دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

تمامی تلاش ها در این وبلاگ ؛ جلب رضایت امام حاضر و ناظرمان مهدی عج است ؛ امید است با عنایت ایشان موفق باشیم ...

آخرین مطالب

۱۸ مطلب در مرداد ۱۳۹۴ ثبت شده است

به نام خدای مهدی (عج)


افسران - ماجرای نجات همرزمان شهید ابراهیم هادی در فتنه 88 توسط خود شهید هادی

ماجرای نجات همرزمان شهید ابراهیم هادی در فتنه 88 توسط خود شهید هادی
خانم رسولی امدادگر و همرزم شهید: بارها در جبهه شهید ابراهیم هادی را میدیدیم که با خلوص نیت کار میکردند . نوای ملکوتی شان را هم شنیده بودم که وقتی مشغول دعا میشد ؛ حال و هوای همه تغییر میکرد.
بسیجی ها هم عاشق ابراهیم بودند و همیشه اطراف او پر از نیروهای رزمنده بود.
سالها بعد در تهران از خیابان 17 شهریور رد میشدم که تصویر ایشان را روی دیوار دیدم ؛ از آن پس هر جمعه شب به نیت ایشان و دیگر شهدا دو رکعت نماز میخواندم.
تا اینکه در سال 1388 و در ماجرای فتنه ؛ یک شب در عالم رویا خواب عجیبی دیدم.
آقا ابراهیم با چهره ای بسیار نورانی و زیبا ؛ روی یک تپه سر سبز ایستاده و پشت سرش هم درختانی زیبایی وجود داشت.
بعد متوجه شدم دو نفر از دوستان ایشان که آنها را هم میشناختم در پایین تپه
مشغول دست و پا زدن در یک باتلاق هستند.
آنها تلاش میکردند جائی بروند ولی هر چه تلاش میکردند بیشتر در باتلاق فرو میرفتند.
ابراهیم رو به انها کرد و فریاد زد و این آیه را خواند (این تذهبون) (به کجا میروید؟
اما انها اعتنایی نکردند.
روز بعد به این فکر میکردم که این خواب چه تعبیری داشت؟
از طریق همسرم به یکی از بسیجیان آن سالها زنگ زدیم و وضعیت آن دو دوست ابراهیم را  پرسیدیم.
خلاصه بعد از تحقیق فهمیدیم که ان دو نفر با همه سابقه جبهه و مجاهدت از حامیان سران فتنه
شده و در مقابل رهبر انقلاب موضع گیری دارند.
هر چند خواب حجت شرعی نیست ولی وظیفه دانستم و با انها تماس گرفته و ماجرای خواب را تعریف کردم.
خدا را شکر ؛ همی رویا اثر بخش بود و ابراهیم بار دیگر ؛ هادی دوستانش شد.

منبع: کتاب سلام بر ابراهیم صفحه 234 و 233

#شهید_ابراهیم_هادی #شهادت #اخلاص #ماجرا #فتنه_88 #جنبش_سبز_لجنی  #نجات #همرزمان #شهید  #متن #عکس_نوشته #محتوا  #رویا_صادقه #خواب_دیدن #عکس_شهید  #سلام_بر #ابراهیم ##حوادث #سال88 #داعش_ایرانی #خاطرات_شهدا #بازدارنده #بسیجی #تفکر #کتاب #برگفته #سایت_افسران

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/Link/1316667
http://www.afsaran.ir/link/1054204
http://mehrdadz.blog.ir/post/107
http://sangariha.com/view/post:6769519/1440280439
http://hadinet.ir/view/post:8314847


خانم رسولی (امدادگر): در جبهه کارهای مخلصانه و نوای ملکوتی شهید ابراهیم هادی را دیده بودم؛ همیشه اطراف او پر از نیروهای رزمنده بود.سالها بعد از شهادتشان تصویرشان را روی دیوار خیابانی دیدم،از آن پس هر جمعه شب به نیت ایشان وشهدا 2رکعت نماز میخواندم.تا اینکه در سال 88 و در ماجرای فتنه ؛ شبی در عالم رویا خوابی عجیب دیدم.
آقا ابراهیم با چهره ای بسیار نورانی روی یک تپه سر سبز ایستاده بود.ولی 2نفر از دوستان ایشان که میشناختم در پایین تپه مشغول دست و پا زدن در یک باتلاق بودند.آنها تلاش میکردند جائی بروند ولی هر چه تلاش میکردند بیشتر در باتلاق فرو میرفتند.
ابراهیم رو به آنها فریاد زد و آیه این تذهبون (به کجا میروید) را خواند؟اما آنها اعتنایی نکردند.روز بعد به این فکر میکردم که این خواب چه تعبیری داشت؟از طریق همسرم تحقیق کرده فهمیدیم که آن دو با آن سابقه جبهه از حامیان سران فتنه
شده و علیه رهبر موضع داشتند.هر چند خواب حجت شرعی نیست ولی وظیفه دانستم و با آنها تماس گرفته و ماجرای خواب را تعریف کردم.خدا را شکر ؛ همین رویا اثر بخش بود و ابراهیم بار دیگر ؛ هادی دوستانش شد.

منبع: کتاب سلام بر ابراهیم صفحه 234 و 233
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۴۴
مهرداد بچه مثبت

نگاهی به تحقق عجیب 14 پیش بینی بزرگ امام خامنه ای(مدظله)


نگاهی به پیدایش انقلاب اسلامی از سال 42 تا کنون نشان می دهد که هدایت و حفظ این امانت بزرگ در طوفان خطرات بدون امدادهای غیبی از یک سو و رهبری الهی و حضور مردمی از سویی دیگر امکان پذیر نبوده است ، مطمئناً علاوه بر نصرت الهی ، نگاه عمیق و حکیمانه امام راحل(ره) و ولی امر مسلمین به تحولات و پیش بینی رخدادهای پیش رو ، نقش مهمی در تحلیل صحیح و اتخاذ مواضع درست برای گذر از طوفان حوادث و نقشه های شوم دشمنان داشته است ما در گذشته در طی مقاله ای به بررسی تحقق عجیب پیش بینی های امام راحل پرداختیم ، مقاله پیش رو نیز نگاهی خواهد داشت به تحقق پیش بینی های بزرگ ولی امرمسلمین نسبت به تحولات مهم جهان.


با سلام و درود بر همه عزیزان ، و تبریک عید سعید فطر بر همه میهمانان ضیافت الهی و آرزوی قبولی طاعات و عبادات

بعد از عروج ملکوتی امام عزیز(ره) ، اکثریت دشمنان و برخی از دوستان ، آینده انقلاب اسلامی را با وجود مشکلات و دشمنی های عظیم ، تیره و تار و رو به زوال می دیدند اما درخشش شمس وجود امام راحل و تجلی در کالبد فرزندی خلف ، ضمن باطل کردن توهمات دشمنان ، نور امیدی در دل دوستان برافروخت و افق پیش رو را روشن و درخشان نمود ، فرمایشات گهربار ، مواضع حکیمانه و نگاه ملکوتی امام خامنه ای(مدظله) خمینی دیگری را در اذهان زنده کرد ، که جمله جمله ی سخنانش باطن ها داشت.

بخشی از این درخشش عظیم ولی امر مسلمین در هدایت صحیح سفینه انقلاب را باید در پیش بینی صحیح تحولات پیش رو که زمینه اتخاذ مواضع مناسب و صحیح را فراهم می آورد ، جستجو کرد ، ما در این مقاله نگاهی خواهیم داشت به تحقق عجیب برخی از پیش بینی های بزرگ امام خامنه ای(مدظله) که وقوع تعدادی از آنها بزرگترین تئوریسین ها و متفکرین را نیز شگفت زده و متحیر کرده است :

1- پیش بینی مرگ حافظ اسد و تغییر قدرت در سوریه به نفع حزب الله

2- پیش بینی شکست مذاکرات صلح خاورمیانه در اوج توافقات بین المللی

3- پیش بینی افول آمریکا بعد از 11 سپتامبر و گرفتاری در باتلاق عراق

4- پیش بینی عاقبت فلاکت بار سران مزدور عرب

5- پیش بینی وقوع انقلاب در مصر با روحیه اسلامی - انقلابی ملت مصر

6- پیش بینی عقب نشینی اسرانیل و پیروزی مقاومت در سال 2000

7- پیش بینی آغاز نهضت خدمت رسانی

8- پیش بینی جنگ 33 روزه توسط امام خامنه ای(مدظله) و پیروزی مقاومت در آن

9- پیش بینی جنایات بزرگ اسرائیل چند ماه قبل آغاز جنگ غزه

10- پیش بینی وجود شاه سلطان حسین ها ، خطر بزرگ آنها و سوء استفاده از حرکت فتنه گران

11- پیش بینی آغاز بیداری اسلامی و تحقق خاورمیانه جدید اسلامی

12- پیش بینی گسترش بیداری ملتهای خاورمیانه به قلب اروپا

13- پیش بینی آزادی قدس شریف و نابودی اسرائیل

14- پیش بینی سقوط غرب و آمریکا

 

1- پیش بینی مرگ حافظ اسد و تغییر قدرت در سوریه به نفع حزب الله

نقل قول زیر توسط بزرگ سردار جبهه حق ، سیدحسن نصرالله که شرایط سخت زمان بیماری حافظ اسد و نگرانی حزب الله را از وقایع آن دوران تشریح می کند ، به خوبی پرده از عمق نگاه الهی امام خامنه ای(مدظله) و پیش بینی های الهی معظم له برمی دارد :

مساله سوریه بود. به خاطر سیستم امنیتی بسیار بسته کسی نمی دانست در داخل سوریه چه می‌گذرد و ما نیز نمی‌دانستیم که بعد از مرگ حافظ اسد چه می‌شود. لذا همیشه نگران بودیم که یک مخالف سر کار بیاید. یک بار که حافظ اسد مریض شد، خدمت آقا رسیدیم و گفتیم برایش دعا کنید، فرمودند دعا می‌کنم. بعد از مدتی خوب شد. گذشت تا این که بار دیگر حافظ مریض شد. دوباره خدمت آقا رسیدیم که دعا کنید، فرمودند: «البته من دعا می کنم ولی ناراحت نباشید. چون کسی که بعد از او می‌آید برای شما خیلی بهتر خواهد بود.»

وزارت خارجه و اطلاعات که هیچ ، CIA هم نمی دانست چه می‌شود. به هر حال حافظ فوت کرد و بشار آمد. و جداً وضع ما بعد از فوت حافظ اسد خیلی بهتر شد. به طوری که اسرائیلی‌ها می گویند، نمی‌دانیم کدام از یک از اینها از دیگری اطاعت می‌کنند؟ صمیمیت ما با سوریه، اکنون به صورتی است که هر زمان بخواهم با بشار دیدار و تبادل نظر می کنم .[1]2- پیش بینی شکست مذاکرات صلح خاورمیانه در اوج توافقات بین المللی

از زمان پیدایش رژیم منحوس صهیونیستی ، همواره استکبار در پی این نقشه ی شوم بوده است که با انعقاد پیمان صلح ، خطر مبارزه بر علیه رژیم غاصب را از بین ببرد ، این نقشه های شوم گاها به مرحله تحقق بسیار نزدیک شده و همچون کنفرانس مادرید اجماعی جهانی را محقق کرده است اما ...

( سید حسن نصرالله و بیان برگ درخشان دیگری از پیش بینی های امام خامنه ای(مدظله) :

یک روز بعد از جنگ دوم خلیج فارس در کنفرانس مادرید، عرب ها و اسرائیلی ها را جمع کردند برای صلح خاورمیانه که آقا هم یک پیام مهم علیه آن داد. همه رفته بودند، رئیس جمهور سوریه، لبنان و ... پشتیبان بین‌المللی هم داشتند، مثل آمریکا و شوروی. صلح به نظر ما و همة صاحب‌نظران قطعی بود. رسیدیم خدمت آقا و گفتیم که ما تنها ماندیم. فرمودند:« درست است که همه دنیا جمع شده‌اند ولی من به شما می‌گویم صلح نخواهد شد و کنفرانس موفق نخواهد بود.» در شرایطی بود که تحلیل‌گران می‌گفتند کار تمام شد. حتی بعضی آقایان در ایران هم این نظر را داشتند. اسحاق رابین و حافظ اسد با واسطه مذاکره می‌کردند و نزدیک به توافق بودند. بعد از حدود یک ماه انتفاضة اول آغاز شد و در کمال ناباوری همگان روند صلح شکست خورد.[1]


3- پیش بینی افول آمریکا بعد از 11 سپتامبر و گرفتاری در باتلاق عراق

امپراطوری غرب که برای ادامه حیات خود چاره ای جز هجوم دگرباره بر خاورمیانه و جهان نداشت ، با سناریوی 11 سپتامبر بازی خطرناکی را آغاز کرد و در حالی که جهان در انفعال و شوک عمیقی بود با اتحادی بزرگ لشگرکشی عظیمی با رهبری آمریکا به خاورمیانه آغاز شد ، اکثریت قریب به اتفاق کارشناسان و تحلیل گران ، آغاز دوره ای سیاه و تاریک را برای خاورمیانه پیش بینی کردند که در آن با چپاول منابع طبیعی ملتها ، امریکا مقتدرتر و قدرتمندتر می شد ، اما امام خامنه ای مد ظله نگاه دیگری داشت و سیر تحولات را به گونه ای دیگر پیش بینی می کرد :

سید حسن نصرالله و نقل پیش بینی دیگری از امام خامنه ای(مدظله):

آمریکا به گونه ای به خاورمیانه لشکر کشید که همه بر این باور بودند که منطقه وارد عصر آمریکایی خود شده است و از این پس، ملتهای منطقه باید شاهد سیطره و حاکمیت آمریکا بر خاورمیانه باشند و خود را برای یکصد یا دویست سال حاکمیت آمریکا در منطقه و جنگ های جدیدش که آن را به جنگ های صلیبی تشبیه کرده بودند، آماده می کردند. 

در آن زمان من سفری به ایران داشتم و طی این سفر به دیدار آیت الله خامنه ای رفتم و نظر ایشان را درباره حوادث منطقه ای و ورود آمریکا به آن جویا شدم، در آن زمان اوضاع به قدری بحرانی بود که برخی از مسئولان و مقامات ایرانی نزد آن حضرت می آمدند و با ایشان درباره برقراری رابطه با آمریکا مشورت می کردند و می گفتند، باید به دنبال سازش و آشتی با آمریکا باشیم؛ در حالی که ایشان با توجه به دیدگاه استراتژیک شان این خواسته ها را رد و تاکید می کردند، اوضاع آنگونه که ملاحظه می کنید بر وفق مراد آمریکایی ها نیست؛ نگران نباشید آمریکا هم اکنون به اوج خود رسیده و از هم اکنون به بعد باید در انتظار فرود و افول این کشور و بویژه ناکامی طرح هایش در منطقه باشیم و باید بر این پایه و دیدگاه با موضع گیری ها و سیاست های آمریکا در منطقه برخورد کنید و تعامل داشته باشید. 

