دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

مذهبی + مهدوی + ولایی

دست نوشته های بچه مثبت/مهرداد

تمامی تلاش ها در این وبلاگ ؛ جلب رضایت امام حاضر و ناظرمان مهدی عج است ؛ امید است با عنایت ایشان موفق باشیم ...

به نام خدای شنهای طبس


 


عصائب گروهی از یاران حضرت مهدی (عج) هستند که دلهای آنان چون قطعه های آهن است که هرگز شک و تردید در آنان راه ندارد ؛اعتقاد آنان در مورد خدا از سنگ سخت تر است؛ اگر به کوه ها هجوم ببرند آن را قطعه قطعه میکنند ؛ همه مظاهر کفر را از بین میبرند.آنان به هنگام نبرد پروانه وار  شمع وجود امام را در میان گرفته محافظت میکنند و هر چه امام اراده کند انجام میدهند ؛ مردان شب زنده داری که شب ها نمی خوابند و زمزه نمازشان چون نغمه زنبوران از کندو به گوش میرسد ؛ شب ها را باشب زنده داری سپری میکنند و خدا را برفراز اسبابشان تسبیح میکنند ؛ آنان در برابر فرمان امامشان از بنده مطیع مطیع تر  هستند .
گویی دلهایشان مشعلی نورانی است و ایشان از ترس پروردگار خود نگرانند؛ شعار آنان (یا لثارات الحسین) {ای خون خواهان حسینی} است.
رعب و وحشت آنان مسافت یک ماه جلوتر از خودشان پیش میرود و آنان فوج فوج به سوی مولایشان حرکت میکنند. خداوند بوسیله ایشان ؛ امام حق را یاری میفرماید.

اثباه الهداء ج7 ص169
رسالت جهانی حضرت مهدی(عج) {ص 418}

http://mehrdadz.blogfa.com/post/580
http://www.afsaran.ir/link/685508
http://hadinet.ir/view/post:8224889
http://sangariha.com/view/post:6511186
http://razesorkh.com/view/post:4082703


 

دلهای یاران حضرت مهدی (عج) چون قطعه های آهن است که هرگز شک و تردید در آنان راه ندارد.آنان به هنگام نبرد پروانه وار امام را در میان گرفته محافظت میکنند و هر چه امام اراده کند انجام میدهند. شب ها را باشب زنده داری سپری میکنند آنان در برابر فرمان امامشان از بنده مطیع ؛مطیع ترند .شعار آنان (یا لثارات الحسین) است.خداوند بوسیله ایشان ؛ امام حق را یاری میفرماید.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۷/۰۶/۱۸
مهرداد بچه مثبت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی