Link/1145428
http://mehrdadz.blog.ir/post/250
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121997822
http://hadinet.ir/view/post:8323327

37676222655419128751


75422063314915180361
86878825530157889986

افسران - نظر قرآن مجید درباره خاخام های اسرائیل + مراسم خرافی حمل خر در اسرائیل57597488152120783960

95373365661572078465
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۹۴ ، ۲۳:۴۷
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران - رایس: رهبر ایران با یک سخنرانی یک‌ ساعته بهترین نقشه های ما را خنثی میکند.

رایس وزیر خارجه سابق آمریکا:
رهبر ایران می‌تواند نقشه‌هایی را که بهترین ذهن‌ها با صرف بیش‌ترین بودجه‌ها در زمانی بسیار طولانی کشیده و مجریانی ماهر اجرای آن را به عهده گرفته‌اند، با یک سخنرانی یک‌ساعته خنثی کند.
http://www.farsnews.com/13901125001504

امام خامنه ای۱۳۹۳/۰۹/۰۶:
این را بدانید که چه توافق هسته‌ای بشود و چه نشود، اسرائیل روزبه‌روز ناامن‌تر خواهد.
http://www.farsi.khamenei.ir/news-content?id=28313
بازنشر:
http://www.afsaran.ir/link/764191
http://mehrdadz.blog.ir/post/249
http://www.afsaran.ir/link/1144729
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121986307
http://hadinet.ir/view/post:8323291


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۲ آذر ۹۴ ، ۰۱:۵۲
مهرداد بچه مثبت