امام خامنه ای مد ظله تاکید کردند که این سخنانشان بر پایه داده های صحیح و درست است و بدانید آمریکا پس از این که نتوانست از منافع خود در منطقه حمایت کند، اقدام به اشغال عراق و افغانستان خواهد کرد و با تمام نیروی نظامی خود به منطقه لشگر کشی خواهد کرد که این دلیل بر ضعف و ناتوانی این کشور است نه اقتدار و توانمندیش و نتیجه گیری های این گونه ای که صورت می گیرد، ناشی از جهل و نادانی ملل منطقه از یک سو و حاکمان آنها از سوی دیگر است.[1]


اقدامات سیاه و فراموش نشدنى اشغالگران در عراق و بویژه نجف اشرف نشان دهنده سیاست امریکایى‏ها مبنى بر کاربرد زور و سرکوب است اما این سیاست کاملاً اشتباه، بدون شک شکست خواهد خورد .... [2]

 

4- پیش بینی عاقبت فلاکت بار سران مزدور

حکام خودفروخته منطقه که از ابتدا بعنوان عوامل مهم ممانعت از خیزش اسلامی به شمار می آمدند ، با کمک اربابان خود از دیرباز دارای شوکت و عظمتی فریبنده بودند که برخی از افراد ظاهربین آن را ابدی دانسته و هر حرکتی را بی نتیجه میدانستند ، اما در نگاه الهی امام راحل و ولی امر مسلمین عاقبتی فلاکت بار برای این سران مزدور پیش بینی می شد که به طرز عجیبی با گذشت زمان در عصر حاضر محقق شد.

تجربه‌هاى حول و حوش ما در دنیاى اسلام، پُر از ناکامى کسانى است که نوکر و معاون و همراه شیطان شدند. اینها تا وقتى براى آنها و سرمایه‌داران و شرکتهایى که پشتوانه‌ى آن سیاستها هستند، مفیدند، مورد استفاده قرار مى‌گیرند؛ بعد مثل سنگ استنجاى شیطان - به قول مولوى - دورشان مى‌اندازند.[3]

حتّى حکومت‌هاى سلطنتى‌یى که امروز در خاورمیانه وجود دارد، آمریکا اینها را دوست نمى‌دارد؛ چون مى‌داند اینها براى او مایه‌ى دردسر است. دولت‌هاى اسلامى و عربى باید به این نکته توجه کنند. امریکا براى مصر هم برنامه دارد؛ براى سعودى هم برنامه دارد؛ براى اردن هم برنامه دارد؛ براى کشورهاى خلیج فارس هم برنامه دارد. برنامه‌ى او فقط براى لبنان و سوریه و عراق نیست که دیگر کشورهاى عربى بنشینند تماشا کنند که امریکا به خیال خود حساب سوریه و لبنان را برسد؛ بعد نوبت آنهاست.[4]

سقوط و نابودی حاکمان مستبد تونس و مصر و لیبی و یمن و ... و متزلزل شدن قدرت سایر حکام مزدور به خوبی تحقق پیش بینی های امام خامنه ای(مدظله) و امام راحل را نشان می دهد.

5- پیش بینی وقوع انقلاب در مصر با روحیه اسلامی - انقلابی ملت مصر

در حالی که پیش بینی آتشفشان خشم ملت انقلابی مصر تا همین اواخر برای بسیاری از کارشناسان ممکن نبود ، ولی امر مسلمین در اوائل دهه 70 با شناخت صحیح از روحیه انقلابی ملت مصر و استعداد و توان آنان برای به زیر کشیدن فرعونهای حاکم بر این کشور ، ضمن پیش بینی حرکت مردمی ، آنان را برای آغاز انقلاب تشویق می کند:

ملت مصر، ملت مسلمانى است. ملت مصر، داراى سابقه در اسلام است. ملت مصر، افتخارات بزرگى در راه افکار نو اسلامى و مبارزات اسلامى دارد. این‏ ملت، ملت غیورى است. یقین است که این ملت، حاضر نیست خیانت سران خودش را تحمّل کند و با آنها درگیرى پیدا مى‏کند.[5]

قابل توجه است که ولی امر مسلمین چند ماه قبل از آغاز انقلابهای منطقه و انقلاب ملت مصر ، در مهرماه سال 89 با شناخت روحیه ملت مسلمان آن کشور ، آن را با شیعیان و مسلمانان لبنان که حماسه ای تاریخی در استقبال از منتخب ملت ایران آفریدند مقایسه کرده و در صورت فراهم شدن شرایط ، عملکرد آنها را شبیه حرکت افتخار آمیز ملت لبنان برمی شمرد.

اما تعجب آور این است ، در حالی که تمدن غرب تلاش دارد با آخرین فناوریهای پیشرفته خود و گسترش فساد و فحشای بی سابقه و شبیخون تمام عیار فرهنگی ملتهای مسلمان را قلع و قمع کند ، تنها چند ماه از فرمایشات معظم له بیشتر نمی گذرد که حرکت طوفانی ملت مصر و به زیر کشیدن فرعون سه دهه این کشور ، صحت پیش بینی معظم له را آشکار می سازد :

رئیس جمهور کدام کشورى وقتى به یک کشور دیگر برود، چنین حوادثى برایش پیش مى‌آید؟ مخصوص لبنان هم نیست. امروز اگر مسئولین برجسته‌ى کشور ما به مصر هم بروند، اگر بگذارند، همین قضایاست؛ سودان هم بروند، بگذارند، همین قضایاست؛ به هر کشور اسلامى که بروند، اگر میدان را باز کنند، همین قضایاست.....[6]


6- پیش بینی عقب نشینی اسرانیل و پیروزی مقاومت در سال 2000

برگ زرین دیگری از پیش بینی های الهی امام خامنه ای(مدظله) در بیان رهبر اسطوره ای حزب الله لبنان :

اواخر سال 1999 انتخابات نخست وزیری در رژیم صهیونیستی برگزار شد و دیدیم که باراک چگونه با شکست دادن نتانیاهو در انتخابات به نخست وزیری این رژیم رسید و تصمیم گرفت در ژوئیه از لبنان عقب نشینی کند. فضای حاکم بر لبنان و سوریه به گونه ای بود که کسی تصور نمی کرد، این گفته باراک حقیقت داشته باشد، بعد از مدتی دیدیم که باراک تلاش کرد، در برابر عقب نشینی از لبنان بر امتیازات یا ضمانت هایی امنیتی از دولت لبنان یا سوریه دست یابد. باور همه ما در این خصوص بر این بود که اگر این ضمانت ها به رژیم صهیونیستی داده نشود، این رژیم از جنوب لبنان عقب نشینی نخواهد کرد و مقاومت باید در اندیشه راهبردهای دیگر باشد، اما در دیداری که با آیت الله خامنه ای داشتیم و دیدگاه های خود را به ایشان عرضه کردیم، ایشان نظر دیگری داشتند و به ما تاکید کردند که پیروزی شما در لبنان بسیار نزدیک است آنقدر نزدیک که خودتان هم تصورش را نمی توانید بکنید. این سخنان آیت الله خامنه ای بر خلاف تمام تحلیل ها و اطلاعات ارائه شده از فضای حاکم بر جنوب لبنان بود و هیچ نشانه ای دال بر عقب نشینی رژیم صهیونیستی یا آمادگی این رژیم برای این عقب نشینی وجود نداشت؛ اما ایشان به برادران حزب الله تاکید کردند که خود را برای موفقیتی بزرگ آماده کنند و بهتر است موضع گیری و سخنرانی ها و اظهار نظرهای سیاسی تان این گونه و آن گونه باشد، پس از آن عقب نشینی رژیم صهیونیستی از جنوب لبنان روی داد و این برای ما غافلگیر کننده نبود، چون خود را برای چنین عقب نشینی و پیروزی آماده کرده بودیم.[1]

7- پیش بینی آغاز نهضت خدمت رسانی

در دور دوم تسلط اصلاح طلبان بر قوه ی مجریه که به حق به گفته ی خودشان تمام مسائل را در توسعه سیاسی و سیاسی بازی خلاصه کرده و از خدمت به مردم غافل شده بودند که اصلا در تفکر آنها این اصل مهم جایی نداشت و در هنگامی که با تحرکات افراطی سیاسی چون لوایح دوگانه و تحصن در مجلس و نامه ننگین نمایندگاه مجلس به رهبری عزیز در مورد رابطه با آمریکا ، خوش بین ترین افراد هم در خیال خود تصور نمی کرد که زمانی بیاید که نهضت عظیم خدمت رسانی برپا شده و تا دوردست ترین روستاها هم از این رایحه دل انگیز بهره مند شوند ، اما درست در همان ایام (سال 82) ولی امر مسملین با پیش بینی و انتظار چنین دوران مبارکی ، همگان را برای آغاز این نهضت بزرگ تشویق کردند :

همه مسؤولان در سه قوّه باید نهضتی را برای خدمت‏ رسانی به مردم شروع کنند ممکن است ما انواع و اقسام کارها و برنامه‏ها را در پیش‏رو داشته باشیم و اجرا کنیم باید در میان آنها آنچه خدمت‏رسانی عمیقتر و ماندگارتر و زودبازده‏تر محسوب می‏شود اولویّت پیدا کند به ویژه این کارها باید بیشتر در خدمت قشرهای مستضعف و محروم و محتاج جامعه صورت گیرد .....

نهضت خدمت‏ رسانی به مردم یک مبارزه بزرگ و سنگین است زیرا خدمت رساندن به عموم مردم با منافع بعضی گروههای خاص تضاد پیدا می‏کند و این‏جاست که باید با مبارزه و همّت و عزم راسخ وارد میدان شد خطاب من به همه مسؤولان سه قوّه کارگزاران کشور و گروههای سیاسی است این امر را رقابت اصلی بدانید امروز در کشور رقابت مشروع و مقبول از نظر مردم و ما فقط رقابت برای خدمت کردن به مردم است ..... رقابت صحیح مشروع و مقبول رقابت در خدمت‏رسانی به مردم است همه باید نهضت خدمت‏رسانی به مردم را جدّی بگیرند مردم این امر را مطالبه کنند و مسؤولان به برنامه‏ریزی آن بپردازند.[7]

نکته ی آخر , وظیفه ی سنگین در باب خدمت رسانی است ; که این وظیفه عمدتا متوجه به مسوولان دولتی است . خدمت رسانی به مردم کار اصلی ماست و بیشترین کسانی که خدمت باید متوجه آنها شود , طبقه ی محروم و مظلوم و مستضعف جامعه اند که محتاج خدمتند. ما باید این خدمت را به آنها برسانیم و خدمت رسانی را تسهیل کنیم . این , خود یک قدم بزرگ در راه ایجاد عدالت اجتماعی است . امروز دیگر کوتاهی ها و تکاسل ها و وقت مفید اداری را به یک ساعت یا کمتر یا اندکی بیشتر رساندن , قابل تحمل نیست ; اینها باید درست شود. البته مجاهدت و تلاش لازم است . [8]

 

8- پیش بینی جنگ 33 روزه توسط امام خامنه ای(مدظله) و پیروزی مقاومت در آن

جنگ 33 روزه حزب الله لبنان که آن را به حق می توان از معجزات الهی در عصر حاضر به شمار آورد نیز انواری از پیش بینی های درخشان امام خامنه ای(مدظله) در خود دارد ، سخنان دلنشین سیدحسن نصرالله چه زیبا از نگاه ملکوتی ولی امر مسلمین پرده بردای می کند :

در جنگ تموز (جنگ سی‎وسه روزه)، تحلیل‎ها حاکی از یک جنگ محدود بود. فکر می‎کردند چند تا ساختمان را می‎زنند، حملات محدودی برای آزادی اسرا انجام می‎دهند و تمام می‎شود، لکن از روز دوم تهاجم وسیعی را آغاز کردند و تقریبا همه‎جا را زدند. در اتاق عملیات بودیم و مقابله می‎کردیم. وضعیتمان خوب بود، ولی چند نفر از دوستان از نظر روحی و عاطفی ناراحت بودند. آیا اسیر گرفتن امل باعث این تهاجم و جنگ شده است؟ این سؤال ذهنمان را آزار می‎داد و بچه‎ها را در فشار روحی قرار می‎داد. هرچند این مسئله در اصل اداره جنگ و مقاومت تأثیری نداشت. در این شرایط حساس بود که پیام الهام بخش آقا، رسید: «این حمله از قبل تدارک دیده شده است. می‎خواستند در غفلت حزب الله تهاجم وسیع داشته باشند. همه‎جا را بزنند و بعد حمله زمینی بکنند و مسلط بشوند و شروط خود را تحمیل کنند. این‎هایی که رفتند اسیر گرفتند، لطف خدا بود، این جنگ احزاب است «ستبلغ القلوب الحناجر» اگر به خدا توکل کنند و مقاومت کنند پیروزند به آقای سید حسن نصرا... بگویید پیروزید و اگر در این جنگ پیروز شوید قدرتی می‎شوید که هیچ قدرتی در مقابلتان نمی‎ایستد. این را هم بگویید که آن‎ها می‎خواستند حمله کنند. اسیر گرفتیم جنگ را جلو انداختند و آخرین سفارششان هم این بود که به امام زمان (ع) توسل کنید.

آقا در جلسه‌ای گفتند که به احتمال زیاد رژیم صهیونیستی در این تابستان یک عملیاتی برای اشغال نظامی قسمتهایی از لبنان و حذف حزب‌الله کلید بزند و شما باید آمادگی آن را داشته باشید. این در حالی بود که بررسی‌های نظامی و اطلاعاتی ما چنین چیزی را نشان نمی‌داد بعد از چند روزی ما دقت خود را افزایش دادیم تا اینکه دو افسر صهیونیستی را دستگیر شدند و بعد از بررسی‌های متعدد توطئه آنها کشف شد و رژیم صهیونیستی برای اینکه طرحش زیاد لو نرود عملیات خود را جلو کشید و زودتر از موقع اولیه به لبنان حمله کرد و به این طریق خیلی از طرح‌های نیمه تمام آنها شناسایی و اطلاعات آنها ناقص ماند و ما به پیروزی بزرگی رسیدیم

در سخنرانی‎ها هم گفتیم که دشمن از قبل برنامه‎ریزی برای حمله داشته و می‎خواستند در پاییز حمله کنند و لکن بعد از حادثه اسیرگیری حمله را به تابستان آوردند، وقتی ما این حرف را زدیم، خیلی از تحلیل‎گران سیاسی جهان عرب آمدند آن را تأیید کردند. آقای حسین هیکل در حمایت از این حرف مصاحبه کرد و گفت من هم اطلاع داشتم و در تحلیل به آن رسیده بودم. روزنامه‎های معروف جهان عرب هم این تحلیل را واقع‎بینانه معرفی کردند. از سیاسیون لبنان افرادی مثل میشل عون هم آن ‎را تأیید کردند. اما یک چیز برای خود من سؤال بود که آقا، این حرف را از کجا می‎دانسته و با چه دلیلی گفته است؟ بعد از جنگ، از طریق یکی از دوستان آن را از آقا پرسیدم. آیت الله خامنه‎ای فرموده بودند اطلاعات خاصی در این‎باره نداشتم. به ذهنم خطور کرد

در این شرایط یکی از دوستان پیامی شفاهی از آیت الله خامنه ای برای من آورد که ایشان در آن گفته بودند، جنگ شما با رژیم صهیونیستی بی شباهت به جنگ احزاب نیست که طی آن تمام قبایل علیه پیامبر به جنگ برخاسته بودند اما سرانجامشان ناکامی و شکست بود، شما نیز بر خدا توکل کنید و بدانید بی شک شما پیروز این میدان خواهید بود و پس از این پیروزی بزرگی و قدرت بسیار خواهید یافت و هیچ کس در آن زمان باور نمی کرد، این گفته آیت الله خامنه ای به حقیقت بپیوندد، اما دیدیم که چگونه حزب الله در این جنگ پیروز شد [1]

9- پیش بینی جنایات بزرگ اسرائیل چند ماه قبل از آغاز جنگ غزه

در دنیای به اصطلاح متمدن امروزی که گاه احکام خنده داری در مورد تعدی انسانها به حقوق حیوانات منتشر می شود ، برخی فریب این ظاهرسازیها را خورده و از چهره زشت این مدعیان دروغین در پس این نقاب زیبا غافل می شوند ، اما گهگاهی که مستکبران ناچار می شوند برای تامین منافع خود ، نقاب از چهره بردارند ، زشتی چهره ای که بزرگان قبلاً پیش بینی می کردند ، برای لحظاتی هم که شده قلوب جهانیان را وحشت زده می کند.

یکی از این صحنه های تاریک تاریخ بشریت جنگ ناجوانمردانه غزه می باشد که دشمن سفاک در آن به کرات از سلاح های ممنوعه چون بمب های فسفری و خوشه ای و اورانیم ضعیف شده استفاده کرده و فجایع دلخراشی ایجاد کرد ، آن هم در برابر ملتی مظلوم که چند سال در محاصره شدید اقتصادی بود ، اما آنچه قابل توجه است اینکه چندماه قبل از آغاز این جنایتها ولی امر مسلمین در طی سخنانی بیان می دارند که امروز ظلم و جور جهان را فراگرفته و جهان تشنه نسیم عدالت مهدویست و البته برخی از ساده اندیشان این مسائل را قبول ندارند و جهان متمدن و پیشرفته را بری از این حق کشی ها می دانند ، اما چند ماهی بیش تر نمی گذرد که جنایات هولناک اسرائیل در غزه وجدان جهانی را به درد آورده و دیرباوران هم صحت پیش بینی ولی امر مسلمین را با چشم خود به عینه می بینند.

10- پیش بینی وجود شاه سلطان حسین ها ، خطر بزرگ آنها و سوء استفاده از حرکت فتنه گران

در اواخر سال 87 که ایران اسلامی برای برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آماده می شد ، و برخی نامزدها به صورت رسمی و غیررسمی تبلیغات خود را آغاز کرده بودند ، بسیاری از مردم و حتی کارشناسان ، انتخابات را چون گذشته صرفاً رقابتی در داخل نظام میدانستند و از خطر عظیمی که در کمین انقلاب بود خبری نداشتند ، اما سکان دار کشتی انقلاب که نگاه تیزبینش تا عمق دهها سال آتی نفوذ می کرد چندماه قبل ، با پیش بینی این خطر عظیم با عنوان فاجعه روی کار آمدن " شاه سلطان حسین ها " همگان را به خطر نابودی انقلاب هشدار دادند ، اما شاید کسی باور نکرده و پیش بینی نمی نمود که چه خطر عظیمی در کمین انقلاب است :

اگر روزی در میان مسئولان کشور مسئولان بی­جرئت و ضعیفی همچون شاه سلطان حسین پیدا شوند، حتی اگر در میان مردم نیز شجاعت و آمادگی وجود داشته باشد، کار مملکت و جمهوری اسلامی تمام است چرا که مسئولان ترسو و مقهور، ملت­های شجاع را نیز به ملت­های ضعیف تبدیل می کنند.[9]

گذشت زمان نشان داد که چگونه فردی که دم از امام و انقلاب می زد و عنوان نخست وزیری امام را یدک می کشید همچون جاسوس بیگانگان نقشه نابودی انقلاب را مو به مو اجرا کرد و تا شعله ور کردن آتش آشوب ها و هتک حرمت مقدسات پیش رفت و در زمانی که همه دشمنان از هر طیفی با کنار گذاشتن اختلافات برای نابودی انقلاب متحد شده بودند ، اگر نبود رهبری الهی ولی امر مسلمین ، مشخص نبود چه عاقبتی برای نظام اسلامی رقم می خورد.

همچنین امام خامنه ای(مدظله) چند ماه قبل از انتخابات به افرادی که بحث تقلب در انتخابات را پیش می کشیدند ، هشدار می دهند که به خاطر مطامع مادی این اشتباه بزرگ را مرتکب نشوند که دشمن از این اشتباه آنان سوء استفاده ی خطرناکی خواهد کرد و همگان شاهد بودند که چگونه این پیش بینی معظم له محقق شد و دشمن با سوء استفاده از این غفلت و توطئه ، کشور را تا مرز بحران جدی پیش برد.

11-  پیش بینی آغاز بیداری اسلامی و تحقق خاورمیانه اسلامی

بیداری اسلامی که با وقوع انقلاب اسلامی در ایران آغاز شد ، در نگاه بسیاری از برجستگان مذهبی و غیرمذهبی عاقبتی نداشت و به سرعت توسط دنیای مادی مهار می گردید اما بزرگانی چون امام خمینی ره و مقام معظم رهبری(مدظله) پیش بینی می کردند که با فراگیر شدن این بیداری در منطقه خاورمیانه و جهان ، زمینه حکومت جهانی اسلام فراهم خواهد شد:

امروز جهان و بویژه جهان اسلام دوران حساسى را مى‌گذراند. از سوئى امواج بیدارى سراسر دنیاى اسلام را فرا گرفته، و از سوئى چهره‌ى غدار امریکا و دیگر مستکبران از پرده‌ى تزویر و ریا، بیرون افتاده است. از سوئى حرکت به سمت بازیابى هویت و اقتدار در بخشهائى از جهان اسلام آغاز شده و در کشورى به عظمت ایران اسلامى، نهالهاى دانش و فناورى مستقل و بومى به بار نشسته و اعتماد به نفسى که محیط سیاسى و اجتماعى را متحول کرده بود به محیط علم و سازندگى کشیده شده است..[10]

امروز ما در دنیا شاهد بیداری‌ ملتها هم‌ هستیم‌. درست‌ است‌ که‌ با پیشرفت‌ وسایل‌ جدید و تلویزیون‌ و رادیو و تبلیغات‌ و پول‌ و امکانات‌ صنعتی‌ و غیره‌، تسلط قدرتهای‌ استکباری‌ بر ملتها و بر شؤون‌ آنها روزبه‌روز بیشتر شده‌ است‌; اما سنت‌ الهی‌ بر این‌ قرار گرفته‌ که‌ ملتها هم‌ بیدار بشوند و ما امروز می‌بینیم‌ که‌ ملتها هم‌ روزبه‌روز بیدار می‌شوند و این‌ به‌ خاطر امیدی‌ است‌ که‌ آنها به‌ آینده‌ پیدا کرده‌اند[11]

امت اسلامی در راهی که مسلمین صدر اسلام را به اوج عظمت و عزت رسانید،‌ پی درپی به پیش خواهد رفت و ملتهای مسلمان از عقب‌ماندگی حقارتباری که در قرنهای اخیر بر آنان تحمیل شده نجات خواهندیافت. طلیعه‌ی این حرکت بزرگ آغاز شده و امواج بیداری در همه‌ جای دنیای اسلام کمابیش به حرکت درآمده است. رسانه‌ها و تبلیغات دشمن و عواملش میکوشند هر جنبش آزادیخواهانه و عدالت‌طلب را در هر نقطه‌ی جهان اسلام به ایران یا به شیعی‌گری نسبت دهند، و ایران اسلامی را که نخستین پرچمدار پیروز بیداری اسلامی است، مسئول ضرباتی بدانندکه از سوی غیرتمندان کشورهای مسلمان در عرصه‌ی سیاست یا فرهنگ بر آنان وارد میشود.[12]

وضع دنیا عوض شده است؛ ملتها بیدار شده‌اند؛ خوشبختانه این بیدارى در ملتهاى مسلمان بیشتر است؛ ملتهاى مسلمان، حکومتهاى مسلمان، اهمیت اسلام و عظمت اسلام و عظمت این تکیه‌گاه مورد اعتماد و قابل اطمینان را دارند درک میکنند. امروز بیدارى اسلامى در دنیاى اسلام موجب شده است که قدرتها دیگر آن توانائى گذشته را نداشته باشند. وضع آمریکا امروز با گذشته فرق کرده است. قدرتهاى بعد از آمریکا هم وضعشان همین جور است؛ معلوم است. ملتهاى مسلمان باید راه توحید را مغتنم بشمرند و وعده‌ى الهى را صادق بدانند. امروز سعادت مسلمانها در این است که بر محور اسلام با یکدیگر متحد شوند [13]

 

اینک با وقوع و استمرار بسیار عجیب انقلابهای مردمی و بیداری اسلامی در بسیاری از کشورهای خاورمیانه ، جهان به روشنی شاهد تحقق پیش بینی امام عزیز و مقام معظم رهبری(مدظله) می باشد.

همچنین در حالی که استکبار جهانی با نقشه ای حساب شده با بهره گیری از تمام امکانات مادی و غیرمادی خود در تلاش بود تا خاورمیانه ای جدید با مختصات دلخواه خود که در آن اسلام انقلابی نابود شده باشد ایجاد کند اما همانگونه که ولی امر مسلمین به صراحت پیش بینی کرده بودند ، در میان بهت و حیرت جهانیان ، با بیداری اسلامی ، سناریوهای دشمن نقش بر آب شده و خاورمیانه اسلامی در حال شکل گیری می باشد.

شکى نیست که بر اساس حقایقى که خداى متعال تقدیر کرده است، خاورمیانه‌ى جدید شکل خواهد گرفت و این خاورمیانه، خاورمیانه‌ى اسلام خواهد بود[14]


12- پیش بینی گسترش بیداری ملتهای خاورمیانه به قلب اروپا

در حالی که چندماهی از آغاز بیداری اسلامی در خاورمیانه نمی گذشت و کشورهای استکباری تمام تلاش خود را بر انحراف این انقلابها و آغاز دوره سلطه تاریک درگیری به کار بسته و رایزنیهای دیپلماتیک و غیردپلماتیک بسیاری در حال انجام بود ، ولی امر مسلمین در اردیبهشت سال جاری پیش بینی کردند که این بیداری اسلامی تا قلب اروپا پیش خواهد رفت ، معظم له این بشارت بزرگ را حتمی و قطعی عنوان فرمودند :

" من به شما عرض بکنم؛ فقط این نیست که در کشورهاى شمال آفریقا و منطقه‌ى غرب آسیا که امروز ما در آنجا قرار داریم، حرکات بیدارى‌اى به وجود آمده باشد؛ این حرکت بیدارى تا قلب اروپا خواهد رفت . آن روزى پیش خواهد آمد که همین ملتهاى اروپائى علیه سیاستمداران و زمامداران و قدرتمندانى که آنها را یکسره تسلیم سیاستهاى فرهنگى و اقتصادى آمریکا و صهیونیسم کردند، قیام خواهند کرد. این بیدارى، حتمى است. حرکت ملت ایران، امتداد و عمقش اینهاست؛ حرکت عظیمى است." [15]


13- پیش بینی آزادی قدس شریف و نابودی اسرائیل

بشارتهای زیادی مبنی بر نابودی اسرائیل و آزادی قدس در بیان بزرگان وجود دارد ، اول بار امام عزیز با صراحت از این امر مبارک خبر داده و مسلمانان را برای اتحاد حول این محور بزرگ فراخواندند ، در بیانات امام خامنه ای نیز پیش بینی ها و بشارتهای زیادی مبنی بر نزدیک بودن آزادی قدس شریف و نابودی اسرائیل غاصب در آینده نزدیک وجود دارد اما آنچه که بسیار مهم و قابل توجه است این است که معظم له در دیداری خصوصی با سیدحسن نصرالله در بیانی خطاب به ایشان محدوده زمانی کوتاهی برای این امر مشخص کرده و با این بشارت قلوب مشتاقان و منتظران را لبریز از شور و شوق نموده است :

دبیرکل حزب الله: آیت الله خامنه ای اعتقاد دارند که رژیم صهیونیستی رو به زوال و فروپاشی است و معتقدند، این سقوط چندان به طول نخواهد انجامید و بزودی شاهد فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهیم بود و معتقد است، سازش و صلح با رژیم صهیونیستی به جایی نخواهد رسید و آنچه در فلسطین و مناطق اطراف ما روی می دهد، بر این نکته تاکید دارد که ملت مقاوم فلسطین همچنان خط مشی مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی و عدم سازش با این رژیم را ادامه می دهد و نسل کنونی و جوانان امروز ثابت می کنند که همچنان به بازگشت به سرزمین خود امیدوارند و خواستار بازگشت به میهن خود هستند و هنگامی که سخنان آیت الله خامنه ای درباره اسرائیل را با شرایط حاکم بر منطقه مقایسه می کنیم و آن را با موفقیت های مقاومت در جنگ تموز [33 روزه] و جنگ غزه ارزیابی می کنیم ملاحظه می کنیم که فروپاشی و سقوط رژیم صهیونیستی امر دور از دسترسی نیست و ان شاء الله بزودی محقق خواهد شد.

وقتی که ما در جنوب لبنان پیروز شدیم. خدمت آقا رسیدیم و من با تأسف و ناامیدی گفتم: « حضرت آقا هجده سال طول کشید تا حزب‌الله جنوب لبنان را آزاد کرد، فلسطین چقدر طول خواهد کشید؟!»

آقا فرمودند: حالا که پرسیدید می‌گویم که اعتقاد دارم آزادی قدس کمتر از آن طول می‌کشد! [16]

14- پیش بینی سقوط غرب و آمریکا

سالهاست که امام خامنه ای در بیانات روشنگر خود صراحتاً به آغاز نابودی تمدن غرب و علی الخصوص آمریکا اشاره می فرمایند و به سران این ابرقدرتهای در حال زوال نسبت به ادامه روند کنونی هشدار می دهند ، اما تا همین اواخر بسیاری از کارشناسان مادی نگر ، با شک و تردید و گاه با تمسخر و طعنه با این حقایق روبرو شده و آن را باور نمی کردند ، اما با فروریختن مهمترین پایه تمدن غرب یعنی اقتصاد ، بروز بحرانهای متعدد اجتماعی - سیاسی و آغاز اعتراضات گسترده ی مردمی ، اینک بسیاری از دیرباوران وادار به تایید صحت فرمایشات ولی امر مسلمین شده اند.

فوکویاما که بعنوان یکی از اندیشمندان برجسته غربی مطرح است و زمانی تمدن غرب و آمریکا را بعنوان آرمانشهر بشریت معرفی می کرد در آخرین اظهارنظر خود به اشتباه خود اعتراف کرده و بیان داشته است که قطار تمدن غرب در حال سقوط در دره نابودیست!

مقام معظم رهبری در دیدار جوانان مدرسه مجتهدی خطاب به آنان فرمودند :

"شما شاهد سقوط غرب خواهید بود".


امپراتورى نظامى و مالى و تبلیغاتى و سیاسى مسلط بر دنیا - یعنى شیطان بزرگ، آمریکا - با همه‌ى توان، با همه‌ى آنچه که در چنته داشت، به میدان نظام جمهورى اسلامى آمد، به میدان انقلاب آمد و خاطرجمع بود که انقلاب را به زانو در مى‌آورد. امروز بعد از سى سال، شما نگاه کنید ببینید چه اتفاقى در دنیا افتاده؛ آنها به زانو درآمدند. سیاست بسیار حساسِ تعیین‌کننده‌ى خاورمیانه‌اى آمریکا بکلى شکست خورده است؛ این را همه دارند مى‌بینند و همه به آن اعتراف میکنند. در فلسطین شکست خوردند. مزدوران و یاران و همپیمانان نزدیک خود  را از دست دادند……[17]


شیطان بزرگ امریکا از اول انقلاب، امپراطوری نظامی – مالی – تبلیغاتی و سیاسی خود را با همه توان به میدان شکست انقلاب اسلامی و ملت ایران آورد اما واقعیات عرصه سیاسی ایران و منطقه، نشان می‌دهد که امریکا، امروز خود در مقابل انقلاب اسلامی به زانو درآمده است.

این تازه اول کارشان است؛ هنوز به نقطه‏ى شیب تندِ سقوط نرسیده‏اند؛ اما خواهند رسید؛ این را من به شما عرض کنم. شماها آن روز را مى‏بینید که همین غرب، همین اروپا و امریکا، به آن نقطه‏ى شیب تندِ سقوط رسیده‏اند و دیگر نمى‏توانند خودشان را کنترل کنند؛ لذا ساقط خواهند شد.[18]


شما جوانها آن‏روز را خواهید دید که این دنیاى متمدن غربى از نبود معنویت، دچار هلاکت و نابودى خواهد شد؛ از اوج توانایى‏ها و اقتدارى که امروز از آن برخوردار است، به حضیض ذلت و ناتوانى خواهد افتاد. نتایج فعل و انفعالات تاریخى، سریع و زودرس نیست. روزى این نتایج دیده خواهد شد که دیگر علاج‏پذیر نیست؛ و آن‏روز براى تمدن غربى فراخواهد رسید؛ هشدارش را هم همین امروز خود روشن‏بینان غربى دارند مى‏دهند.[19]


نفوذ امریکا رو به افول است. بعد از دوران جنگ سرد، بعد از افول و انحلال شوروى، آنها ادّعا کردند که ما باید رئیس امپراتورى بزرگ دنیا باشیم؛ اما دنیا حتّى به عنوان یک ابرقدرت نافذالکلمه هم دیگر از آنها حرف‏ شنوى ندارد.[20]

همچنانکه ملاحظه فرمودید ما به صورتی گذرا نگاهی داشتیم به تحقق عجیب برخی از پیش بینی های بزرگ ولی امر مسلمین که اکثراً محقق شده و برخی در شرف وقوع است ، اما بزرگترین و مهمترین پیش بینی ولی امر مسلمین که نزدیک بودن پیروزی نهایی اسلام می باشد و از سالها پیش آنرا بشارت داده و در مناسبتهای متعدد بیان فرموده اند را باید در فرصتی دیگر به تحلیل و تجزیه نشست ، ان شاالله در آینده ی نزدیک به صورت مفصل به بررسی این پیش بینی بزرگ معظم له که مستند به دلایل و شواهد متعدد است ، خواهیم پرداخت.

- (انتشار این مقاله بدون ذکر منبع و با ویرایش مجاز است)

منابع:

1-ناگفته‌های سیدحسن نصرالله از ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله

http://farsi.khamenei.ir/others-note?id=12605

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=9003160794

http://www.rajanews.com/detail.asp?id=23153

2-دیدار رئیس جمهور و اعضاى هیأت دولت ۱۳۸۳/۰۶/۰۴

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3247

3- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى‏در دیدار کارگزاران مراسم حج‏ ۱۳۸۱/۱۰/۲۵

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3161

4-  دیدار کارگزاران نظام 8/8/1384

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=10926

5- بیانات مقام معظم رهبرى در دیدار مسؤولان و کارگزاران حج‏ 8/2/1372

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=2665

6-  بیانات در دیدار هزاران نفر از بسیجیان استان قم‌

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=10403

7- پیام نوروزی به مناسبت حلول سال 1382

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=114

8- دیدار با خبرگان رهبری - 18 شهریور 84

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3306

9- دیدار اساتید و دانشجویان در دانشگاه علم و صنعت -24/9/1387‏

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=4992

10-پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی بمناسبت کنگره عظیم حج - 19/10/1384

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=200

11-بیانات در دیدار مسئولان و اقشار مختلف مردم در سالروز ولادت امام زمان عج -22/12/68

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=2276

12- پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت کنگره عظیم حج- 27/9/1386

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=277

13- پیام بمناسبت کنگره عظیم حج  ۱۳۸۶/۰۹/۲۷

http://farsi.khamenei.ir/message-content?id=277

14- دیدار با گروه‌های مبارز فلسطینی - 8/12/1388

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=8952

15- بیانات در دیدار هزاران نفر از معلمان سراسر کشور - 14/2/90

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=12400

16- http://www.hawzah.net/fa/MagArt.html?MagazineID=5211&MagazineNumberID=5571&MagazineArticleID=53647

17- بیانات در دانشگاه افسرى امام حسین(ع) - 1390/03/10

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=12574

18- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار دانشجویان بسیجى‏ - 5/3/1384

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3292

19- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار طلاب و اساتید مدرسه‏ى علمیه‏ى آیةاللَّه مجتهدى‏ - 21/3/1383

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3234

20-  بیانات مقام معظم رهبرى در دیدار گروه کثیرى از جوانان استان اردبیل‏- 5/5/1379

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=3018

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۱ مرداد ۹۴ ، ۰۱:۴۸
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


به نام خدای مهدی (عج)
از نشانه های اخرالزمان بازگشت قوم لوط میباشد (منحرافان جنسی)

برخی روایات در این زمینه:

هنگامی که مرد ها با مردها در آمیزند و زنها با یکدیگر
منتخب الاثر صفحه 435

هنگامی که مردان برای مردان آرایش کنند و زنان برای زنان
بحار الانوار جلد52 صفحه257

مرد ناموس مرد میشود و برای او غیرت به خرج میدهد و در راه او از جان و مال دریغ نمیکند.
بشاره الاسلام صفحه133

و این در حالی است ، که امروزه در بسیاری کشور های به اصطلاح متمدن ، همجنسگرایی به صورت قانون در آمده و مورد حمایت دولت ها میباشد به طور مثال برای سهولت کار این عده جماعت منحرف وام ازدواج نیز تعلق میگیرد، نکته اینجاست در سالهای اخیر کشورمان ایران ،مورد بازخواست همان کشورها به علت ممانعت این عمل قبیح در جامعه خود شده است.

https://instagram.com/p/6lWCQTqfha/

تصویر منبع:
http://www.axgig.com/images/08416617766117039990.jpg
http://www.axgig.com/images/14655292567281474009.jpg

باز نشر:
http://www.afsaran.ir/Link/1049666
http://mehrdadz.blog.ir/post/105
http://sangariha.com/view/post:6767778/1440024606/
http://hadinet.ir/view/post:8314320
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120580698

#هنگامی_که_مردها_با_مرد_ها_در_آمیزند_
#و_زنها_با_یکدیگر
#هنگامی_که_مردان_برای_مردان_
#آرایش_کنند_و_زنان_برای_زنان
#مرد_ناموس_مرد_میشود_و_برای_
#او_غیرت_به_خرج_میدهد
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۹ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۴۶
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران - امام خامنه ای: مسئله‌ی هسته‌ای نیست، مسئله‌ی حقوق بشر نیست؛ مسئله‌ی جمهوری اسلامی است که مثل شیر در مقابل اینها ایستاده است.


امام خامنه ای1391/1/1 :
آنهائی که خیال میکنند اگر ما در قضیه‌ی انرژی هسته‌ای عقب‌نشینی کردیم، دشمنی آمریکا تمام میشود، از این حقیقت غافلند. مشکل آنها مسئله‌ی هسته‌ای نیست. کشورهائی هستند که سلاح هسته‌ای دارند، در منطقه‌ی ما هم هستند، آنها ککشان هم نمیگزد! مسئله، مسئله‌ی سلاح هسته‌ای یا صنعت هسته‌ای نیست، مسئله‌ی حقوق بشر نیست؛ مسئله‌ی جمهوری اسلامی است که مثل شیر در مقابل اینها ایستاده است.
منبع:
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=19301

دانلود صوت مربوطه:
http://sangariha.com/getfile/pid:public_6772526/1391.1.1-rahbar%20haqiqat-hastei.mp3

http://sangariha.com/getfile/pid:public_6772526/tp:image/w535

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/Link/1061360
http://mehrdadz.blog.ir/post/104
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120717822
http://hadinet.ir/view/post:8315796
http://sangariha.com/view/post:6772526/1440726794/

#آنهائی_که_خیال_میکنند
#بیانات_رهبر_معظم_امام_خامنه_ای
#مسئله_هسته_ای
#مسئله_حقوق_بشر
#عقب_نشینی_ایران
#برخی_غافلند
#ایران_مثل_شیر_مقابل_آنها_ایستاده_است

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مرداد ۹۴ ، ۰۴:۱۶
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


افسران - امام خامنه ای91/3/14: باید در تاریخ تعمق کرد، از تاریخ درس گرفت...امام خامنه ای91/3/14
ما ایرانیها در طول تاریخ طولانی خودمان دورانهای متفاوتی را گذرانده‌ایم؛ عزت هم داشتیم، ذلت هم داشتیم؛
اما در این دوران طولانیِ دویست ساله‌ی منتهی به انقلاب، ما یک دوران سختِ تاریکِ ذلت را گذراندیم.
باید در تاریخ تعمق کرد، از تاریخ درس گرفت.
ما در این دویست سال، یک دوران تاریکِ ذلت را از سر گذراندیم.
در همین دورانِ معاهده‌ی ذلت بار ترکمانچای و قبل از آن، معاهده‌ی گلستان اتفاق افتاد؛ هفده شهر قفقاز را از ایران جدا کردند. در همین دورانِ دویست ساله بود که آمدند بوشهر ما را اشغال کردند، بدون کمترین مقاومتی از سوی دولت و دولتی‌ها.
ببینید ذلت یک دولت مرکزی که سرریز میشود بر روی مردم، تا کجاها منتهی میشود؟
این، حضیض ذلت یک حکومت و یک ملت است.
منبع:
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=19996
صوت مربوطه:
http://sangariha.com/getfile/pid:public_6765649/Rahbar-1391.3.14.mp3

http://www.axgig.com/images/09512777321150833249.jpg

#بیانات_امام_خامنه_ای
#رهبر_معظم_انقلاب
#معاهده_ترکمنچای
#عهدنامه_گلستان_17شهر_قفقاز
#حضیض_ذلت_یک_حکومت_یک_ملت
#دولت_دولتی_ها
#باید_در_تاریخ_تعمق_کرد_
#از_تاریخ_درس_گرفتپورچ شده:
http://sangariha.com/getfile/tmpid:zqyptq7jin/Rahbar-1391.3.14.mp3


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مرداد ۹۴ ، ۰۳:۱۷
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/Qi81lwlfXbovNdb9rHZPxzYw2CwsX_4td15xBxRDtMp8Ycxz3O7p1w/s/w535/کرامات حضرت معصومه(س) از زبان‌ خادمان حرم

شفای پسربچه فلج
آقای رضا حدادی یکی از خدمتگزاران حرم مطهر می‌گوید: روزی پسر بچه فلجی را به حرم آوردند که چشمش کاملاً مچاله شده بود. یک ساعت در حرم خوابید. وقت ظهر بود. در بین نماز صدای فریاد بلندی شنیده شد. بعد از نماز معلوم شد صدای همان بچه است که شفا یافته و در میان صفوف نمازگزاران به دنبال پدر و مادرش می‌گردد.
آنها را به هم رساندیم، بعد به تن آن پسر لباس نو پوشاندیم و آنها را از دست جمعیتی که دوره‌شان کرده بود، نجات دادیم.

شفای بچه دو ساله
آقای مختار شعبانی، از خادمین و ذاکرین اهل‌بیت (ع) نقل می‌کرد: بچه‌ای دو ساله داشتم که به شدت مریض بود. یک شب قرار شد او را نزد دکتر ببریم. چون شب بود و بی موقع، مطب‌ها بسته بود. با این حال به همسرم گفتم: شما نیاز نیست بیایید. خودم او را به بیمارستان می‌برم.
شما فقط یک چادر یا پتو به او بپیچید، تا سرما نخورد. بچه را به جای بردن به دکتر مستقیماً به حرم مطهر حضرت معصومه (ع) آوردم و در بالای سر حضرت، روی زمین گذاشتم و خودم کنار بچه خوابیدم.
به حضرت عرض کردم: دکتر اصلی خودت هستی. بچه مرا شفا بده! اگر شفا نمی‌دهی، تو را به پدرت موسی بن جعفر (ع) و به دل پر درد جواد الائمه (ع)، از خدا بخواه جنازه من و بچه‌ام را از این حرم بیرون ببرند.
لحظه‌ای بعد دیدم بچه بلند شد و شروع به راه رفتن و من بدون اینکه در این‌باره به کسی چیزی بگویم، او را برداشتم و به منزل آوردم به همسرم گفتم: او را به دکتر بردم!
گفت: پس داروهایش کو؟ حرفی برای گفتن نداشتم. برای اینکه دروغی نگفته باشم، حقیقت را گفتم: بچه را نزد حضرت بردم و ایشان هم عنایت کردند و شفا دادند.
همسرم در حالی که گریه می‌کرد، گفت: در همین ساعات که شما رفتید، خوابیدم و خانمی را در عالم خواب دیدم که به من فرمود: بلند شو ! همسرت آمد و ما بچه‌ات را شفا دادیم.

شفای دست خادم
آقای اصغر خادم نقل می‌کرد: از ناحیه دست، درد شدیدی مرا رنج می‌داد به طوری که در کفشداری قادر به گرفتن کفش‌های زائران نبودم.
یکی از روزها به یکی از همکاران خادم گفتم دستم خیلی درد می‌کند. گفت: خجالت نمی‌کشی در حضور بی بی می‌گویی دستم درد می‌کند؟ در جواب گفتم: شاید ایشان نمی‌خواهد مرا شفا دهد! دوست خادم گفت: اینها مثل من و شما نیستند. خیلی ناراحت شدم.مستقیماً به خدمت خانم، حضرت معصومه (س) رفتم و عرض کردم: بی بی جان ! دیدید همکارم به من چه گفت؟ خیلی دلم شکسته است.
ساعت 11 شب بود که دیدم یکی دیگر از دوستان همکارم در حال خوردن قرص است. گفتم: چه قرصی می‌خوری؟ گفت: قرص اعصاب.
گفتم: دست من هم خیلی درد می‌کند. یک قرص اعصاب به من داد و گفت‌: بخور! ان شاء الله خوب می‌شوی. من هم قرص را از ایشان گرفتم و خوردم. از آن شب تا کنون، دستم هیچگونه ناراحتی ندارد و شفای کامل حاصل شده است.

شفای همسر بیمار
آقای کریمخانی نقل می‌کرد: در سال 1359 شمسی، همسرم به ناراحتی اعصاب و عفونت‌های شدید داخلی مبتلا شد.
چند ماه مشغول مداوا بودیم. هر چقدر به دکتر مراجعه کردیم، نتیجه‌ای نگرفتیم. در روز سی ام شهریور آن سال، حال ایشان به حدی وخیم شد که در بیمارستان نکویی قم بستری شد.
در همان حال، من خودم را با عجله به حرم مطهر حضرت معصومه (س) رساندم و عرض کردم: بی بی جان! من دارای چند فرزند خردسال هستم. تو را به پدرت موسی بن جعفر (ع) از خدا بخواه که عیال بنده شفا بگیرد و به سر زندگی بر گردد. مدتی بعد حال ایشان بهتر شد و در نهایت به کلی کسالتش رفع گردید.

شفای فرزندی که موهایش می‌ریخت
یکی از خادمین کفشدار به نام آقای سید علی اصغر علوی از اهالی آذر شهر ساکن قم نقل می‌کرد: فرزند هشت ساله‌ای دارم که مدتها قبل، موهای سر و ابروهایش می‌ریخت و رنگ سر و صورتش زرد می‌شد. هر کس او را می‌دید، این حالت را به عیب و بیماری خاصی نسبت می‌داد. بارها به دکتر مراجعه کردم، ولی بهبودی حاصل نمی‌شد.
آمپول‌های تجویزی از سوی دکترها، علاوه بر هزینه مالی، کمیاب بود و به ناچار، از بازار آزاد تهیه می‌کردم. تزریق آمپول‌ها فقط باید توسط پزشک متخصص انجام می‌شد و هزینه هر تزریق، هفتصد تومان بود که برای من که یک کارگر هستم، مخارج مالی سنگینی را در پی داشت.
روزی یکی از نسخه‌های دارو را به یکی از همکاران خادم به نام آقای طالبی دادم و از او خواستم که داروها را برای بچه‌ام تهیه کند. مدتی گذشت. ماه مبارک رمضان فرا رسید و از طرف حرم مطهر، خادمین و خانواده‌های آنان را برای افطاری به حرم دعوت کردند. در روز دعوت، بچه‌ام را هم با خود بردم.
آقای طالبی وقتی که بچه را دید گفت: داروها را برای ایشان می‌خواستید؟ گفتم: بله. گفت: تو که در حرم حضرت معصومه (س) کار می‌کنی، برو شفای او را از حضرت بگیر.
در آن لحظه دلم به حدی شکست که بغض گلویم را گرفت و احساس خفگی کردم، وضو گرفتم و دو رکعت نماز در حرم مطهر خواندم و با بی بی صحبت کردم و گفتم: یا از خدا بخواه او را شفا بدهد، یا مرگش را بخواه؛ چون از این ساعت به بعد دیگر او را نزد دکتر نخواهم برد.
آن روز سپری شد و تا امروز که فرزندم سیزده سال دارد، به پزشک مراجعه نکرده‌ام. در حال حاضر کاملاً موهای سر و ابرو و مژه‌هایش طبیعی است و شفای کامل گرفته است.

شفای دختری که لال مادرزاد بود
یکی از خادمین حرم مطهر حضرت معصومه (س) به نام آقای عبدالله افسا می‌گوید: یک دختر نه ساله که لال مادرزاد و اهل زنجان بود، به همراه مادربزرگش به حرم آورده شد.
معلوم شد که والدین این طفل از دنیا رفته‌اند و مادربزرگش او را از زنجان به قم آورده تا شفایش را از حضرت معصومه (س) بگیرد. مادر بزرگ پیر، در کنار ضریح ایستاده، خطاب به حضرت معصومه (س) می‌گفت: ای بی بی ! این دفعه من به زیارت نیامده‌ام، بلکه آمده‌ام شفای این دختر را از شما بگیرم.
من، تنها سرپرست او هستم. نمی‌دانم اگر بمیرم، سرنوشت این بچه چه می‌شود؟ شما می‌دانید من با چه سختی او را تا اینجا آورده‌ام.
در همین حال که پیرزن با حضرت، درد دل می‌کرد، یک مرتبه دخترک که در کنار ضریح نشسته بود، بلند شد و با زبان ترکی مادربزرگش را صدا کرد.
پیرزن با یک دنیا خوشحالی او را در آغوش کشید. خادمان پیرزن و دخترک را نزد تولیت آستانه بردند.
تولیت بیست هزار تومان به عنوان کمک هزینه زندگی به آن پیرزن هدیه داد و بلیت مسافرت برای آنها تهیه کرد و آنها با خوشحالی به زادگاه خود بازگشتند.

شفای پسری که تصادف کرده بود
آقای محمد قلی فرخی که از خدمتگزاران حرم بی بی هستند، می‌گوید: پسرم ابوالفضل با موتور تصادف کرد و حالش بسیار بد بود. از پشت کمر تا جمجمه سر خون لخته شده بود و ممکن بود تا آخر عمر خانه نشین شود. دست به دامن بی بی حضرت معصومه (س) شدیم و سلامتی ابوالفضل را از آن حضرت خواستیم.
به زودی پسرم بهبود یافت و همه دکترها از این بهبودی سریع ، دچار شگفتی شدند.

شفای خادمی که سنگ کلیه داشت
یکی از خادمین با وفای کریمه اهلبیت (ع) که مایل نیست نامی از او برده شود، برای آقای شریفی مسئول دفتر کفشداری، مطلبی را نقل کرده که نوار کاست آن نزد نگارنده این سطور موجود است و تردیدی در صحت مطالب آن ندارم.
ایشان نقل می‌کند: ناراحتی کلیوی آزارم می‌داد و به دکترهای متعددی رجوع کردم. بعد از عکسبرداری مشخص شد که سنگ بزرگی در کلیه‌ام وجود دارد که باید با عمل جراحی، یا از طریق سنگ شکن از میان برداشته شود. به دکتر متخصص کلیه گفتم: نیازی به این کار نیست.
چون ما خودمان دکتر داریم! روزی برای زیارت و انجام کار به حرم آمدم. در بالای بام اتاق انتظامات، وضو خانه‌ای بود. بعد از اینکه وضویم را گرفتم، در هنگام بازگشت، چشمم به گنبد حضرت افتاد، گفتم: بی بی جان! دکتر من تویی، خودت خوب می دانی که از لحاظ مادی برایم خیلی مشکل است که هزینه عمل را بپردازم. خودت عنایتی کن. از فردای آن روز، ناراحتی کلیه‌ام آرام گرفت و اثری از سنگ نبود. وقتی که به دکتر مراجعه کردم ، عکسبرداری کردند و گفتند: سنگ دفع شده است و دیگر مشکلی ندارید.

شفای پای سیاه شده
یکی از خادمین حرم حضرت معصومه (س) به نام آقای میرزا اسد الله به سبب ابتلا به مرضی، انگشتان پایش سیاه شده بود.
جراحان اتفاق نظر داشتند که باید پای او قطع شود تا مرض به اعضای بالاتر سرایت نکند. شب قبل از عمل ، میرزا اسدالله را می‌شنوند که فریاد می‌زند: در حرم را باز کنید ! حضرت مرا شفا داد.در را باز کردند و دیدند میرزا خوشحال و خندان است و می‌گوید: در عالم خواب دیدم خانمی مجلله به نزد من آمد و گفت: چه می‌شود تو را؟ عرض کردم: این پا مرا عاجز کرده. از خدا شفای درد یا مرگم را می‌خواهم.
آن خانم مجلله گوشه مقنعه‌اش را چند بار روی پای من کشید و فرمود: شفا دادیم تو را.
عرض کردم: شما کیستید؟ فرمودند: مرا نمی‌شناسی و حال آنکه خادمی ما را می‌کنی؟! من فاطمه دختر موسی بن جعفرم.

شفای درد پای شدید همسر خادم از زبان خادم
آقای شریفی مسئول دفتر کفشداری حرم حضرت معصومه (س) می‌گوید: یکی از کفشداران افتخاری و عزیز ما می‌گفتند: ماهها بود که همسرم به درد پای عجیبی دچار شده بود هر چه برای معالجه به پزشک مراجعه کردیم، نتیجه نگرفتیم.
اکثر دکترها راجع به علت درد پای ایشان، اظهار بی اطلاعی می‌کردند. یکی از روزها که همه درها را به روی خود بسته دیدم، سراغ روپوش خود رفتم تا برای آمدن به حرم آماده شوم. دیدم روپوشم کثیف است.
به همسرم گفتم: چرا رو پوش مرا نشسته‌ای؟ گریه‌اش گرفت و گفت: دیگر توان ایستادن ندارم.چندین سال است شما در خدمت حضرت معصومه (ع) در کفشداری خدمت می‌کنید. از حضرت بخواهید که درد پایم را شفا دهد.
حرف همسرم ، انقلابی در من به وجود آورد. از خودم سؤال کردم که چرا از اول سراغ حضرت نیامدم؟ در این حال از خودم خجالت کشیدم. به حرم رفتم.
در کفشداری که بودم، چند دقیقه با خود خلوت کردم. در آن حال گریه‌ام گرفت با زبان عامیانه گفتم: اگر همسرم را شفا ندهی، دیگر به اینجا نمی‌آیم چون مجبورم در خانه بمانم و از همسرم پرستاری کنم.
بعد از چهار ساعت که در کفشداری مشغول بودم، به منزل بازگشتم. ناگهان همسرم گریه کنان به استقبالم آمد. خیلی تعجب کردم. مدتها بود حتی نمی‌توانست قدمی بردارد. تعجبم وقتی بیشتر شد که دیدم تمام منزل را تمیز و مرتب کرده است. پرسیدم: چه اتفاقی افتاده؟ گفت: بعد از اینکه شما رفتید، ساعتی خوابیدم. در عالم خواب، خانم بزرگواری را دیدم که نزد من آمدند و دستی به پاهایم کشیدند و فرمودند: فلانی کفشدار ما دارد می‌آید. او شفای شما را از ما گرفت. بلند شو و خانه را مرتب کن و لباس‌هایش را بشوی و به او بگو که ما از احوالات شما لحظه‌ای غافل نمی‌شویم.

منبع:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920615000597
http://www.afsaran.ir/link/1044286
http://mehrdadz.blog.ir/post/102
http://sangariha.com/view/post:6765649/1439675537/

#کرامات_حضرت_معصومه_س_از_زبان‌_خادمان_حرم
#شفا_دادن_بیمار_مریض_
#علاج_معجزه
#روز_دختر_حضرت_معضومه_سلام_الله
#عکس_ضریح_حضرت_معصومه_قم_گنبد

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۱۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)
ماجرای توهین استاد دانشگاه آمریکایی به ایران و پاسخ فعال صلح طلب ایرانی ...

دکتر حمید صالحی جانباز و فعال صلح طلب:
 حدود سه سال پیش یک گروه امریکایی آمده بودند ؛ اینها بازماندگان جنگ ویتنام و همچنین اساتید دانشگاه را با خودشان آورده بودند؛ بعد از طریق وزارت خارجه آمدند موزه حفظ صلح مان...
در موزه ما تصاویر 6آگوست ؛ همان حمله اتمی به هیروشیما و اینطرف تصاویر ناقص الخلقه های جنگ ویتنام و در سمتی دیگر تصاویر مصدومین جنگ ایران را قرار داده بودیم ...

بعد از بازدید ؛در جلسه ای که با آنها داشتیم، یکی از آنها پایش را روی هم انداخته بود گفت شما خجالت نمیکشید؟!

 گفتم برای چه ؛ گفت جدی شما خجالت نمیکشید؟
گفتم مگر چه کار کردیم خجالت بکشیم ...
گفت چرا به سیاستمدارانتان نمیگویید به دنبال سلاح اتمی نروند ...این تصاویری که من اینجا دیدم واقعا چندش آور بود
شما چرا از اینها درس نمیگیرید ...
گفتم شما چه کاره هستید؟
گفت شما چه کار دارید من چه کاره هستم شما جواب من را بدهید ... بعد مترجم گفت: ایشان استاد دانشگاه ویرجنیا امریکا میباشد.
گفتم، من برای شما متاسفم ...گفت چرا ؟
گفتم این هواپیمای B-29 که شما اینجا میبینید.؛این همان هواپیمایی است که شما با آن در سال 1945 بمب اتم راروی مردم هیروشیمای ژاپن انداختید...!
این تصاویری که اینطرف میبینید ؛ مردم ناقص الخلقه شده از 18هزار تن مواد دفع آفات گیاهی ای بود که شما ریختید روی مردم ویتنام ...
 
این تصاویری که سمت راست میبینید تصاویر ملت ایران هستند که شرکت های آمریکایی بر علیه شان به عراق سلاح شیمیایی میدادند ...
 از همه اینها که بگذریم ؛ شما هواپیمای مسافربری ما را با 280 مسافر با موشک انداختید پایین و بعد گفتید هواپیمای اف 14 زدیم.
بعد به ان شخص مدال هم دادید ...
 آن کسی که بمب اتم را در هیروشیما انداخت چند سال پیش مرد؛بزرگترین تشییع جنازه را ازش کردید ...
شما این هواپیما را نابود نکردید ؛ تو واشنگن گذاشتید تا میلیون ها دلار توریست از آن جذب شود تا بگویید این هواپیما آن بمب را انداخته.
آمریکا به این همه جنایت افتخار میکند! ما خجالت بکشیم ...؟ ما که از کشورمان دفاع کردیم.
 
شما سابقه دارید ما به کشوری تجاوز کرده باشیم؟ ؟ ؟ !

دیدم یک مقدار خودش رو جمع کرد ... و گفت من متاسفم ! نمیدانستم شما اینها را میدانید !!!

دانلود و مشاهده فیلم مربوطه:


http://www.aparat.com/v/hPRa0

http://roshangari.ir/video/35404

http://www.afsaran.ir/link/1029019

http://mehrdadz.blog.ir/post/99

http://hadinet.ir/view/post:8312004

http://sangariha.com/view/post:6762193/1439068384/

http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120372139

پاسخ محکم جانباز شیمیایی ایرانی به «اتهام هسته‌ای» استاد دانشگاه ویرجینیا به ایران
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/760762

#دکتر_حمید_صالحی
#فعال_صلح_طلب_جانباز
#حقوق_بشر_آمریکا
#بمب_اتم_هیروشیما_ژاپن
#جنایات_ویتنام
#دروغ_رسانه_ای
او با ذکر خاطره‌ای از حضور یک گروه امریکایی در موزه صلح ایران می‌گوید: «این افراد بازمانده جنگ ویتنام بودند. در دیدار از موزه و پس از دیدن تصاویری از بمباران اتمی هیروشیما و شیمیایی سردشت به ما گفتند چرا خجالت نمی‌کشید؟ چرا به سردمدارانتان نمی‌گویید به دنبال سلاح هسته‌ای نروید. از او پرسیدم چه شغلی دارد و به من گفت به شما ربطی ندارد. مترجم گفت استاد یکی از دانشگاه‌های ویرجینیاست. به او گفتم برای استادی مثل شما متاسفم. چون تصاویری که اینجا می‌بینید، تصویری هواپیما B-29 است که شش آگوست 1345 بمب اتم روی هیروشیما انداختید. این جانبازان شیمیایی هم که اینجا می‌بینید، بواسطه مواد شیمیایی شرکت‌های امریکایی و هلندی و آلمانی این گونه شده‌اند. ما که نه سلاح هسته‌ای داریم و نه به دنبالش هستیم. خودمان هم که قربانی شدیم. حالا ما باید خجالت بکشیم و سر شما بالا باشد؟ صحبت دیگرم با او این بود که شما همان هواپیمای B-29 را در واشنگتن قرار دادید و سالانه میلیون‌ها دلار از آن کسب درآمد می‌کنید. فردی که با آن هواپیما بمب اتمی روی هیروشیما انداخت چند سال پیش درگذشت و شما باشکوه‌ترین مراسم تجلیل را از او گرفتید. شما تمام جنایت‌هایتان را تجلیل می‌کنید، حالا ما به سردمدارانمان باید چیزی بگوییم؟ کجاست سند ادعاهایتان؟»

http://www.dsrc.ir/contents/view.aspx?id=20651
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۰۸
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)
امام خامنه ای:
اینکه حالا گفته بشود که جزئیّات این مذاکرات تحت نظر رهبری است، این حرف دقیقی نیست بنده در جزئیّات مذاکره دخالتی نکردم، بازهم نمیکنم؛ من مسائل کلان، خطوط اصلی، چهارچوب‌های مهم و خطّ قرمزها را به مسئولین کشور همواره گفته‌ام.

بازرسی از مراکز نظامی و  پرس‌وجوی از شخصیّت‌ها را هم به‌ هیچ‌وجه قبول نداریم.
ما محدودیتهای بلند مدت ۱۰،۱۲ساله را قبول نداریم و مقدار سالها را به هیئت مذاکره کننده گفته‌ایم.
کار تحقیق و توسعه و ساخت و ساز باید در همین مدّتِ محدودیّت ؛ ادامه پیدا کند.
تحریم ها بلافاصله پس از امضای توافق و همزمان با اجرای توافق باید به صورت کامل برداشته شود.
هیچ شیوه‌ی نظارتی غیر متعارف که ایران را به یک کشور اختصاصی  تبدیل کند،مورد قبول نیست.
نمیشود بگویند: شما رآکتور آب سنگین اراک را خراب بکنید،بعد ما تحریمها را برداریم! نه، این را ما مطلقاً قبول نداریم.
منابع:
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=30062
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=29440
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=29415

جزییات توافق انجام شده بین مذاکره کنندگان و 5+1
آژانس اجازه بازرسی به هر مکان و  هر زمان در ایران را خواهد داشت (حتی نقاط نظامی)
بر طبق این توافق محدودیت های بلند مدت ایران 8 و 10 و 13 و 15 سال میباشد.
ایران جز با سانتریفیوژ گازی، نباید هیچ فعالیت تحقیقاتی به مدت 10 سال داشته باشد.
لغو تحریم ها تدریجی است. ایران باید اول به تعهداتش عمل کند تا تحریم ها لغو شود.
برای اولین بار جهان 150بازرس مجازند از مکانهای مورد نظرشان در ایران بازرسی کنند.
ایران باید تعهدات خود را انجام دهدو بعد از راستی آزمایی آژانس، این تحریمها به صورت دوره ای لغو می شود.
تیم ایرانی با هیچ میزانی از بازرسی و نظارت حتی فراتر از پروتکل الحاقی NPT مخالفت نکرده است.
بر طبق این توافق، روند «تحقیق و توسعه» تا هشت سال با محدودیت‌هایی روبرو است
ایران ابتدا تعهداتش را اجرا میکند  بعد تخفیف تحریمها برایش شروع میشود.

منابع:
yon.ir/EK39
http://khabaronline.ir/detail/428079
http://www.rajanews.com/news/217052
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940507001372
http://www.irdiplomacy.ir/fa/page/1950436/
http://www.rajanews.com/news/217528/

#خطوط_قرمز_رهبر_معظم_انقلاب_
#درباره_مذاکره_کنندگان_هسته_ای
#انرژی_هسته_ای
#پلمپ_تاسیسات_هسته_ای
#نابودی_اراک_سایت_توافق_تخلف
#نظر_رهبری_درباره_مذاکرات

http://sangariha.com/view/post:6759170/1438560216/
http://hadinet.ir/view/post:8311076
http://www.afsaran.ir/link/1027730
http://mehrdadz.blog.ir/post/98
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۲ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۰۹
مهرداد بچه مثبت
به نام خدای مهدی (عج)

کودک سوزی رسم نفرت انگیز اسرائیل و سازمان منافقین ...

ایران/ماهشهر/اوایل انقلاب: منافقین به قصد ترور یک خانواده انقلابی محل زندگی آنها را به آتش میکشند. که در غیاب پدر ومادر تنها کودک خردسال خانواده به نام  فاطمه طالقانی سه ساله در آتش زنده زنده میسوزد.
یکی از شاهدان حادثه: من همان اولِ آتش سوزی متوجه صدایی شدم که فریاد می زد و با مشت به کانتینر می زد. هیچ کاری نمی توانستم، بکنم فقط همسایه ها را خبر کردم!
منبع:
http://forum.bidari-andishe.ir/thread-31754.html

فلسطین اشغالی/ سال2015/شهرک نشینان اسرائیلی خانه فلسطینی ها را آتش میزنند.در این حادثه کودک 18 ماهه فلسطینی زنده زنده در آتش میسوزد. گزارش ها بعد از حادثه سوزاندن کودک خردسال علی سعد دوابشه از نوشتن شعارهای عبری در کنار خانه سوخته شده آنهم علیه مردم مظلوم فلسطینی خبر میدهد!
منبع:
http://www.presstv.ir/DetailFa/2015/07/31/422622/Palestinian-baby-death-

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/link/1026346
http://mehrdadz.blog.ir/post/97
http://hadinet.ir/view/post:8310920
http://sangariha.com/view/post:6758738/1438467812/
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120235680

#کودک_سوزی_اسرائیل
#کودک_سوزی_سازمان_منافقین
#فلسطین_مظلوم_معصوم
#فلسطین_کرانه_باختری
#علی_سعد_دوابشه
#فاطمه_طالقانی_کودک_خردسال_شهید
#تولید_محتوا_تولید_شده_درباره
#ایران_ماهشهر_اوایل_انقلاب_کانتینر
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ مرداد ۹۴ ، ۰۱:۵۵
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


افسران - همسر شهید کجباف: حاضر نیستیم حتی یک ریال برای تحویل پیکر پاک شهید مان به داعش پرداخت شود!همسر شهید کجباف:
شنیده‌ایم که برای تحویل شهید عزیزمان دشمن (داعش) پیشنهاد هزینه‌ای گزاف داده است، به عنوان خانواده شهید حاضر نیستیم حتی یک ریال برای تحویل پیکر پاک شهیدانمان به داعش پرداخت شود، چرا که داعش، این پول را علیه دیگر عزیزان ما و علیه شیعه به کار خواهد گرفت.هیچگاه به خواسته دشمنان اسلام و شیعیان تن نمی‌دهیم و هیچ یک از اسیران آنها را با پیکر پاک شهیدانمان معاوضه نخواهیم کرد. ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم، پس نمی‌گیریم.

استاد پناهیان:
وقتی پیام حماسی خانواده شهید کجباف را شنیدم، یاد کربلا و ام وهب افتادم. سر فرزند شهیدش را که دشمنان به خیمه‌گاه انداخته بودند، به میان دشمنان پرتاب کرد و آنان را تحقیر کرد. خدایا این قربانی را با اصحاب ابا عبدالله الحسین(ع) محشور کن که چنین خانواده شجاعی دارد و مایهٔ اقتدار جبهه مظلوم مقاومت شده است.
منبع:
http://www.farhangnews.ir/content/122480
http://www.rajanews.com/news/210111


#شهید_کجباف #همسر_شهید #داعش #پول #ریال #دلار #معاوضه #تعویض #ام_وهب #مسیحی #دین #حاضر_نیستم
#سر_فرزند #استاد #علیرضا #پناهیان #ماجرا #منبع #حاج_هادی #مدافع_حرم #سوریه #عراق #لبنان #النصره #تروریست #جهاد
#عاشورا #نصرانی #واقعه #سریال #مختارنامه


بازنشر:
http://www.afsaran.ir/link/1104916
http://mehrdadz.blog.ir/post/96
http://hadinet.ir/view/post:8320440
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121354116
http://sangariha.com/view/post:6791148/1444167523/۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۳۹
مهرداد بچه مثبت

به نام خدئای مهدی (عج)

کدامیک شجاع است ...


جان کری: به ظریف گفتم اعزام کشتی به یمن را تحمل نمی کنم فوری تماس گرفته ؛ (مانع رسیدن کشتی به یمن شد!)
http://www.rajanews.com/news/218056

کاپیتان صداقت نیا بدون توجه به اخطار جنگنده های سعودی تلاش میکند در فرودگاه صنعا فرود آید و کمک های امدادی و بشر دوستانه ایران را به یمن تحویل دهد ؛ وقتی جنگنده های آل سعود فهمیدند تهدیدات آنها اثری بر هواپیمای ایرانی ندارد، تنها راهکار را بمباران باند فرودگاه صنعا و برج مراقبت این فرودگاه دیدند.
http://www.jamejamonline.ir/newspreview/1939833425206575873

#قهرمان_واقعی_کیست ؟؟؟
#کاپیتان_صداقت_نیا_هواپیما_یمن_فرودگاه_صنعا
#دکتر_جواد_ظریف_جان_کری
#جان_کری_به_ظریف_گفتم_اعزام_کشتی_به_یمن
#را_تحمل_نمی_کنم_فوری_تماس_گرفت
#شحاعت_ترس_خیانت_کدخدا
#منبع_خبر

http://hadinet.ir/view/post:8310727

http://www.afsaran.ir/link/1024795

http://sangariha.com/view/post:6758093/1438366055/

http://mehrdadz.blog.ir/post/94

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مرداد ۹۴ ، ۰۴:۲۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


ابراهیم را دیدم ؛ خیلی ناراحت بود ؛ پرسیدم چیزی شده ؟ گفت: دیشب با بچه ها رفته بودیم شناسایی؛ هنگام برگشت درست مقابل مواضع دشمن ماشا الله عزیزی رفت روی مین و شهید شد. عراقی ها تیر اندازی کردند ما مجبور شدیم برگردیم.
تازه فهمیدم ابراهیم نگران بازگرداندن همرزمش بوده...
هوا که تاریک شد و ابراهیم حرکت کرد ... و نیمه های شب برگشت ؛ آنهم خوشحال و سرحال ...!
مرتب داد میزد امدادگر ؛ امدادگر ... سریع بیا، ما شاالله زنده است!
بچه ها خوشحال شدند ... مجروح را سوار آمبولانس کردیم و فرستادیم عقب... ولی ابراهیم گوشه ای نشست و رفت توی فکر ...
رفتم پیش ابراهیم گفتم چرا توی فکری؟
با مکث گفت ماشالله وسط میدان مین افتاد؛ آنهم نزدیک سنگر عراقی ها ...
اما وقتی رفتم انجا نبود ... کمی عقب تر پیدایش کردم و در مکانی امن!!!
بعد ها ماشاالله ماجرا را  اینگونه توضیح داد: خون زیادی از من رفته بود و بی حس بودم...
عراقی ها هم مطمئن بودند زنده نیستم.
حال عجیبی داشتم ... زیر لب فقط میگفتم: یا صاحب الزمان (عج) ادرکنی
هوا تاریک شده بود؛ جوانی خوش سیما و نورانی بالای سرم آمد. چشمانم را به سختی باز کردم.
مرا به آرامی بلند و از میدان مین خارج کرد ... و مرا به نقطه ای امن رساند. من دردی احساس نمیکردم.
آن آقا کلی با من صحبت کرد؛ بعد فرمودند کسی میآید و شما را نجات میدهد. او دوست ماست!
لحظاتی بعد ابراهیم آمد. با همان صلابت همیشگی مرا به دوش گرفت و حرکت کردیم.
آن جمال نورانی ابراهیم را دوست خودش معرفی کرد ؛ خوشا به حالش...

منبع: کتاب سلام برا ابراهیم صفحه 117 و 118

http://www.afsaran.ir/link/1024031
http://mehrdadz.blog.ir/post/93
http://sangariha.com/view/post:6757796/1438301122/
http://hadinet.ir/view/post:8310602
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120197159


#شهید_ابراهیم_هادی_دوست_امام_زمان_عج_بود ...
#ماجرای_نجات_رزمنده_از_روی_میدان_مین
##کتاب_سلام_بر_ابراهیم


بعد شناسایی ابراهیم دلواپس بود تا همرزمش را
که فکر میکرد شهید شده برگرداند.بعد جستجو
اورا درنقطه ای امن پیدا میکند،بعداز برگرداندن
همرزمش ورساندن به آمبولانس میرود توی فکر
که چطور او با آن جراحت سنگین از آن میدان
مین به محل امن جابجا شده؟  ماشا الله مجروح ان حادثه بعد ها به من گفت : خون زیادی  از من  رفته بود بی حس بودم و فقط  زیر لب  ذکر یا  صاحب  الزمان  ادرکنی  می گفتم. ناگاه جوانی خوش سیما و  نورانی بالای سرم آمد.  خیلی آرام  مرا از
منطقه خطر دورکرد وبعد فرمودند کسی میآید و شما را نجات
                                      میدهد. او دوست ماست!لحظاتی   
                                      بعد ابراهیم آمد. با همان صلابت
                                       همیشگی  و مرا  به دوش کشید                
                                       وبه عقب برگرداند !


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مرداد ۹۴ ، ۰۳:۲۱
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)
اصلاحات آمریکایی
 
🚫عطاءالله مهاجرانی:
نظریه غیرت دینی ویران کننده اندیشه و فرهنگ و تمدن است
رقص را نباید همواره ناپسند دانست


🚫ابراهیم اصغر زاده:
اگر مجوز راهپیمایی به هر گروه بر اساس قانون داده شود اشکال ندارد، حتی علیه خدا.
حتی علیه خدا نیز می‌توان تظاهرات کرد


🚫رجبعلی مزروعی:
حضرت علی (ع) مشروعیت خود را از مردم گرفته همانطور که معاویه مشروعیت خود را از مردم گرفته است
در نظام ما هیچکس مقدس نیست


🚫هاشم آغاجری:
حکومت یزید بدون رضایت مردم است و لذا نامشروع است اگر حسین (ع) هم در رأس باشد ولی رضایت مردم در آن نباشد، نامشروع است
سیاوش در تاریخ ملی ما ایرانیان مظهر معصومیت و پاکی است و بعد از آمدن اسلام، حسین (ع) جای سیاوش می نشیند و آیا ما اثری در مورد حسین(ع) مانند منظومه ای که فردوسی در باب سیاوش سروده است داریم؟
امام علی(ع) با رفراندوم طبیعی، قدرت را بدست گرفت با این همه از نظر شیعیان امام معصوم بود. منطقی که می‌گوید رضایت خدا خارج از رضایت مردم است، مبنای استبداد است و فلسفه سیاسی اموی-یزیدی بر همین استوار است. اینکه کارل مارکس می گوید دین افیون توده هاست، تنها بخشی از حقیقت است. من می‌گویم در حکومت های دینی، نه تنها دین افیون توده هاست که افیون حکومت ها نیز هست


🚫محسن کدیور: یک زمانی مردم می گفتند چون عیسی (ع) این سخن را گفته پس درست است اما امروز عیسی که سهل است خود خدا هم اگر حرفی بزند و آن حرف با عقل مردم منطبق نباشد نخواهند پذیرفت
امروز خدا در جامعه هیچ کاره است. همه کاره مردمند


🚫محمدکاظم محمدی اصفهانی: مردم حق دارند همه مسئولین را به سؤال کشیده و از آنها انتقاد کنند حتی اگر آن مسئول پیامبر و امام معصوم باشد بلکه به خود خدا هم می توان اعتراض کرد و او را فتنه گر نامید


🚫اکبر گنجی:
سر حسین بن علی (ع) را نزد عبیدالله و سر عبیدالله را نزد مختار و سر مختار را نزد مصعب و سر مصعب نزد عبدالملک نهاده شد...خشونت فرزند خشونت است و درخت خشونت، میوه ای جز خشونت به بار نمی آورد. هیچکس حق ندارد به صرف اینکه خود را حق و دیگران را باطل بداند، دست به خشونت بزند
امام زمان(عج) ساخته ذهن بشر است


🚫عبدالکریم سروش:
ارزش های دینی دائماً در تغییر هستند، اگر روزی فاطمه (س) می گفت بهترین زنان کسی است که خود را از نامحرم بپوشاند، امروز کسی
نمی تواند این را بپذیرد
زیارت عاشورا سند صحیحی ندارد


🚫مصطفی ملکیان:
در دانشگاه‌های اروپا مثل این درسهای عمومی که ما داریم، مثل درسهای معارف ما که خیلی ضرورت دارد، آنها به دانشجویان خود تفکر انتقادی می آموزند
قرآن رساله(کتاب) پیامبر بود، مرا رساله(کتاب) خود باید!
غیر از مسلمانان چیزی به نام اسلام وجود ندارد. اسلام یک شبه واقعیت است


🚫محمد مجتهد شبستری:
پیامبر وظیفه اش فقط دعوت مردم به سمت خدا بوده و در همین وظیفه خود عصمت داشته اند و هیچگاه از این وظیفه غافل نشده اند. اما از نظر انجام گناهان با توجه به روایات معتبر و سخنانشان نمی‌توان عصمت برایشان در نظر گرفت.
در توصیف پیامبر و ائمه آمده که شبانه مناجات های طولانی و نمازهای بسیار داشته اند مؤید آنست که در خود نقص و نیازی احساس می کردند و در پی رفع آن به نماز و مناجات می ایستادند وگرنه چگونه ممکن است کسی نقص و گناهی نداشته باشد و از شدت طالب بودن و مشتاق بودن به خود بپیچد. البته حالت دیگری را می‌توان فرض کرد که این عبادات، دروغین و برای متمایل کردن افکار عمومی به خود بوده است


🚫عمادالدین باقی:
معتقدم اعدام و قصاص جزء ضروریات دین نیست


🚫سعید حجاریان:
تفکر فقهی نمی‌تواند فرهنگ عاشورا را بازسازی کند، فوقش فقه می تواند امر به معروف و نهی از منکر را واجب کند ولی این مسئله گنجایش مبارزه مسلحانه را ندارد. عرفان است که فرهنگ عاشورایی می سازد
همجنس بازی در کشور ما باید آزاد باشد و از جهت حقوقی نباید ممنوع باشد گرچه از نظر اخلاقی زشت است


🚫غلامرضا سالار بهزادی:
تفکر شیعه گری موجب انحطاط مملکت ما و مانعی برای دموکراسی است


🚫عزت الله سحابی:
آدم ها و حتی معصومین خود به خود بدون نظارت مردم و بطور اصولی در معرض انحراف هستند


🚫جهانبخش محبی نیا:

در بُعد مسائل فرهنگی سه شکل هست که حوزویان باید آن را حل کنند، یکی موسیقی به نحوی که انسان هر وقت دلش خواست ضبط را روشن کند و یکی هم رقص و دیگری ماهواره به نحوی که در فیلم به زنان از زانو به بالا عریان هم بتوان نظر انداخت


🚫محمد قوچانی:

هیئت های مذهبی منشاء خشونت اند و بسیجی ها اعضای تشکیل دهنده این هسته ها هستند


🚫 محمد تقی فاضل میبدی:
جهاد در جایی معنا دارد که مجاهد مطمئن باشد پیروز می‌شود وگرنه چنین جهادی بی معناست بر این مبنا حسین(ع) برای پیروزی و تشکیل حکومت دست به جهاد زد


🚫محمد سعید حنایی کاشانی:
تراژدی حسین ابن علی (ع) مشابه تراژدی های آنتیگونه، تامس مور و جان پروکتور است


🚫احمد قابل:
پذیرش دین، حق است نه تکلیف ؛ در نتیجه هرکس حق تبدیل دین خود را هم خواهد داشت


🚫حبیب الله پیمان:
قرآن قابل نقد عملی و تجربی است و خود قرآن نیز در آیات بسیاری دعوت به آن نموده است


🚫احمد نراقی:
وحی برای نسل های بعد از خود قابل فهم نیست چون کُدهای مشترک زبانی به مرور زمان از بین می‌رود به علاوه ذات وحی زبانی، ناقص است چون بالاجبار یک امر آسمانی باید در قالب الفاظ زمینی قرار گیرد و این خود محدودیت آفرین است


🚫جواد مقامی:
سالهای فراوان و بلکه قرن ها این بزرگداشت (قیام عاشورا) حاصلی جز تأثر، حزن و اشک آوری نداشته


🚫فرهاد بهبهانی:
حکم سنگسار زناکار، هیچ مستند شرعی ندارد و حکم "سابّ النبی و الائمه" قتل نیست بلکه باید آن را تحمل کرده مقابل به مثل نکرد


🚫ابوالفضل موسویان:
حکم حرمت چاپ و فروش کتب ضاله در زمان حال بی معناست


🚫حسین باقر زاده:
خشونت در هر شکل آن باید از ایران محو شود و اعدام برجسته ترین نوع خشونت قانونی است


🚫بهاءالدین خرمشاد:
کافر و بی دین هم خودی است. قرآن هم فرموده "لکم دینکم ولی دین" بنی آدم اعضای یکدیگرند


🚫فرامرز شکوری:
اراده مردم اراده خداست و انتخاب مردم انتخاب خداست لذا دموکراسی غربی با دین سازگار است


🚫معین فر:
در خصوص سرنوشت انقلاب، ما چاه کندیم به آب برسیم به فاضلاب رسیدیم


🚫سید محمد خاتمی:
شما برای اینکه بتوانید پیشرفت کنید، راهی جز راه غرب ندارید و راه غرب یعنی پذیرش خرد غربی
اگر دین در برابر آزادی قرار بگیرد، این دین است که باید محدود شود نه آزادی
در حال حاضر مطالب قرآن با برخی دریافت های بشری سازگار نیست چراکه احکام آن متناسب با زندگی قبیله ای است و اگر بپذیریم احکام کتاب آسمانی مسلمانان قطعی و جاودانه است، باید بگویم که زندگی مورد نظر اسلام زندگی قبیله‌ای است. قرآن کریم برای ما قابل استناد نیست


🚫سید محمدرضا خاتمی:
ما از قبول نداشتن حکم حکومتی گفتیم در عین حال تأیید صلاحیتمان(مصطفی معین در انتخابات ریاست‌جمهوری ۸۴ توسط رهبری) را گرفتیم


🚫نجفقلی حبیبی:
سالانه در ایام عاشورا چه پولها که در مملکت خرج میشود اما بازده اینها چقدر است. هیچی چهار نفر گریه می‌کنند و تمام میشود


♻️ و این داستان ادامه دارد...

سخن پایانی این که تمام اصلاح طلبان به گفته خودشان انسان هایی مومن و ولایت مدارند!!!!!


خداوووند در قرآن کریم میفرماید:
و هنگامی که به آنها گفته شود، در زمین فساد نکنید میگویند ما فقط اصلاح کننده ایم
(سوره بقره آیه 11)۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۳۲
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)

امام خامنه ای: چه توافق هسته ای بشود چه نشود…امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد... ای جانم ...

امام خامنه ای: تقدیر خداوند این است ؛ فلسطین آزاد خواهد شد ...
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=8952

خودتان را برای ادامه مبارزه با استکبار آماده کنید.
۱۳۹۴/۰۴/۲۰
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=30239

مراسم گرامیداشت رحلت امام خمینی (ره) ۱۳۹۴/۰۳/۱۴
این را همه بدانند. مسئله‌ی فلسطین از دستور کار نظام جمهوری اسلامی خارج نخواهد شد. مسئله‌ی فلسطین، عرصه‌ی یک مجاهدتِ واجب و لازم اسلامی است، هیچ حادثه‌ای ما را از مسئله‌ی فلسطین جدا نمیکند. ممکن است کسانی در صحنه‌ی فلسطین باشند که به وظایفشان عمل نکنند، حساب آنها جدا است امّا مردم فلسطین، ملّت فلسطین، مجاهدان فلسطینی مورد تأیید و حمایت ما هستند.

http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=29914

امام خامنه ای: چه توافق هسته ای بشود چه نشود…امنیت اسرائیل تامین نخواهد شد
۱۳۹۳/۰۹/۰۶
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=28344


۱۳۹۳/۰۹/۰۴  دیدار شرکت‌کنندگان در «کنگره‌ی جهانی‌ جریانهای افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام»
گاهی بعضی از جوانهای ما که مراجعه میکنند و جوابی نمی‌شنوند، به من نامه مینویسند و التماس میکنند که اجازه بدهید ما برویم در صفوف مقدم با رژیم صهیونیستی بجنگیم. ملت، عاشق مبارزه‌ی با صهیونیست‌ها است.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=28278

۱۳۹۳/۰۵/۰۱ | بیانات در دیدار دانشجویان
این اعتقاد ما است که کرانه‌‌ی باختری هم مثل غزه باید مسلح بشود. دست قدرت [لازم است‌‌]. کسانی‌‌که علاقه‌‌مند به سرنوشت فلسطینند، اگر میتوانند کاری بکنند، کار این است؛ در آنجا هم باید مردم را مسلح کنند.
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=27046


سخنرانی رهبر انقلاب در اجلاس جهانی علما و بیداری اسلامی
امام خامنه‌ای: هر کس شعار آزادی قدس شریف و نجات ملت فلسطین و سرزمین فلسطین را نپذیرد یا به حاشیه ببرد و به جبهه‌ی مقاومت پشت کند، متهم است.۱۳۹۲/۰۲/۰۹
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=22403

اجتماع عظیم زائران و مجاوران حرم رضوی (ع) ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برخی تهدیدهای سردمداران رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله نظامی به ایران ، تاکید کردند : اگر غلطی از آنها سر بزند ، جمهوری اسلامی ایران ، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=22229


مراسم گرامیداشت رحلت امام خمینی (ره) ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
سران رژیم صهیونیستی بخوبی می دانند که امروز بیش از هر زمان دیگری آسیب پذیر تر هستند و هر قدم کج و یا حرکت ناشایست آنها، همانند صاعقه بر سر خودشان فرود خواهد آمد.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=19993


دیدار جمعی از آزادگان ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
رهبر انقلاب: همچنانکه ستاره صبح امید یک بار در پیروزی انقلاب اسلامی، یکبار در حماسه دفاع مقدس و یک بار در بازگشت آزادگان درخشید به یاری حق، شفق امید در مسئله فلسطین نیز خواهد درخشید و این سرزمین اسلامی قطعاً به ملت فلسطین باز خواهد گشت و زائده دروغین و جعلی صهیونیستی از صحنه جغرافیا محو خواهد شد.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=20750


نمازجمعه تهران به امامت حضرت آیت الله خامنه ای ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
رهبر انقلاب اسلامی ضعف و انزوای روز افزون رژیم صهیونیستی و افزایش نشاط و امید فلسطینی ها را از برکات بسیار مهم قیام ملتهای منطقه برشمردند و تاکید کردند: غده حقیقتاً سرطانی اسرائیل باید درمنطقه از بین برود و این مسئله بدون تردید روی خواهد داد.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=18932


شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد

امام خامنه‌ای: ما راه‌حلی عادلانه و کاملاً دموکراتیک را پیشنهاد کرده‌ایم: همه‌ی فلسطینی‌ها، چه ساکنان کنونی آن، و چه کسانی که به کشورهای دیگر رانده شده و هویت فلسطینی خود را حفظ کرده‌اند، اعم از مسلمان و مسیحی و یهودی، در یک همه‌پرسیِ عمومی، شرکت کنند و ساختار نظام سیاسی این کشور را انتخاب نمایند. آنگاه صلح برقرار خواهد شد.

http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=20872


امام خامنه ای1385/1/25:
قضیه فلسطین کلید رمز الود گشوده شدن درهای فرج به روی امت اسلامی است و همه دنیای اسلام باید مسئله فلسطین را مسئله خود بدانند تا در سایه تحقق وعده های الهی – فلسطین به ملت فلسطین برگردد.
http://farsi.khamenei.ir/news-content?id=1371

#خودتان_را_برای_ادامه_مبارزه_با_استکبار_آماده_کنید
#امام_خامنه_ای_چه_توافق_هسته_ای_بشود
#چه_نشود_امنیت_اسرائیل_تامین_نخواهد_شد
#روز_قدس_تصویر_عکس_تظاهرات_راهپیمایی
#امام_خامنه_ای_تقدیر_خداوند_این_است_
#فلسطین_آزاد_خواهد_شد
#مجموعه_بیانات_رهبر_انقلاب_
#در_مورد_روز_قدس_فلسطین_اسرائیل
http://www.afsaran.ir/link/1022859

http://www.afsaran.ir/link/1022867
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ مرداد ۹۴ ، ۰۱:۴۰
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)


وکیل قربانی های پرونده:
وقتی دولت پذیرای فابیوس به عنوان نماینده فرانسه میشود یعنی هیچ ادعایی در این باره علیه آنها نداریم!!!
جزییاتی از نقش فابیوس در انتقال فرآورده های خونی آلوده به ایران
http://www.rajanews.com/news/217901


خاطره ای از یک خانواده قربانی جنایت آشکار فابیوس ...

بنده از نزدیک یک خانواده قربانی این جنایت را دیده ام میگویم...
پسر بزرگشان بیماری کم خونی داشت ، به دلیل نیاز همیشگی این خون را به او تزریق کرده بودند ، بعدآن انواع بیماری لاعلاج را هم گرفت...
یک بار شنیدم به پسرشان گفتند برویم فلان لباس را برایت بخریم ... ان پسر برگشت به مادرش گفت ، برای من چرا خرج میکنید من بزودی خواهم مرد ... این پول را برای خواهر برادر هایم خرج کنید...
مادر ان فرزند را کاری ندارم ، من که این را شنیدم نابود شدم...
خدا میداند خانواده هایی که اینچنین دست به گریبان این مشکلات هستند از دست این جنایتکار و خون آشام چه میکشند ...

#خون_آشام_Vampire
#طرح_گرافیکی_فابیوس
#عامل_ورود_ایدز_به_ایران
#Fabius_france
#ایدز_هپاتیت_بیماری


http://www.afsaran.ir/link/1021844

http://hadinet.ir/view/post:8310210

http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/120155002

http://sangariha.com/view/post:6756524/1438121533/


فابیوس و ایدز صد ها ایران


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رادیو فرانس انفو، پس از سه دهه سکوت درباره رسوایی صدور محموله‌های خونهای آلوده از فرانسه، ماری آنژ پوایه کارگردان فرانسوی دست به ساخت مستندی دراین‌باره زد. این فیلم که اخیراً از شبکه کانال پلاس پخش شد باعث توجه مجدد رسانه‌ها و افکار عمومی به این موضوع شد.

ایده این فیلم در دیدار کارگردان در بغداد با خانواده‌ای که 5 عضو آن مبتلا به ایدز شکل گرفته است. در 24 نوامبر 1984 دولت فرانسه استفاده و توزیع خونهای آلوده در فرانسه را ممنوع کرد در حالی که صادرات آن به دیگر کشورها را ممنوع اعلام نکرده است. بنابراین آزمایشگاه‌های شرکت مریو با صدور این خونهای آلوده به کشورهای ثالث تعداد زیادی از مردم بی‌گناه را در این کشورها مبتلا به ایدز و هپاتیت کرد.

ماری آنژ پوایه در گفت‌وگویی رادیویی هدف از ساخت این مستند را شفاف سازی و اجرای عدالت نسبت به خاطیان این عمل و نیز احقاق حقوق قربانیان عنوان کرد. وی همچنین اعلام کرد قربانیان این عمل هیچ غرامتی از شرکت مریو دریافت نکرده‌اند.

استاد حقوق عمومی سوربون نیز به رادیو فرانس انفو می‌گوید زمانی که دولت فرانسه از کشنده بودن خون‌های آلوده آگاهی یافت، تنها تصمیم به دادن غرامت از طریق تأمین اجتماعی به مبتلایان کرد، اقدامی که به آزمایشگاه‌ها اجازه داد تا این خونهای آلوده را صادر کنند و مرگ را در جهان منتشر کنند.

متأسفانه در این مستند به صدها قربانی ایرانی خونهای آلوده اشاره‌ای نشده است.

در دوران نخست‌وزیری لوران فابیوس، خون‌های آلوده به ویروس‌های خطرناک در فرانسه توزیع شد و انستیتو مریو فرانسه فراورده فاکتورهای انعقاد خونی آلوده به ویروس HIV و هپاتیت را به برخی از کشورها مانند آلمان غربی، ایتالیا، آرژانتین، عربستان، عراق و ایران و... صادر کرد. این فاکتور در کمک به انعقاد خون بیماران مبتلا به هموفیلی مصرف می‌شود و در نتیجه سبکسری انستیتوی فرانسوی تعدادی از بیماران هموفیلی کشورهای دریافت کننده به ویروسHIV و بیماری ایدز و هپاتیت مبتلا شدند.

سازمان‌های فرانسوی مربوط به بیماران هموفیلی در آن زمان اعلام کردند در سایه سهل‌انگاری دولت فابیوس 8 هزار نفر در فرانسه به ویروس ایدز آلوده شده‌اند. درباره ویروس هپاتیت اوضاع بسیار وخیم‌تر بود.

آمارهای غیررسمی بیماران هموفیلی قربانی فرآورده‌های خونی آلوده فرانسوی در ایران را 300 نفر می‌دانند. براساس آمار رسمی وزارت بهداشت ایران تاکنون 125 تن از بیماران هموفیلی، هپاتیتی و کلیوی بر اثر استفاده از فرآورده‌های خونی آلوده به ویروس ایدز جان خود را از دست داده‌اند. درواقع این سهل‌انگاری دولت فابیوس بود که موجب شد اولین بیمار ایدزی در ایران شناسایی و ثبت شود. هم اکنون حداقل1800 ایرانی شناخته شده‌اند که بر اثر خون‌های فرانسوی به هپاتیت و ایدز مبتلا هستند. ایران در اوایل دهه 60 از واردکنندگان فراورده‌های خونی از انستیتو مریو فرانسه بود. در سال 1364 فرآورده‌های خونی آلوده این شرکت به بیماران هموفیلی ایرانی تزریق می‌شد.

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/233694

http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2874978


پشت پرده آلوده کردن مردم ایران به ایدز توسط فرانسه + تصاویر

http://sadkhabar.ir/fa/news/289234/%D9%BE%D8%B4%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1

کسی جنایت فرانسه علیه ایران را به خاطر می آورد؟/کدام جنایتکار ویروس اچ آی وی (HIV) را به ایران منتقل کرد؟

http://sokhanonline.ir/fa/news/74495/%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-%D8%B9%D9%84%DB%8C%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D9%88%D8%B1%D8%AF%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D9%86%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3-%D8%A7%DA%86-%D8%A2%DB%8C-%D9%88%DB%8C-hiv-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%86%D8%AA%D9%82%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

جبران عملکرد فتنه گران پزشک/فابیوس سیاست‌مدارخون‌های آلوده

http://khabaraflak.ir/fa/news/2151/%D8%AC%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D8%B9%D9%85%D9%84%DA%A9%D8%B1%D8%AF%20%D9%81%D8%AA%D9%86%D9%87%20%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86%20%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9/%D9%81%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%88%D8%B3%20%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA%E2%80%8C%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%AF%D9%87/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۷ مرداد ۹۴ ، ۰۲:۴۹
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)

دارابودن همه حروف فارسی و علامت های لازم

زبان فارسی و انگلیسی

بسیار کم حجم (کمتر از 2 مگا بایت)

دارای 4 کلید جهت نما (چپ؛ راست ؛ بالا؛ پایین)برای مراجعه سریع به کلمه مورد نیاز برای اصلاح املاء

امکان بک اپ گیری از تنظیمات برنامه جهت اعمال سریع در دیگر گوشی ها ...

و ...

دانلود برنامه:
http://sangariha.com/getfile/pid:public_6745953/Smart-Keyboard-PRO-4.9.4.apk

دانلود بک آپ تنظیمات:
http://sangariha.com/getfile/pid:public_6754743/backup.zip


راهنما:
بعد از نصب برنامه و تایید در تنظیمات گوشی جهت فعالسازی آن ... به مسیر تنظیمات برنامه اسمارت کیبورد رفته و

با انتخاب مسیر تنظیمات ؛ تنظیمات پشتیبان ؛ پشتیبان گیری به کارت حافظه

یک فایل بک اپ در مموری شما در پوشه smartkeyboardpro ایجاد میشود

حالا فایل بک آپی که دانلود کرده بودید را داخل پوشه مربوطه قرار دهید و بروید به داخل برنامه اینبار گزینه بازیابی از کارت حافظه را بزنید.

تمام شد ؛ حالا شما برنامه کیبورد عالی با تنظیمات عالی اون رو در اختیار دارید ...

برای تعجیل و سلامتی آقا امام زمان عج هم صلواتی هدیه کنیم ...

#دانلودSmart_Keyboard_PRO
#بهترین_کیبورد_اندروید_معرفی
#دانلود_برنامه_کیبورد_اسمارت_کیبورد_پرو
#افسران_فنی

http://www.farsroid.com/smart-keyboard-pro/
http://www.afsaran.ir/link/1021145
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۶ مرداد ۹۴ ، ۱۶:۰۹
مهرداد بچه مثبت

به نام خدای مهدی (عج)افسران - پرسخ و توضیح استاد قنبریان درباره اوضاع منطقه و آخرالزمان

سوال از استاد:
سلام و عرض ادب استاد قنبریان
دوستان مهدوی ، دو سری از سخنرانی های شما را بیشتر از بقیه گوش داده اند ...
دو مجموعه ، پدیده های پایانی در قران
و مجموعه ۵ سخنرانی معروف شما بنام ، یمانی ، خراسانی سفیانی و ...
تقریبا اکثر مطالب تازه و شنیدنی بوده و کمتر کسی انرا بیان کرده است ...
و مهمتر اینکه پیش بینی ها در مجموعه دومی که ذکر کردم ، خصوص درباره یمنی ها و داعش و دروزی ها بسیار دقیق بودند و قابل توجه...
اگر ممکن است ، نظر خود را درباره اوضاع کنونی منطقه و اینده ان اعلام بفرمایید ...

پاسخ استاد:
به نظر میرسد ؛ رفتار و جنایات جبهه باطل داعش و امثالهم برگرفته از تفکر باطل و شیطانی و  جعلی ابن تیمیه و نظیر آن میباشد
استراتژی احیاء بنی امیه
ابن تیمیه حدیثی جعلی از پیامبر آورده که " امت منصوره ای(یاری شده) هستند از امت من که بر حق ظاهرند و بد خواهان به آنان ضرری نمی رسانند تا امر خدا حادث شود " . ابن تیمیه امت منصوره را بر " اهل شام " تطبیق داده   و تصریح می کند : " لشکر معاویه طایفه منصوره است تا قیامت "!!! (منهاج السنة ج4 ص462) جالب اینکه راوی روایت هم خود معاویه است !
شما بپرسید : ایشان خود در قرن 7 هجری است و دیگر خبری از اموی ها نیست پس چگونه آنها امت منصوره اند تا قیامت ؟!

شیخ ابوالزهرا زبیدی در مقاله ای بنام نداءالأهل الشام الأبیه می نویسد :" ما باید خلافت راشده را ایجاد کنیم اکنون در سرزمینی هستیم که عیسی بن مریم در آن نزول خواهد کرد"!. یعنی حضور را رنگ آخرالزمانی می دهد .

ایمن الظواهری_رهبرالقاعده_به سلفی ای اعزامی به سوریه می گوید : " در سنگر های خود بمانید  واستقامت کنید تا خلافت اسلامی را در شام برقرار سازید ". الجولانی _رهبر النصرة_ هدف از تشکیل این جبهه را همین بیان می کند : " بازگشت حکومت و سلطانی خداوند بر زمین"!
پس می بینید روایات جعلی و تطبیق انحرافی ابن تیمیه برای اینان استراتژی فتح شامات ( سوریه ، لبنان ، فلسطین ، اردن و...) را هم تدارک کرده است .


تاریخ اقلا 5 سفیانی را تاکنون تجربه کرده است
مستندات بسیار زیادتری قابل جمع آوری است که سر جمع خبر از پروژه ی تلاش برای احیاء بنی امیه و زمینه سازی خروج سفیانی می دهد.
دانلود توضیح کامل استاد بصورت مقاله  فایل وورد(پروژه احیا بنی امیه):
http://www.afsaran.ir/media/download/1118626

بازنشر:
http://www.afsaran.ir/Link/1088811
http://mehrdadz.blog.ir/post/88
http://www.cloob.com/u/bachemosbatm/121110669
http://hadinet.ir/view/post:8318993
http://sangariha.com/view/post:6784890/1442782364/

#استاد #محسن_قنبریان
#تحلیل_اوضاع_منطقه_از_نظر_آخر_الزمانی
#دانلود_سخنرانی_استاد_قنبریان_عکسنوشته
#عکس_نوشته #سفیانی #خروج_سفیانی
#یمانی #نشانه_یمانی #سخنرانی #دانلود
#پرسش #پاسخ #مهدوی #مهدویت
#پوستر #عکس_نوشته
توضیح استاد قنبریان درباره اوضاع منطقه و آخرالزمان

دشمن شرایط و علائم ظهور را می شناسد که از جمله آن آمادگی شیعیان و انتظار مستضعفان است . پس هر وقت احساس کند وقتش دارد نزدیک می شود با مانور دادن بر سر جلوه های آخر الزمانی و حتی مانور بر سر سفیانی ، شیعیان را تحریک میکند تا زودتر از موعود دست به جنگ بزنند و با مهندسی رسانه ای جنگ را به سنی شیعی تغییر میدهد و کار را به عقب میاندازد و این همان حواس جمعی است که در زعمای بصیر شیعه مثل امام خامنه ای و آیة الله سیستانی مشهود است .برای تطبیق سفیانی بفرض خروج و ادعا نباید شتاب نکرد؛ باید این حدیث امام صادق (ع)  را نصب العین قرار داد که فرمود: (تا وقتی آسمان و زمین آرام است تو نیز آرام باش) (اشاره به علائم صیحه آسمانی و خسف بیداء)۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ مرداد ۹۴ ، ۰۱:۲۸
مهرداد بچه مثبت
به نام خدای مهدی (عج)
رهبر انقلاب:
کسانی به عنوان نماینده‌ی رهبری از زبان رهبری حرف میزنند. خب، من خودم هنوز که الحمّدلله زبانم از کار نیفتاده؛ حرف خود من که مقدّم به حرف آنها است. آنچه من میگویم، حرف من آن است؛ کسانی هم که حرف میزنند -نمایندگان رهبری و منصوبین رهبری و مانند اینها که تعداد زیادی‌اند- از قول رهبری نمیگویند؛ این را توّجه داشته باشید.
اگر از قول حقیر، کسی چیزی بگوید و به گوش من برسد و خلاف باشد، ما به خود او بلافاصله تذکّر میدهیم؛ مکرّر اتّفاق افتاده؛ تذکّر دادیم، گفتیم که شما خودتان این را اصلاحش کنید.

منبع:
http://farsi.khamenei.ir/speech-content?id=30255

کلیپ
http://bayanbox.ir/info/6400943265850280661/13940420-5256

باز هم ولایتی به اسم مشاور رهبری برای توجیه عملکرد تیم مذاکره کننده وارد میدان شد
http://www.rajanews.com/news/217851

نامه فیروز آبادی به رهبر انقلاب درباره تفاهم لوزان
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940116000319

سرلشکر فیروزآبادی: مذاکرات به نتیجه برسد یا نرسد، جشن می‌گیریم
http://www.asriran.com/fa/news/405377/

#بیانات_رهبر_معظم_انقلاب
#رهبر_انقلاب_الحمّد_الله_هنوز_زبانم_از_کار_نیفتاده
#حرف_خود_بنده_نسبت_به_برخی_منصوبین_ام_مقدم_است
#علی_اکبر_ولایتی_
#سردار_فیروز_آبادی
#صحبت_از_طرف_رهبری
#نظر_خود_نظر_رهبر

http://nmedia.afs-cdn.ir/v1/image/hBV86e8_B79Naxu-X7VxXhu4_Z_0cLQOT9dgTF0_BujxuZZg0V1JYA/s/w535/

http://www.afsaran.ir/link/1086332


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ مرداد ۹۴ ، ۱۶:۱۵
مهرداد بچه مثبت